מסך טלויזיה למחשב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך טלויזיה למחשב

law89
 Share

Recommended Posts

היי חברים

חיפשתי לא מעט בנוגע למסך למחשב והגעתי למספר אתרים כולל האתר הזה.

ראיתי כאן באיזה טופיק דעות חלוקות שיותר נטו לכיוון לא לקנות מסך כזה, מצד שני פותח אותו דיון רשם שברגע שהוא שינה את היציאה של המסך, הוא ראה בצורה טובה.

אז אשמח למעט סדר בבלגאן. אם אני צריך מחשב לגלישה באינטרנט, קריאה או כתיבה של מסמכים וצפיה בסרטים, האם מסך ישרת את מטרותיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

מה זה בדיוק "מסך טלויזיה למחשב"? כל טלווזייה היום ניתן לחיבור למחשב אישי.

זה שהיא מתחברת זה סבבה. האם מסך כזה ישרת את מטרותיי?

ראיתי בחלק מהמקומות שאומרים שהצפיפות פיקסלים לא מספיק טובה כדי לקרוא ובמקומות אחרים רשמו שהמסך משרת את מטרותיהם בצורה טובה (לא יודע האם הם בדקו מסמכים לקריאה או משחקים או משהו אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפיפות גם ככה לא תהיה כמו במסך מחשב. תחשבו על זה כמו מסך עם פאנל שגדל, אבל הרזולוציה לא.

חוץ מזה, זה לא מיועד לצפיה במרחק על חצי מטר. אתה לא קורה ספר כאשר כל עמוד שם הוא בגודל של פוסטר שתולים על הקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

הצפיפות גם ככה לא תהיה כמו במסך מחשב. תחשבו על זה כמו מסך עם פאנל שגדל, אבל הרזולוציה לא.

היי, תודה רבה על התשובות

כלומר בעצם אני לא אוכל לקרוא / לראות בצורה טובה?

במידה והתשובה היא לא, ואני מעוניין במסך גדול יותר לצפיה בסרטים אך לפעמים אני צריך גם להשתמש בשתי חלוניות שיהיו פתוחות בו זמנית, האם האופציה היחידה היא שני מסכי מחשב + לרכוש טלויזיה?

ציטוט

חוץ מזה, זה לא מיועד לצפיה במרחק על חצי מטר. אתה לא קורה ספר כאשר כל עמוד שם הוא בגודל של פוסטר שתולים על הקיר.

יש לי אפשרות בהגדרות או באמצעות לפצל את המסך ל-2 כאילו מדובר בשני מסכים?

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלך.

אחלה הסבר. אני לא חושב שאני אשב במרחק מטר.

יש מקום שבו אפשר לראות מסכים כאלה בתצוגה שפועלים? אני חושב שזה יתן לי תמונה ברורה יותר (באם יש מקומות כאלה).

אם אני קונה כזאת אני צריך כרטיס מסך מיוחד גם אם אני לא אצפה ב-4k?

נניח ארצה לצפות ב-FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

מלך.

אחלה הסבר. אני לא חושב שאני אשב במרחק מטר.

יש מקום שבו אפשר לראות מסכים כאלה בתצוגה שפועלים? אני חושב שזה יתן לי תמונה ברורה יותר (באם יש מקומות כאלה).

אם אני קונה טלויזיה כזאת אני צריך כרטיס מסך מיוחד גם אם אני לא אצפה ב-4k?

נניח ארצה לצפות ב-FHD.

קצת בעייתי בעידן הקורונה. מניח שחנויות חשמל, אולי בחנות של תוכל לקבל גישה למחשב עם מסך ענק.

אתה לא צריך כרטיס מסך יעודי בכל מקרה, רוב הכרטיסים המובנים היום יספיקו גם ל-. תוכן FHD יותר קל מאשר אז הוא ירוץ אפילו יותר בקלות. אתה תאבד מידע ואיכות שאתה יכול להשיג על מסך אם תנגן FHD, אבל זה עדיין יראה בסדר גמור כל עוד לא תשב קרוב מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...