המסך הופך לשחור והמחשב אף קופא לפעמים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך הופך לשחור והמחשב אף קופא לפעמים

BLACKBOX
 Share

Recommended Posts

מפרט המחשב:
מעבד: - Quad i5 4590 3.3Ghz S1150 
לוח אם:- * מבצע * - GA-B85M-D3H S1150 

זכרון:  - 16GB (2x8GB) Ballistix CL9 1600Mhz 
כרטיס מסך:  - Gigabyte R9 390 8G G1 WindForce2 1025Mhz 
דיסק קשיח: ע * - SSD 120G Sata3 V300 
דיסק קשיח: - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty 
כונן אופטי:- Samsung -RW X24 SH-224DB/BEBE 
באנדל (מארז + ספק):  - GX500 Wind + FSP Hyper 600W 85 Plus BUNDLE 
קירור אוויר למעבד:  - Freezer 7 Pro Rev.2 
שימש אותי שנים בלי בעיה כזו עד כה.

הבעיה:
יום אחד אני ניגש למחשב לאחר שהמסך היה כבוי (הלכתי לישון, והמחשב פעל) והדלקתי את המסך(עשיתי בעבר כמה פעמים ללא בעיה, המחשב לא היה במצב שינה). למסך יש שתי כניסות :HDMI ואנאלוגי (RGBׂ) והוא מחובר בHDMI לכרטיס מסך. המסך לא נדלק כרגיל אלא נשאר שחור ופירפר בין הHDMI לאנאלוגי, יעני מחפש מקור קלט ולא מוצא.

מכבה את המחשב ומדליק, אבל נשאר שחור. שוב מנסה והוא נדלק, אבל כאשר אני גולש לאורך זמן (לפעמים 5 דקות, לפעמים דקה) או כשאני מדליק את המשחק רוקט ליג הוא טוען את המשחק ואיך שהתמונה הראשונה מופיעה המסך נכבה לשחור (לפעמים רק שחור לפעמים המחשב אשכרה קופא ואף מנתק את החיבור לאינטרנט (TP LINKׂׂ).

(אני אף פעם לא מחובר בו זמנית לאנאלוגי והHDMI ובין כל פעם ופעם שאני צריך לכבות את המחשב כדי שהמסך יעבוד אני צריך לכבות את המחשב דרך הכפתור הפיזי ולכבות את המסך לפני ולהדליקו רק כשהמחשב נדלק שוב)

עברתי לחיבור אנאלוגי (ללוח אם) והתקנתי לכרטיס המסך, אבל כשחזרתי לHDMI שמתחבר לכרטיס המסך (לא יכול לשחק עם האנאלוגי כמובן) הבעיה חוזרת.

התקנתי את הדרייברים הכי חדשים ובעיה חדשה, זה לא תיקן את הבעיה ועכשיו באנאלוגי כשאני לוחץ על כל דבר במחשב זה פשוט לא מגיב ולא עושה כלום (דברים שאני פותח בשניה הראשונה נפתחים אבל אז לא מגיבים- למשל הוא טוען סרטון אבל לא מתקדם או מראה את הסרטון).

עושה לדרייברים של כרטיס המסף פקטורי ריסט ומתקין את הגרסא הכי חדשה, לא מתקן את הבעיה ועכשיו האנאלוגי לא מתחבר ומראה רק מסך שחור.

משתמש בDDU להוריד את כל הדרייברים ׁ(בSAFE MODE) ומתקין (3 פעמים שונות,עם מחיקות DDU בין כל פעם) ישנים יותר אבל לא מתקן את הבעיה.

כרגע אני מחובר בHDMI עם כל הדרייברים מחוקים והמסך שלי נראה ככה (ואני לא בSAFE MODE- אלא רגיל)
 1d022957be4019e8833779d01d81853697941c1a.png

רק ככה כרגע אני יכול להשתמש במחשב לגלוש או לעבוד, אני לא יכול לשחק משחקים והמחשב לא נראה נורמלי.
כל פעם שאני מתקין אם אני גולש או מדליק רוקט ליג המסך נהפך לשחור ,(משחק כמו SLAY THE SPIRE הצלחתי לשחק בלי שיכבה).

כשחיברתי את המסך לPS4 נראה שהצלחתי לשחק בלי בעיה (10 דקות).

כל מי שיוכל לעזור אני ממש ממש אודה לו, אני די נואש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...