מחירי ה RTX 3000 בארץ, האם היבואנים גונבים אותנו עם המחירים? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי ה RTX 3000 בארץ, האם היבואנים גונבים אותנו עם המחירים?

--Shadow--
 Share

Recommended Posts

ציטוט של VGFreak

3070 צריך לעלות בארץ $499 * 1.17 * 3.4 ~ 2000 שח

כי על מוצרים מתחת ל $500 לא אמור להיות מכס.

העניין הוא שבוא נראה קודם שיש בכלל מלאים של הכרטיסים האלה למכירה, כי הניסיון מראה שצפוי מחסור.

בכל מקרה - רכישה מאמאזון, גם עם עלויות משלוח, תהיה עדיפה מרכישה בחנות בארץ.

על כרטיס מסך ביבוא אישי יש רק מע"מ בכל סכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של zumara

אני באופן אישי הולך לחכות שהמחירים יתייצבו , הדולר והיורו בשפל ועדיין עושים עלינו קופה.

מקסימום נזמין מאמאזון .

הGTX1070 שלי כבר כמעט 4 וחצי שנים סוחב כמו גדול, הכרטיס הכי משתלם שקניתי 2300 ש"ח .

1070 סופר משתלם בטווח הארוך.

יש לי את שלי קרוב ל 4 שנים ועדיין סוחב הכל כמו גדול על 1080p, כמעט כל המשחקים מאפשרים לי להריץ הכל בהגדרות מקסימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פאסקל הביא קפיצה דומה לקפיצה שאנחנו רואים עכשיו עם אמפר, גם שם ה1070 היה דומה ל980TI ולכן מאד הגיוני שהוא היה משתלם.
טורינג היה דור מוזר שבא להראות טכנולוגיות חדשות ולא הביא שום בשורה בכוח העיבוד ולכן עכשיו אנשים מתלהבים כי לעומת טיורינג זה שיפור מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים על מה אתם מדברים? ראיתם מתישהו בשנים האחרונות כרטיס של נוידיה שבאמת נמכר ב MSRP שלו בהשקה? או אפילו שנה אחרי?

עד היום 2070SUPER שהושק ב MSRP של 500 דולר לא נמכר בשקל פחות מ 530 דולר. בשום מקום.

אני קניתי 2070SUPER של ג'יגבייט ביום ההשקה בישראל ב 2560₪.

בדיקה קלה מראה שהכרטיס הושק באמאזון ב 550$ נוסיף 25$ משלוח כי אני לא מתקרב לביצהחדשה [שירות זוועה] והגענו ל 2260₪.

300 שקלים בשביל 4 שנים אחריות בישראל במקום לשבור את הראש עם ג'יגבייט העולמית... לא נורא בכלל.

מעריך שהפער יהיה רק קצת יותר גדולה מזה במקרה הזה...

חוץ מזה, בהצלחה בלדוג 3080 בהשקה מאמאזון\ביצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של danielzy

חברים על מה אתם מדברים? ראיתם מתישהו בשנים האחרונות כרטיס של נוידיה שבאמת נמכר ב MSRP שלו בהשקה? או אפילו שנה אחרי?

עד היום 2070SUPER שהושק ב MSRP של 500 דולר לא נמכר בשקל פחות מ 530 דולר. בשום מקום.

בדיקה קלה מראה שהכרטיס הושק באמאזון ב 550$ נוסיף 25$ משלוח כי אני לא מתקרב לביצהחדשה [שירות זוועה] והגענו ל 2260₪.

300 שקלים בשביל 4 שנים אחריות בישראל במקום לשבור את הראש עם ג'יגבייט העולמית... לא נורא בכלל.

MSRP תקבל רק מהאתר של לדגם ה-FE, כל שאר הפרטנריות גובות יותר על קירור AFTERMARKET + .

מעניין אותי איך יהיו הביצועים של הסדרה הזאת עם ה-FE, כי הקונפיגורציה של זרימת האוויר מתאימה לי בול למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של danielzy

image.png.ebb1f042d489aefc04ba2a53ff2114f0.png
ה1060 יצא ב19 ליולי, הMSRP שלו היה 250$ והמחיר שלו בארץ בזמן שאני הזמנתי היה באזור ה1500.
לי היה ניסיון כל כך רע עם שירותי אחריות בארץ שהערך שאני נותן לאחריות הוא פחות מ10% מערך המוצר אז כל עוד ההפרש מאמזון גדול יותר אני לא רואה שום סיבה לא להזמין מאמזון ובעיקר בגלל שב30 יום הראשונים השירות של יותר טוב מ90% מהחנויות בארץ מהניסיון שלי.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלונטר פירסמו מחירים ראשונים של סדרה 3000 אצלהם באתר.

המחירים מתחילים ב3,800 ש"ח ועולים צפונה.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Twq8mIaeqBQnmQMt8OPFUxPAQ2ryQoo6OxuiHdFf6Gk/edit#gid=0

רק כדי להבין מה אמורות להיות (בערך) העלויות דרך אמזון (ל3080) לקחתי כדוגמה כרטיס 2080 שעולה 750 דולר.

