האם שווה להמתין לדור החדש של כרטיסי המסך? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה להמתין לדור החדש של כרטיסי המסך?

Omer P
 Share

Recommended Posts

היי,

יש ברשותי כרטיס מסך GTX 970 שכבר לא סוחב, בשבועות האחרונות אני מרגיש יותר ויותר נפילות FPS במשחקים, העומס עליו כל כך קשה שבעת הרצת משחק שום דבר מעבר לא זז.

ניסיתי לעשות לו OC בקטנה, אבל זה לא עזר יותר מדי, הוא סתם התחמם.

השאלה שלי היא, - האם כדאי להמתין לדור החדש של NVIDIA\RADEON שיצא בקרוב, או להחליף לכרטיס חזק יותר כבר עכשיו? אני נוטה לרכוש את 5700 XT ומכוון לתמיכה ב2K.

אשמח לדעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה באמת הופך לעסק קצת יותר מסובך.. אז אולי יהיה שווה לקחת את הכרטיס הזה באמת, להישאר עם המעבד הנוכחי ולשדרג את כל המחשב עוד שנה-שנתיים..

מקווה שעד אז כבר יהיו מסכי עם 144HZ במחיר נורמאלי :) 

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Omer P

היי,

יש ברשותי כרטיס מסך GTX 970 שכבר לא סוחב, בשבועות האחרונות אני מרגיש יותר ויותר נפילות FPS במשחקים, העומס עליו כל כך קשה שבעת הרצת משחק שום דבר מעבר לא זז.

ניסיתי לעשות לו OC בקטנה, אבל זה לא עזר יותר מדי, הוא סתם התחמם.

השאלה שלי היא, - האם כדאי להמתין לדור החדש של NVIDIA\RADEON שיצא בקרוב, או להחליף לכרטיס חזק יותר כבר עכשיו? אני נוטה לרכוש את 5700 XT ומכוון לתמיכה ב2K.

אשמח לדעות!

אין קשר בין מה שאתה מתכנן לרכוש לבין מה שעומד לצאת בקרוב. אמורה להכריז בסוף החודש/תחילת החודש הבא על הכרטיסים החדשים שלה - כן, אבל אלו יהיהו כרטיסי HIGH END שאמורים להחליף את ה 2080/2080TI ולא את ה 2060 SUPER שאליו אתה מכוןן (ה RX5700 שדיברת  עליו הוא אפשהו בין ה 2060 ל 2070). הכרטיסים ה"זולים" יותר (ה MID RANGE אם אפשר לקרוא לזה זול) יגיעו רק לקראת סוף שנה - תחילת שנה הבאה. במצב הנוכחי שלך זה הרבה זמן לחכות ולכן לדעתי רכוש רגע 5700XT הכי זול שתמצא עד שידרוג מלא של כל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אין קשר בין מה שאתה מתכנן לרכוש לבין מה שעומד לצאת בקרוב. NVIDIA אמורה להכריז בסוף החודש/תחילת החודש הבא על הכרטיסים החדשים שלה - כן, אבל אלו יהיהו כרטיסי HIGH END שאמורים להחליף את ה RTX 2080/2080TI ולא את ה RTX 2060 SUPER שאליו אתה מכוןן (ה RX5700 שדיברת  עליו הוא אפשהו בין ה RTX 2060 ל 2070). הכרטיסים ה"זולים" יותר (ה MID RANGE אם אפשר לקרוא לזה זול) יגיעו רק לקראת סוף שנה - תחילת שנה הבאה. במצב הנוכחי שלך זה הרבה זמן לחכות ולכן לדעתי רכוש רגע 5700XT הכי זול שתמצא עד שידרוג מלא של כל המערכת.

הבנתי אותך. 

באמת מה שיקרה בקרוב זה שדרוג כולל של כל המערכת. אני מעדיף לא להוציא עכשיו כמעט 2000 שקל על כרטיס זמני ולשדרג עוד שנה הכל, כי אני צריך להחליף גם מסך (שגם הוא בן 8 כמעט). לכן אני מתחיל לאסוף מידע לשדרוג כולל.

מבחינת כרטיס מסך, אני מתלבט בין ה2060S לבין ה2070S. בדקתי קצת בנצ'מרקים , נראה שמדובר ב-10-15% שיפור בביצועים לעומת 2060S, עבור עוד 300 ש"ח בערך. האם התוספת כסף שווה את השדרוג ל2070S?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Omer P

מבחינת כרטיס מסך, אני מתלבט בין ה2060S לבין ה2070S. בדקתי קצת בנצ'מרקים , נראה שמדובר ב-10-15% שיפור בביצועים לעומת 2060S, עבור עוד 300 ש"ח בערך. האם התוספת כסף שווה את השדרוג ל2070S?

אם אתה מתכנן לשחק ב1440P וחשוב לך לשדרג בעתיד הרחוק, אז כן עדיף 2070S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Omer P

הבנתי אותך. 

באמת מה שיקרה בקרוב זה שדרוג כולל של כל המערכת. אני מעדיף לא להוציא עכשיו כמעט 2000 שקל על כרטיס זמני ולשדרג עוד שנה הכל, כי אני צריך להחליף גם מסך (שגם הוא בן 8 כמעט). לכן אני מתחיל לאסוף מידע לשדרוג כולל.

תקן אותי אם אני טועה, אבל ה 5700XT עולה פחות מה 2070 ונותן יותר ביצועים לפחות לפי מה שאני זוכר מהסקירות כשהוא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moon-Mage - אתה פשוט טועה. אנחנו ב 99% ודאים שיצאו רק כרטיסי HIGH END מהסיבה הפשוטה, כבר 3-4 דורות נווידה משיקה ככה כרטיסים. קודם את המאוד יקרים ורק כמעט חצי שנה אחרי את ה MID RANGE. תחזור לת'רד הזה עוד שבוע ותראה שצדקתי (ההכרזה אמורה להיות בסוף החודש לפי הטיזר של נווידיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שעוד לא שמתי דיו על חוזי סודיות, אני יכול להגיד שהאבר כנראה צודק בקטע הזה. שתי ההשקות הראשונות צפויות להיות השקות למוצרי פרימיום נטו, כשאפשר לצפות לדברים מעט יותר מתונים רק לקראת תקופת החגים (נובמבר+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...