מחירי ה RTX 3000 בארץ, האם היבואנים גונבים אותנו עם המחירים? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי ה RTX 3000 בארץ, האם היבואנים גונבים אותנו עם המחירים?

--Shadow--
 Share

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

יבוא בארץ מתנהל בעיקר בשני גלים, הראשון הוא מקדים ולעיתים גם יקר יותר. זה יבוא שמגיע במשלוחים מהירים, עם מסים גדולים יותר. לאחר מכן מגיע כל במשלוחים בעיקר ימיים זולים משמעותית.

גם דור RTX 20 היה בדיוק ככה.

לגבי זמינות של מוצרים... לפחות בשוק העולמי אני יודע שהמלאים לא מדהימים... בלשון המעטה.

ביבוא באוויר- עלות הובלה בערך לכרטיס לא יותר מ100 שקל ואני מגזים-כמו כן אין הבדל במיסים\אגרות ביבוא אווירי\ימי- מה שמשתנה זה העלויות מסביב- אחסנה- הובלה בארץ וכו

משלוח ימי זול=כי יש הרבה היצע, אם מזמינים מכולות של כרטיסים אז ההיצע יכול לענות על ביקוש ואין סחיטה של מחירים

חוץ מזה שאני בספק גדול מאוד שהמחיר ליבואן זהה או פחות ממה שאמר גנסן בהשקה בדולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של Dead_pool

לא מבטיח כי אני מחפש דגם מאוד ספציפי 3070 או 3080 EVGA FTW3

אם בדרך אני ימצא משהו אני יביא לפה .

לגבי החזרי מע"מ ONLINE לי קרה שקבלתי החזר מס רק מבריטניה לכן אמרתי מה שאני יודע, דבר שני צריך לשים לב שלא יהיו שינוים כי אני הבנתי שבישראל ובאירופה יש מדינות שרוצות להוריד מע"מ כי לעודד קניות בגלל הקורונה.

אני קניתי לפי בערך 4 שנים וזה בדיוק מה שהיה כך שלא קיים זה כבר לא מדויק, מה שיכול להיות שאולי פעם כל עניין המס לא היה מסודר באמזון כמו שצריך ואם הזמן הדברים נעשו יותר מסודרים.

עדכון חשוב

טעיתי 😮, פעם ראשונה שחזרתי לראות מה באמת הולך עם הקבלה של אותה הזמנה.

לפי הקבלה לא היה מע"מ אלא מס דמי יבוא שקבלתי חזרה בכלל אופן זה השתלם מאוד 4.825  שער המטבע בזמנו ×   459.54 עלות הזמנה = 2,217.2805 עלות כוללת בשקלים.

A.png

זה בדיוק מה שרשמתי.. הVAT של בריטניה יורד אוטומטית ב-CHECKOUT כשהוא מזהה שהכתובת היא מחוץ לבריטניה (אגב, לא קורה עם כל המוצרים, ממליץ שתוודאו שאתם קונים מהמחסן של שכן אצלם המחיר תמיד יתקזז עם ה-VAT, אם תקנו ממוכרים צד ג' ייתכן והמחיר לא יתעדכן).

ומה שהחזירו לך זה ה-DEPOSIT.. שזה הפיקדון. אם יצא שהתשלום היה נמוך יותר הם תמיד יחזירו את ההפרש, זה לא מגיע אליהם כרווח, זה נטו בשביל לייעל את תהליך השחרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום יש בעיה עם חישוב המס באתר ארה"ב:

למרות נסיונותיי להעיר להם על כך,  לא הגיעו לידי מצב שמטפלים בבעיה.

נוצר מצב שכל עסקה מעל 75$, שצריכה להכיל הרי רק מע"מ בגובה 17%, אוטומטית כוללת מכס (בגובה לא אחיד), שלא היה

ולא נברא בישראל, על כל המוצרים גורף - גם אלו שאינן ממוסים בישראל.  לדוגמא רכיבי מחשוב.

כמו כן לא ברור/מובטח, אם לאחר הקניה והגעת המוצר לארץ, שהם מזכים על הפער.  בעייה לא פשוטה שהחלה אחרי מה שהיה

עם כל המגפת covid הזו... ויקח כנראה עוד זמן מה עד שיכנסו מחדש למסלול התקין והחלק שהיה פעם.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

כיום יש בעיה עם חישוב המס באתר ארה"ב:

למרות נסיונותיי להעיר להם על כך,  לא הגיעו לידי מצב שמטפלים בבעיה.