עד הבית כולל כל המיסים, 950 דולר שזה בהמרה 3,200 ש"ח.

כלומר מדובר פה בפער של כמעט 20%.

עם כל הכבוד לחנויות בארץ וכל העניינים הלוגיסטיים שלהן והעלויות שיש להן (שלי כצרכן הם פחות מעניינות), 20% זה פער גדול מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של VGFreak

3070 צריך לעלות בארץ $499 * 1.17 * 3.4 ~ 2000 שח

כי על מוצרים מתחת ל $500 לא אמור להיות מכס.

העניין הוא שבוא נראה קודם שיש בכלל מלאים של הכרטיסים האלה למכירה, כי הניסיון מראה שצפוי מחסור.

בכל מקרה - רכישה מאמאזון, גם עם עלויות משלוח, תהיה עדיפה מרכישה בחנות בארץ.

מזה שנות דור שאין מכס על מוצרי חומרת מחשבים גורף בישראל, ללא קשר לגובה עלותם.

המחירים בארץ של כרטיס מסך אינם מחיר MSRP של חו"ל, בהכפלה ישירה בדולר ובמע"מ. לצערנו השוק הישראלי קטן,

נובע מכך שהמחירים שמקבלים היבואנים, אינם מקבילים למחירים שמקבלים משווקי ענק בארה"ב למשל כמו לדוגמא.

הם קונים במחיר שהוא יד אחת אחרי, קרי 15-20% יקר יותר. המחיר הזה מגולגל אחרי זה לחנויות בארץ, שגם צריכות להרוויח

כמה פרורים בתורם, וכך בישראל נוצר מצב, שהמחיר שוק הטיפוסי לכרטיסי מסך, הוא בדר"כ סביבות סדר גודל של מחיר MSRP

הדולרי כפול 5 בשקלים. משמע כרטיס שמחירו סביב 500$, נמכר בישראל סביבות 2500 ש"ח.

לא כך הדין בחומרת מחשוב מסוג נפוץ שכן מגיעה בכמויות רבות ארצה, ולכן מחירה בארץ הוא כן קרוב יותר למחיר חו"ל

בתוספת המע"מ. כמו למשל . נושא שמגיע ביבוא ארצי למסות.  בכל מחשב - גם הם הוא גיימינג וגם אם הוא לא

גיימינג, צריכים הרי . היחס הוא יחס "מסדר גודל" של 1 למאה: 

על כל מאה שנכנסים בשערי הארץ, יגיע בקושי כרטיס מסך אחד. כנראה אפילו פחות.

והפער הזה שמאפשר מחיר כן תחרותי (בישראל) עבור כוננים קשיחים לעומת מחירי חו"ל (היקף היבוא תומך בכך),

בשעה שהיקף היבוא של לא.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור איך אפשר "להגן" על מחירים הזויים כאלה.

ליבואן יש הסדרים עם יצרנים כי הוא קונה בכמויות גדולות ולכן הוא קונה את המוצר במחיר זול יותר ממה שאנחנו בתור צרכן קונים מאמזון.

בנוסף, המשלוח שלו זול יותר כי הוא ימי ומדובר בסחורה גדולה מאוד.

שנינו משלמים את אותם המיסים והמכסים.

אם בכל זאת יותר זול לי לייבא לבד מאשר לקנות מייבואן שזה כל מהות המקצוע שלו, בשביל מה אני צריך אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תיקונים,

היבואן הישראלי לא בהכרח קונה יותר זול ממחיר לצרכן, וכשכן, לא בהרבה יותר זול. לעיתים כדי רק 10% מתחת סדר גודל.

שנית, לא מייבאים סחורה מסוג "כרטיס מסך" במשלוח ימי אלא במשלוח אוירי.

זאת מכיוון שמשקלה ונפחה של הסחורה הזו נמוכים יחסית, וערכה במונחי כסף גבוהים (כרטיס מסך הוא מוצר יקר) אשר בתורו גוזר 

כי עלות המשלוח האוירי ליחידת מוצר (מבחינת אחוז) היא נמוכה מאד עד כדי זניחה.

כמו כן למהירות בתחום שמתפתח כל כך מהר כמו חומרת מאיצי מסך, ישנה משמעות של סכון. אי אפשר להמתין למוצר 2-3 חודשים

בעוד שבזמן הזה מחירו עלול לקרוס בחצי, בעת השקות חדשות. ולכן מביאים אך ורק בשילוח אוירי. גם ולוחות אם,

גם וגם .  אפשר לומר שהדבר היחידי שמביאים בשילוח ימי, הוא ספקי כח, ודיסקים קשיחים מכאניים.

רק הם מחזיקים את התכונות:

מוצר כבד יחסית. ומוצר שקצב הפתוח הטכנולוגי בו איטי להחריד.  אין סכון להמתין לספק כח 2-3 חודשים שיטייל בים,

ולא יצא דור ספקי כח חדש באותה תקופה, שיכול לרסק את שוויו בחצי. כמו כן משקלם הרב של מוצרים אלו, מצדיק חסכון בשילוח מוזל בים.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...