הכרטיס ענק, החיבור קטן: GeForce RTX 3090 ראש בראש מול GeForce RTX 2080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס ענק, החיבור קטן: GeForce RTX 3090 ראש בראש מול GeForce RTX 2080

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

מה שחשוב לך בכרטיס מסך זה גודל הקירור שלו O.o? אני מאד שמח שהדור הזה יוצא כבר ואני מתכנן לשדרג, לאו דווקא בשביל השיפור בביצועי rasterization רגילים אלא דווקא בשביל הטכנולוגיות שהיו בושר בדור הקודם ועכשיו נראה שהן כבר בשלות כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שבהתחלה ה 3090 לא יהיה רוולנטי לרוב.. יעלה בסיבות 7 אלף שקל בארץ... מטורף.

השאלה המעניינת היא האם 3080 יעקוף בביצועים את 2080TI , אם כן, אפילו ב15 או 10 אחוז, זה הישג ענק .

וכמה התמחור שלו יהיה, בטח יהיה "רק" בסביבות 4 אלף שקל,  שקצת יותר נגיש לגיימרים שמוכנים להשקיע אבל לא למכור כליה.

נערך על-ידי --Shadow--
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NV הופכת את הכרטיסים שלהם - Founder Edition - ליותר ויותר אטרקטיביים מדור לדור. 
החיבור הזה הוא סטנדרט חדש ומבורך שסביר שיושם בעתיד ע"י שאר היצרנים ויהיה תמריץ טוב לבחור דווקא ב-FE.

העליה בצריכת החשמל יחד עם המזעור מעידים שהולכת להיות תוספת ביצועים משמעותית ביותר אם כי סביר שהיא תהיה רק עבור יכולות RT ולא לביצועים "רגילים".
משער ש-NV יעשו ל- בית ספר בכל מה שנוגע ל- RT.
יהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...