2080ti ב- 500$ - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2080ti ב- 500$

nec_000
 Share

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תגידו,

לפי מה שנראה..ולפי הדברים הר'מיים שאנווידיה שיחררה(דום אטרנל),נראה שבמקרים טובים מסויימים ה3080 חזק מה2080ti ב40%..

אבל הוא גם צורך כ30% יותר חשמל ממנו..

אז איפה העניין של קפיצת דור?איפה בא לידי ביטוי הx1.9 ביצועים/וואט שעליהם ג'נסן דיבר ביחס לטיורינג?

אם היו מעלים את צריכת החשמל של ה2080ti לרמה כזו אז ההבדלים היו זניחים עד לא קיימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

נראה שכבר הורידו את זה, אני לא רואה שאפשר להזמין מהלינק שלך.

כן לא יודע אם בגלל שאזל המלאי או בגלל שקיבלו הוראה, אני יודע שהרבה הספיקו לעשות הזמנה בפורומים של REDDIT. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit14

בל wd legion דורש 8 gb vram  בשביל 1080p עם RT ו11 בשביל 4k..

מעניין איך זה מסתדר עם התשובה לשאלה של למה הורידו את כמות הVRAM של3080 מ11 ל10 (כן אני יודע מה אתם רוצים ותקן ואל...)

הם כתבו שהחברה טורחת תמיד לברר את כמות הVRAM הנצרכת לכל הכותרים הקיימים ואלו שעתידים בקרוב, ויצא להם ש11 VRAM לא מנוצלים ודי ב10.

מה יעשה מי שירצה לשחק עם RT ב4K?

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

מה יעשה מי שירצה לשחק עם RT ב4K?

אה, זה מאד פשוט:

אנו נשלח אותם לחבריה פה בשרשור, שאמרו להם, "שזה מספיק".

זו כבר תהיה אחריותם לשאת בתוצאות - אחרי שהמליצו בכזו נחרצות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

nvidia לא מרשה לעשות pre order, ברגע שזה מגיע אליהם הם מפסיקים את זה.
@amit14 אנחנו עוד לא יודעים כלום, צריך לחכות לבדיקות חיצוניות שאמורות להגיע עוד כשבוע.

בידי כבר יש כמה תוצאות ממבחני ביצועים שיפורסמו עוד מעט על ידי אחד הסוקרים בתעשיה.  בקצרה:

כ- 50% שפור עקרוני בביצועי 3080 ביחס ל- 2080 ברזולוציה 1080P.

קצת יותר מזה לכוון 55-60% ברזולוציה 1440P.

ולכוון 65-80% ברזולוציה .

זה סדר גודל גס כן, אשר משתנה בין כותר לכותר, שכן כל אחד מהם מעמיס אחרת את משאבי הכרטיס (כמות

ליבות/רוחב פס וכדומה) ולכן זה לפעמים קצת יותר ולפעמים קצת פחות.

הקפיצה היותר מרשימה בדור 3000 היא איפה ברוחב פס, ולכן רואים מקפצה משמעותית יותר ככל שהרזולוציה גדולה

יותר.

לדוגמא, במבחן סיננטי שנותן לנו כוון כללי, כזה שמנסה לאזן את הדרישות מהכרטיס,  ב - 1080P המדד 3dfirestrike

מצביע על 50% שיפור. כ- K43 נק' לעומת כ- K29 נק'. שזה אמנם קצת פחות מרשים ממה שספרו לנו בהתחלה = 80%

אלא ש... 

מקובל לומר, שדור 3000 נועד יותר לרזולוציות הגבוהות מאשר לרזולוציות הנמוכות. זה הגיוני.  צריכים יותר להתייחס

לשפור המתקבל ברזולוצית של 1440P (ומעלה). מי שעדיין עובד על 1080P, לא יעשה חכם אם יקנה כרטיס 3000.

הדבר יהיה בבחינת הוצאה כספית לא יעילה בשבילו. דור 3000 נועד עקרונית למי שעובד ב- 1440P/4K .

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אלא ש... 

מקובל לומר, שדור 3000 נועד יותר לרזולוציות הגבוהות מאשר לרזולוציות הנמוכות. זה הגיוני.  צריכים יותר להתייחס

לשפור המתקבל ברזולוצית של 1440P (ומעלה). מי שעדיין עובד על 1080P, לא יעשה חכם אם יקנה כרטיס 3000.

