מוכנים בנקודת הזינוק: דגמי ה-GeForce RTX 3000 הראשונים נחשפים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכנים בנקודת הזינוק: דגמי ה-GeForce RTX 3000 הראשונים נחשפים

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

הם טוענים שהמחליף של 2080ti זה ה3070.

לא כל כך מבין מה הם רוצים עם הטענה שצריך 3070 ל60 פריימים לשניה ב1440p. קונטרול רץ על ה2070 סופר שלי ב3440x1440 עם הכל מופעל כולל RT וDLSS (חוץ ממושן בלר) בקצב פריימים גבוה למדי בלי האטה אחת, שלא לדבר על דום שלא יורד אף פעם מ100 פריימים לשניה או על death stranding שבעיקר מרדים אותי טוב בלילה. אחכה לראות מה יש לAMD להציע, יותר מעניין אותי זן 2 כרגע מדור חדש של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA  משחררת יחד עם הכרטיסים החדשים תוסף לGEFORCE EXPERIENCE שנקרא REFLEX:

המטרה היא למדוד את הLATENCY מרגע הקליק בעכבר עד שהקליק מתקבל כתמונה במסך, פיצ'ר מעולה למי שזקוק לו.

למרות שהנושא דיי נידוש בכמה ערוצים ביוטיוב, כדאי לראות עד כמה FPS נמוך יוצר LATENCY :

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/reflex-low-latency-platform/

אם יש  מישהו שמכיר תוכנה אחרת שמודדת LATENCY באופן דומה אשמח לעדכון, אני דיי אוכל מרורות מהנושא הזה לאחרונה.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

NVIDIA  משחררת יחד עם הכרטיסים החדשים תוסף לGEFORCE EXPERIENCE שנקרא REFLEX:

המטרה היא למדוד את הLATENCY מרגע הקליק בעכבר עד שהקליק מתקבל כתמונה במסך, פיצ'ר מעולה למי שזקוק לו.

למרות שהנושא דיי נידוש בכמה ערוצים ביוטיוב, כדאי לראות עד כמה FPS נמוך יוצר LATENCY :

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/reflex-low-latency-platform/

אם יש  מישהו שמכיר תוכנה אחרת שמודדת LATENCY באופן דומה אשמח לעדכון, אני דיי אוכל מרורות מהנושא הזה לאחרונה.

חחחח בהצלחה עם זה, אתה רק צריך מסך 350 הרץ שלהם בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שיצאו תוכנות צד ג', ושבאמת זה פיצ'ר שיתמוך בכל מסך שיש לו GSYNC, ולא רק מסכי אליינוואר כמו שמוצג שם בסרטונים.

אני מופתע שהם הראשונים שהמציאו פיצ'ר תוכנתי שמנטר את הדיליי בין הכרטיס למסך, רציתי להאמין שכבר הקדימו אותם...

אולי למישהו אחר תהיה הברקה.

(אני לא מתכוון להחליף את ה(א)סוס שלי בכמה שנים הקרובות, יש גבול למיצוי הדם שיסחטו ממני.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...