נוצר מצב שכל עסקה מעל 75$, שצריכה להכיל הרי רק מע"מ בגובה 17%, אוטומטית כוללת מכס (בגובה לא אחיד), שלא היה

ולא נברא בישראל, על כל המוצרים גורף - גם אלו שאינן ממוסים בישראל.  לדוגמא רכיבי מחשוב.

כמו כן לא ברור/מובטח, אם לאחר הקניה והגעת המוצר לארץ, שהם מזכים על הפער.  בעייה לא פשוטה שהחלה אחרי מה שהיה

עם כל המגפת covid הזו... ויקח כנראה עוד זמן מה עד שיכנסו מחדש למסלול התקין והחלק שהיה פעם.

נולדות אגרות,כמו כן עדיין צריך לשחרר כול משלוח קטן כזה מהמכס-חברות הבלדרות צריכות לשחרר ולפעמים גם לענות לדרישות המכס במידה ונעצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Moon-Mage

מחלות ילדות? מתי בפעם האחרונה היו מחלות ילדות לכרטיסים של נוידיה?
אני מעדיף להזמין מאמזון אחריי שיש מבחני ביצועים, לא רואה צורך לחכות ליבואנים.

לא עברו שנתיים מאז הפיאסקו של סדרה 2000, שהנך מתכחש לה בשרשור זה ונלחם ממש, בכל הכח, כדי למחוק את

ההסטוריה... לא שזה יעזור לך, החברים המנוסים המבוגרים (בטח המלומדים בתחום) זוכרים היטב, ולא תוכל לבלבלם.

אז הנה לנו כבר סדרה אחת לאחר מכן, סדרה 3000, ושוב מחלות ילדות. כן, זו נוידיאה המפוארת. 

מתי תלמד.... ?

שטכנולוגיה חדשה רוכשים, רצוי, רק באצווה שניה (ואליך). קרי מינ' המתנה של רבעון. לא משנה מה המוניטין של

היצרן. אמינות בתחילת הדרך איננה תלויה רק ביצרן, כי אם בקילומטרז' שהטכנולוגיה צוברת על הכביש.

כולם שווים בפני החוק הזה - גדולים וקטנים כאחד.

השאר לשפני הנסיון לשלם את מחיר החדירה של חדשה, על מנת שהיצרן ילמד אל לקחיו באמצעותם,

ויתקן בסבוב השני בפס יצור. ואתה - אתה תהיה חכם, תלמד ממומחים בתעשיה הזו המסבירים ומלמדים את הקהילה.

https://www.igorslab.de/en/what-real-what-can-be-investigative-within-the-crashes-and-instabilities-of-the-force-rtx-3080-andrtx-3090/

https://www.youtube.com/results?search_query=3080+crash

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנצל את ההזדמנות אם כבר, לשוב ולדון אודות המוניטין ש- פיתחה למותג שלה עם השנים:

הציוד שלה הוא האמין ביותר והיציב ביותר בתעשיה, בכל התחומים שבהם היא נוגעת, עיקרם לוחות אם וכרטיס מסך.

הנה לנו בדוגמא של כרטיסי 3080, בלי שאף אחד ביקש אותה או חייב אותה, החליטה על דעת עצמה לאתר

נקודות תורפה הנדסיים בתכנון הבסיסי של נוידיאה, והחליטה שלא לקמץ בחומר וכסף, אלא לשים ישר את הפתרון היקר

והאיכותי יותר.

Asus היא מותג שדוגל בפילוסופיה, שזה הזול בסופו של דבר יעלה לה ביוקר. אז היא מעדיפה להמשיך את מסורת רבת

השנים שלה, של איכות מקסימלית ואמינות פרפקציוניסטית, זו שלימים הקנתה לה את התדמית הנכונה בקרב הקהילה,

במיוחד הקהילה שמבינה. הדוגמא מעלה על כרטיסי היא דוגמא אחת להראות זאת.

ברשותי נסיון רב (קרוב ל- 40 שנה במחשוב)  מאז צעירותי. מאז ומתמיד עוד בשנים ההן, קנתה ושוותה את ליבי.