הדבר יהיה בבחינת הוצאה כספית לא יעילה בשבילו. דור 3000 נועד עקרונית למי שעובד ב- 1440P/4K .

מי שקונה כרטיס מסך חדש מהחנות ככל הנראה לא תהיה לו סיבה לקנות מהדורות הישנים, (צריך לראות מבחנים ביצועים של 3060ti), אם ה 3070 באמת מספק ביצועים עדיפים על 2080ti אז למה להסתכל על כרטיסים מדור ישן?

ה3060ti ככל הנראה יהיה איפשהו באזור ה 2070ti אני מאמין, עם תג מחיר של נמוך יותר.

קיצר שיחקו אותה, וכל מי שצריך עכשיו כרטיס מסך חדש יש לו אופציה טובה לרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שמתקדמים עם הסקירות, הנה אחת שאיננה סקירה אלא אזהרה, שלא להפטר כל כך מהר מכרטיסי סדרה 20 הקודמת.

במיוחד כל אלו שמתים להפטר מ- 2080ti, בחושבם ש 3070 עדיף להם. JAY מזהיר, חברס, לא רק סטיב מ- hardwareunboxed

מדבר על זה, גם אני מזהירכם, שה- רק 8GB של 3070, ישוב לנשוך אתכם בישבן, ולכן, תחשבו טוב טוב לפני שאתם מוכרים את 2080ti

בחושבכם ש 3070 עדיף ב- 500$. הבצועים יהיו קרובים/שקולים, אך רק בתנאי, שהכותר משחק לא חורג ממגבלת 8GB VRAM.

אבל שימו לב.... הכותרים החדישים של 2020, כבר עכשיו, מראים לנו, ש- 8GB מתחיל להיות מגבלה בהגדרות גרפיות מלאות,

ונחשו מה יקרה בתוך 3 שנים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לסרטון של JAY מעלה, ארצה להתייחס למשהו שאני רואה אותו כחשוב:

הנני חולק על גישתו לכרטיסי מסך משומשים. הוא מתאר זאת כמו אשה שמבינה אפס בתחום הרכב,

נגשת לסוחר טיפוסי בעל מגרש, שהוא נוכל מטבעו והולך למכור לה חתול בשק.

נסיוני הרב (מאד) בתחום ביד 2, מספר תלת ספרתי של כרטיסים שעברו תחת ידי, וזה לא מעט.

אלו לימדוני היטב, כמו גם את כל מי שעקב אחרי השרשור היעודי שלנו בפורום, שאין חשש ממשי ברכישת כרטיס

מסך משומש, ובתנאי, שמבצעים לו בדיקה מסודרת בעת מעמד הרכישה לפני שמעבירים את הכסף.

בדיקה מאד אפקטיבית ומלאה, אורכת כ- 30 דקות אצל המוכר והיא מצדיקה עצמה במקרים של כרטיס משומש יקר.

במידה והמוכר מסכים שתבדקו אצלכם בבית ותשלמו לאחר מכן, הכי טוב ונוח לכולם. מוכרים לא מעטים הסכימו (לי).

בדיקה זריזה של 5-10 דקות גם נותנת לנו אינידקציה סבירה, כי משהו פגום בדרך כלל יראה סימנים כבר בהתחלה,

צריך רק לדעת מה להפעיל ועל מה להסתכל.

רוב רובם המכריע של הכרטיסים המשומשים תקינים, והמקרים שאינן תקינים כה נדירים, עד שברובם ממילא המוכר

לא מסתיר זאת ומציין במודעה מראש. אז החשש אפסי.

כמו כן כל כרטיס מסך משומש, לאחר הרכישה, ניתן לעשות לו טיפול אוברול, לנקותו לרמת חדש, לשים משחה תרמית

טריה ולבצע גרוז אפילו למאווררים שקצת מזייפים. תמיד הצלחתי להשיב אף כרטיסים במצב רע, לחיים תקינים.

מי שרוצה ללמוד איך שיצפה ויקרא את השרשור שלי בפורום המראה זאת.

אוכל גם ללמד את מי שרוצה בטלפון, זה ממש לא מסובך ויש סרטוני הדרכה ברשת בשפע.

כיום רכישת 2080ti ב- 500$ משומש, אם מוצאים במחיר כזה פה בארץ, סביב 2000 שח נגיד, רכישה 

אצל המוכר עם בדיקת תקינות שמרגיע את החשש, יהיה מחיר לא רע בכלל. לא הייתי שולל לרכוש.

