ברוקלין 99 - הסדרה המשעשעת הכי עלובה שתראו. פריקת עצבים של פוסט בינג' - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוקלין 99 - הסדרה המשעשעת הכי עלובה שתראו. פריקת עצבים של פוסט בינג'

Yair Shtrasler
 Share

Recommended Posts

image.png.32224b0b8722bc4a86542b4c8e03b590.png

"אל תפגשו את הגיבורים שלכם", נכון? אז הנה אחד חדש "אל תצפו בגיבורים שלכם יותר מדי שעות"

אמלק; ברוקלין 99 - הסדרה המשעשעת הכי עלובה שתראו. פריקת עצבים של פוסט בינג'

במהלך הסמסטר המקוון הזה, ברוקלין 99 מילאה לי הרבה שעות פנויות (והרבה שעות על חשבון לימודים אובווייסלי) והרבה חוסרים. הסדרה היתה מקום המפלט שלי, השעות הכי מבדרות וטובות ביום, ואפילו החברים שהתקשורת איתם דעכה הימי קורונה: ג'ייק היה הגיבור המגניב והשטותניק האהוב; איימי הייתה ה-ocd הכי משעשעת בשכונה; טרי היה הבריון הכי עדין ומתחשב שאפשר - בקיצור אחלה חברה, אחלה סצנה ואחלה דינמיקה.

אחרי מאות שעות צפיה חוזרת ונשנית, הנה הטייק הנוכחי שלי על הסדרה: 
-צדקנית ומתחסדת באופן מעורר הקאה. 
-מתקתקה להחליא.
-דוחפת תקינות פוליטית עמוק עמוק לגרון בצורה מלאכותית  וצורמת. 
-מתפארת בכוונות טובות והתחשבות ברגשות האחר, אבל כמובן רק האחר "המגניב" (סקאלי והיצ'קוק מאותגרי ההגיינה חוטפים יחס משפיל ומזלזל, וכמה שיותר יותר טוב). 
-מזגזגת באופן דוחה בין עוקצנות, נרקסיזם ורומנטיקה בשקל. 
-מספקת שפע של בריונות משטרתית שבטוחה שהצדק זורח לה מהתחת. 

והפרצופים של ג'ייק, אוי הפרצופים של ג'ייק - רגע אחד מנהל את כל העולם שסביבו וחורץ גורלות, מי מגניב ויזכה לכבוד ומי עלוב ויושפל סדרתית. מנצל את בויל המאוהב בו בכל הזדמנות ולא מפספס אף הזדמנות לכתוש אותו; רגע אחרי זה מלא בפרצופים מצטדקים ומלאי רחמים, כמעט מקיא את נשמתו כשנאלץ לעשות משהו לא מנומס, מתנצל בשם כל הגברים שבעולם פחות או יותר לכל אשה שהוא פוגש, מלא בייסורים עצמיים על הדברים הכי שטותיים שיש. 

בקיצור, תסגרו על עצמכם - באתם להצחיק או לדבר ברצינות תהומית על me too? בעיניי המוסר ההוליוודי הנאלח לא אמור להתבטא בסיטקומים באמירות רציניות, וג'ייק ואיימי איבדו אותי כחבר לנצח. שמישהו יספר להם.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

מבלי להתייחס לזהות הכותב, אני מסכים עם כל מילה.

מתוך ביקורת שלי בפורום אחר:

ציטוט

יש שם דמויות (רוזה) שפשוט עבור התעללות כדי לקדם את השטויות של הכותבים.

שיא השיאים מבחינתי שהקדישו פרק שלם לתת פרס לשוטרים שלא מנעו פשע כי שב"ח היה עד לו.
כל הפרק מלא בביטוים כמו "בלתי מוכר", "לא רשום" וכדו' במקום "בלתי חוקי".
סדרה על שוטרים(!) משבחת שיבוש חקירה, אי עצירת 2 פושעים והפקרת הקרבן רק כי זה מתאים לאג'נדה של הכותבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...