איזה קריירה יותר תתאים לי - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קריירה יותר תתאים לי

emoky
 Share

Recommended Posts

אהלן חברה אני כבר כתבתי פה הרבה פעמים בעבר אבל הפעם אני אנסה להיות יותר ספציפי אולי על מנת לקבל תשובה יותר מדוייקת.

אני מתלבט מאוד בין אם ללמוד הנדסאי תוכנה או אלקטרוניקה אחרי הצבא. לפני שתגיבו לי הנדסאי חרא תעודה לא שווה כלום תעשה תואר, אם הייתי יכול לעשות תואר הייתי אבל באמת שאין לי את הראש שדרוש לזה או המוטיבציה והרצון לזה. יש לי עניין בתחום אבל לא ברמה של ללמוד בכוח 4 שנים דברים קשים מאוד אפילו לאנשים שממש ממש אוהבים את התחום.

אני חושב אישית שאולי יותר יתאים לי הנדסאי אלקטרוניקה כי שמעתי שיש בזה יותר עבודה וגם אני אוהב התעסקות עם הידיים. מצד שני אני כל הזמן שומע בלי סוף על תוכנה ופיתוח ווב. מעניין אותי הקוד אבל פחות העניין של האתרים עצמם, זאת אומרת אני אף פעם לא בדיוק התלהבתי מאיזה אתר ואמרתי וואו איזה אתר איכותי רואים שהכינו אותו מקצועניים.

אני מחפש תחום שיוכל לתת לי עבודה בסופו של דבר זאת השאיפה. לא מחפש להיות עשיר או מנהל מבחינתי משכורת שאוכל להתקיים לחיים פשוטים זה מספיק לי. פשוט רוצה גם תוך כדי אם אוכל להתעסק בתחום שיותר מדי אלי ובגלל זה אני יותר בכיוון של אלקטרוניקה ותוכנה.

תודה רבה על העזרה ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא למה שהתכוונתי. פשוט אנשים נתקלים באתגרים שונים של ניוהל חייהם המקצועיים בכל גיל.

למה כל כך לחוץ לך למצוא מסלול כבר עכשיו? תהנה מהחיים וממה שנשאר מהשירות הצבאי שלך, תטייל בעולם ואחרי זה תחשוב על קריירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

זה לא למה שהתכוונתי. פשוט אנשים נתקלים באתגרים שונים של ניוהל חייהם המקצועיים בכל גיל.

למה כל כך לחוץ לך למצוא מסלול כבר עכשיו? תהנה מהחיים וממה שנשאר מהשירות הצבאי שלך, תטייל בעולם ואחרי זה תחשוב על קריירה.

רציתי להתחיל לבנות סוג של תוכנית פשוט שאני אשתחרר עוד חצי שנה בערך. תודה אבל 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...