כנראה 3070 יהיה מקביל ביצועית, אבל בגלל מגבלת הזכרון שלו, לפתע ה- 11GB של 2080ti נראים מפתים.

ה- 1080Ti שאני רכשתי מחוות כריה בערמה גדולה , היו כולם תקינים.
עבדו כמו חמורים שנה או יותר בלי הפסקה בחווה, וחוץ מנקיון יסודי והחלפת משחה תרמית לא הצריכו מאומה.
אפילו לא להתעסק עם המאווררים. ועד עכשיו כבר שנה וחצי והכרטיס שלקחתי לעצמי עובד, אולי יותר קשה מכל

הכרטיסים שהיו לי בעבר. חזרתי קצת לשחק עם כל הסגרים האלו.
הכרטיס הזה היה אחת העסקאות הכי מוצלחות שהיו לי בתחום. ואזכיר עוד שכרטיס מחוות כריה זה טוב יותר

מכרטיס משומש רגיל, ולא טוב פחות. הכריה עושה משהו מיוחד: היא מעבירה את הכרטיס QC ארוך.

אם הוא שרד כל כך הרבה שעות עבודה בלי בעיות, הרי שאם היה בו איזה שהוא פגם ביצור כבר מזמן

שהכרטיס היה מגיע אליו וכושל. משמע, שרד שנה או שנתיים כריה ? מעולה. 
משמעו שהכרטיס הזה הוא אחד האקזמלרים היותר חזקים/בריאים שיש.
אין בלאי ממשי/מהותי באלקטרוניקה טרנזיסטורית מהסוג שיש בכרטיס מסך. הדבר היחידי שנשחק הוא

המאווררים. את אלו קל לשפץ ואפילו להחליף אם רוצים, מחירם זניח והרשת מלאה אפשרויות להזמין מחול

החל מ- וכלה באליאקספרס.  אך לרוב לא צריך אפילו את זה כי המקרים שבהם המאוורר מזייף, נמוכים 

מאד. בדר"כ מה שאני עושה כשכבר כן צריך, זה מתקן את המאוורר הכי מהר ונוח לי. פותח מנקה מגרז ומרכיב

בחזרה. כמה פשוט וככה אפקטיבי.

עוד נקודה שהפריע לי בסרטו של JAY זה שהוא מפחיד את הצופה מכרטיס משומש שעבר .
לידיעת הקוראים, מאז 2011 שבה התקינו בכרטיסי המסך ניטור השומר על הכרטיס מטמפ' חריגה וזרם חריג,
לא ניתן עוד להזיק לכרטיס מסך באמצעות . המקסימום שקורה זה שהכרטיס מקבל יותר מדי אובר קלוק

ופשוט קורס בזמן הריצה ונתקע. זה הכל. את השבב לא ניתן להרוס. יצרני הכרטיסים למדו לקח מתוכנת furrmark

שרצה בשנים של אז והרסה כרטיסים רבים.  בהתחלה הם הכניסו דרייבר שמזהה כשהתוכנה הזו רצה והגנו על

הכרטיסים כך, בתקופת fermi. אבל בדור הבא kepler הם כבר הכניסו הגבלת מתח זרם וטמפ' בשבב ניטור

והטמיעו בקרה ברמת חומרה. חסכו לעצמם בושות והחזרת כרטיסים במסגרת אחריות. מאז, כבר אינה

יכולה להזיק לכרטיס. חבל ש- JAY לא מספיק מלומד מקצועית ומדבר, בהיבט הזה, הבדלים.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהמוצר מאד מרשים, ה- 3080 החדש, וגם אני מאד מתלהב ממנו, כדאי לשמוע לא רק מה טוב בו, אלא גם את מה שפחות.
למעשה זו חובה של צרכנות רצינית. עלינו להגיע לשולחן כאשר אנו שומעים את מלוא מרחב התמונה.

במיוחד את סוגיית נפח הזכרון הקצר של ההשקה הזו, שעוד תעלה ברשת לא פעם ולא פעמיים מצד סוקרים שונים ומגוונים.

תהיו מוכנים לשמוע גם אותה ולהזהר עם הארנק. לא לשלוף מהמותן, גרסאות 16/20GB תגענה מהר ממה שחושבים:

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...