המחשב לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נדלק

manasherov
 Share

Recommended Posts

לפני חודשיים בערך אישתי קנתה לי מחשב נייח ליום הולדת. המחשב עבד מצויין חודש וקצת ולאחר מכן הוא לא נדלק בכלל (לא אורות ולא מאווררים).

המחשב היה עובד שוב לאחר כמה ימים (בהם הוא לא היה מחובר לחשמל). חשבתי אולי יש בעיה בשקע, אז בדקתי בשקעים אחרים בבית וזה לא עזר, כמו כן קניתי מגן ברקים לא עזר.

יש אחריות על המחשב, לקחתי למעבדה של החנות ואצלם עבד פיקס. החזרתי את המחשב לבית ובהתחלה הוא עבד ויום אחרי זה הוא שוב לא עבד. לקחתי שוב למעבדה הם אמרו שהם עשו לו בדיקות של ספק (לא יודע כמה זה אמין) ואצלם עובד בסדר גמור. מביא לבית שוב מחבר לחשמל ,עובד יום ואחרי זה לא עובד. בזמן האחרון אני שם לב שהמחשב עובד רק בערב ולא בבוקר (משהו מוזר).

המחשב כולו חדש ואני לא מבין מה יכול להיות הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעקש מול האחריות שחליפו לך אותו. תגיד להם שזו פעם שלישית שזה קורה ואם הם לא מסוגלים לתקן שיתנו לך חדש. יש חברות שמכבדות את עצמן ויתנו לך שירות. אל תוותר, זה מגיע לך במסגרת אחריות התיקון במחשב. לאו דווקא איפה שקנית אלא מול היצרן או או מה שקנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להוציע מהשקע וללחוץ על ההדלק חצי דקה כדי לפרוק מתח וזה לא עזר.

לקחתי את זה עכשיו לעוד מעבדת תיקון ואצלם זה עבד, והחזרתי לבית ואצלי זה לא עבד.

לא יודע כבר מה לנסות. המחשב מTMS והם אמרו לי להביא למעבדה שלהם בנתניה, עכשיו אם אני אביא עד לשם (אני מאשדוד) וזה יעבוד שם אז אני כבר אשתגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני חושש שקורה זה הפרק זמן הזה שהמחשב מנותק מהחשמל > נוסע למעבדה > מחברים לחשמל לבדיקה, בפרק זמן הזה הספק נפרק מהחשמל וחוזר לעבוד.

דבר שקרה לי בעבר.

יש הרבה שטח אפור, תנסה לנתק את המחשב מהחשמל לפרק זמן שווה ערך לנסיעה שלך למעבדה, והבדיקה עצמה.

*תקח בחשבון שיש מעבדות שמבקשות לשים את המחשב אצלהם ומבקשות שתחזור כשיש דיאגנוסטיקה כולל הוכחה שהמחשב עובד, שהן מבצעות את הבדיקה למחורת, לפעמים 10 דקות לפני שאתה מגיע וטוענים שישבו עליו כל היום. אז פרק הזמן הזה של הפריקת חשמל צריך להילקח בחשבון בבדיקה הביתית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני שם לב גם להבהובי אורות אצלי בבית. אולי זה כתוצאה מקפיצות בחשמל וזה מה שגורם אולי לסתימה של הספק.

ובגלל זה הוא צריך זמן כדי לפרוק את המתח ואחרי זה הוא יעבוד?? במקרה הזה אולי אל פסק יפתור את העבודה??

הייתי עכשיו במעבדה איפה שקניתי את המחשב והחליפו לי חדש. (הייתי עם 650 ושמו לי 700 כי לא היה להם 650).

חזרתי לבית והוא עבד טוב ויום למחרת הוא שוב לא עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...