לא היו לי או לקולגות שלי כל בעיות עם מוצריה, אלו שורדים שנים רבות אחרי שכבר היו אמורים ללכת לפח האשפה, ולו

בשל הזדקות טכנולוגית. אך למרות זאת ממשיכים לבעוט בלי כל בעיות. האמינות של asus כה מרשימה עד שמעולם

לא התקלקל בידי רכיב שלהם (באשמתו של הרכיב עצמו). מוצריה בנויים over spec ו- over engineered.

הרכבתי אף לוחות אם של בני 13 שנה, אשר הרשימו אותי איך הם עובדים כחדשים ביום היוולדם (לרבות יציבות

מעולה בהמהרה קיצונית). נסיון דומה בלוחות אם ממותגים עממיים יותר בכללם ציירו תמונה הפוכה, מה

שרק מעצים את ההישג ההנדסי של . וזו המלצתי. רוצים לקנות את הלקסוס של התחום ?  (לקסוס היא חטיבת

היוקרה של טויוטה היפנית), אז קנו .

אולי המוצר יעלה עוד כמה אחוזים, שמישהו ישמע כן, אך מצדיק זאת בענק. התוספת במחיר (כ- 10% בקושי)

מתגמדת אל מול התמורה באיכות שמתקבלת. בזכותה גם המוצר ישרוד, גם יקנה שירות ללא דופי כל השנים שנשתמש בו,

גם לא יתקלקל בהזדקנותו, וגם יהיה סחיר יותר ביד שניה, שכן המותג אסוס משיג פרמיית מחיר בשוק המשומשים על פני

מותגים אחרים. זה היקר איפה מחזיר את ההוצאה הראשונית ובענק. 

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מסכים לגמרי,

ASUS המותג הכי טוב בעיני לגיימרים, בשלל מוצרים: מסכים, , לוחות אם.

אצלי הכל אסוס: Z370 STRIX F, with STRIX 1080TI with 34 inch monitor PG348Q והכל מעולה.

אגב, גם לASUS יש בעיות עם קראשים ב 3080, הגבתי בטרד הרוולנטי

ציטוט

The crashing with the RTX 3080 cards doesn’t appear to be down to the caps used, which is why we haven’t made a video yet, we don’t know the issue. What we do know is the FE and TUF Gaming models crash just as much as other models and they use MLCC’s.

מכאן:

https://www.techpowerup.com/forums/threads/rtx-3080-crash-to-desktop-problems-likely-connected-to-aib-designed-capacitor-choice.272591/page-6#post-4357012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הבעיות תוקנו בדרייבר שיצא לפני כמה ימים, נראה שאפשר לחזור לנסות להזמין את הכרטיסים :)

ניתן לראות את המשתמשים בעלי 3080 שמדווחים שאין להם יותר CRASHES

נערך על-ידי --Shadow--
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, זה מענין לראות דרך הבעיות האלו שחברות כמו ו לא השקיעו בקבלים, פשוט "נחשפו" ברמת ההשקעה שלהם.

בניגוד ל , MSI ו EVGA שהשקיעו יותר, במיוחד שכל ששת הקבלים הם MLCC...

אני לא בהכרח אומר שזה דיל-ברקר, אבל בהחלט מלמד אותנו לדעת ממי לקנות בעדיפות ראשונה: ASUS/MSI/EVGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שGIGABYTE בדר"כ מתמחרים מוצרים במחירים הזולים ביותר בכל קטגוריה (לוחות אם\GPU וכו') ואסוס מתחילים לתמחר קצת גבוה יותר.

ד"א זו לא אקסיומה שבכל מוצר נותנים תמורה טובה למחיר, בלוחות מצ'יפסט B450 הם מכרו בלוחות היותר זולים VRAM מהגרועים שהיו בשוק.

היו כרטיסים מסדרת 5700X של TUF שהזהירו ברשת שהם פשוט פח, ועוד ועוד.

נכון שעל פי רוב המוצרים שלהם מעולים, במיוחד היוקרתיים יותר נעשים בהנדסת קצה, אבל זה לא משהו שאפשר לעשות העתק הדבק איתו לכל מוצר שנושא מדבקת , יש מוצרים יוצאים מן הכלל כמעט בכל שנה, וצריך לבדוק כל פרט לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו טוב את הקישורים.

MLCC לא יותר יקר מהקבל המקביל, למעשה הוא זול יותר, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, החוכמה לא לשים רכיבים זולים או יקרים, אלה רכיבים מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...