מחירי ה RTX 3000 בארץ, האם היבואנים גונבים אותנו עם המחירים? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי ה RTX 3000 בארץ, האם היבואנים גונבים אותנו עם המחירים?

--Shadow--
 Share

Recommended Posts

ציטוט של H3avyM3tal

אלה אסוס שעלה להם השתן לראש. יש בפלונטר 3080 ב4000 שח, שזה מחיר מתקבל על הדעת סך הכל, בהתחשב בנסיבות. אבל 5500 על כרטיס שיעלה במאות דולרים פחות מ2080ti? זה על אסוס ישראל.

בדיוק...המחירים שלהם אמורים להיות כמו של ה2080...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

3070 צריך לעלות בארץ $499 * 1.17 * 3.4 ~ 2000 שח

כי על מוצרים מתחת ל $500 לא אמור להיות מכס.

העניין הוא שבוא נראה קודם שיש בכלל מלאים של הכרטיסים האלה למכירה, כי הניסיון מראה שצפוי מחסור.

בכל מקרה - רכישה מאמאזון, גם עם עלויות משלוח, תהיה עדיפה מרכישה בחנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Buck

אתה בישראל, תמיד יש איזה יבואן ערס שמנסה לגנוב אותך. לא נראה לי שיש מוצר מיובא אחד במחיר הוגן.

הבעיה היא לא יבואנים ערסים אלא לקוחות ערסים עם "רגישות נמוכה למחיר" (מה שנקרא בעגת העם פראיירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש טיפשים אבל התחום הזה הוא תחום טכנולוגי עם מוצרים מאוד יקרים ואנשים עמידים שבוודאי יודעים להזמין מאמזון. הפראיירים הם לא הרוב, אם היבואנים היו מורידים מחירים למחירים שקרובים ליבוא אישי מאמזון כמות הקונים שלהם היתה גדלה בגלל הנושא  של האחריות המקומית.

אם היתה שאחראית על היבוא היא היתה כבר עורכת מחקר רציני ומגיעה למחיר אופטימלי, אבל בגלל שזה איזה ערס יבואן שבטוח שיש לו בלעדיות כך הוא נוהג.

נערך על-ידי Buck
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי הולך לחכות שהמחירים יתייצבו , הדולר והיורו בשפל ועדיין עושים עלינו קופה.

מקסימום נזמין מאמאזון .

הGTX1070 שלי כבר כמעט 4 וחצי שנים סוחב כמו גדול, הכרטיס הכי משתלם שקניתי 2300 ש"ח .

נערך על-ידי zumara
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר אכן 5500 ש"ח בפלונטר (ושאר המקומות) זו חתיכת חזירות, אבל זה כבר ברגיל פה, הם לוקחים רווח של 2500+ על הכרטיס.

מעניין כמה יעלה אחרי הוצאות משלוח ותוספות בלהזמין מאמזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל מאוד לחשב דברים כאלה. למעשה, כבר נותנת לכם מחיר סופי עד פתח הבית. התוספת היחידה שלא מחושבת שם היא תוספת המרת כספים על ידי חברות האשראי. זה כבר תלוי בסוג האשראי שלכם ובהסכם מולם.

אם הדולר נשאר בתחתונים, הרווח הוא כולו של צרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שפלונטר מתקשרים את העניין אני מבין שמדובר במחירי הנפצה של היבואנים, כלומר מחירי המכירה עצמם יהיו שונים מאד ותלויים בעיקר במלאי.

ואני צופה שיהיה מחסור חמור במלאי של הכרטיסים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא למחאה חברתית נגד יבואני הקפיטליזם בואו ניצור הפיכה, הפיכה עזה הפעם! נגיד לא לגרידיות ותאבי הכסף כשור הזהב טרם קבלת לוחות הברית!

אני קורא להתקוממות צרכנית כנגד היבואנים הרואים את אל הכסף שלהם כחמורים בעדר ההולכים קשות אחר הגזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלליות, תקחו את המחיר בדולר ותכפילו ב 5, זה מה שבערך יצא בשקלים בארץ בתקופה הראשונה קרוב להשקה.

בנוסף, צריך גם לחכות 2-3 חודשים עד שיגיע מלא סביר לארץ הקודש, לפניכן אין על מה לדבר (רק לקנות מאמזון משות').

אנחנו שוק קטנטן עם עדיפות נמוכה מאוד. תמיד היה, תמיד יהיה.

GPU זה מוצר מותרות נטו וממש בקלות אפשר לוותר עליו.
לא טוב - לא כסף. כל הרעש שמנסים לייצר לא שווה את האנרגיה והאוויר שמסביבו.

שתו הרבה מים קר וחכו לבוא החורף לפני שאתם קונים כרטיסים של 300W+

נערך על-ידי omertgm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...