מחפש מחשב לגיימינג עד 4k - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב לגיימינג עד 4k

Simply
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?
4k ש''ח ללא חריגה 

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?
גיימינג

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ומסך)?
לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)
לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?
לא

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?
לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?
הרכבת המחשב בחנות, ללא צורך במערכת הפעלה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.
לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?
מיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' Type-C או FireWire)?
לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?
לא חשוב

נערך על-ידי Leroy Le
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tokadon

בקשר לשאלות שלך - המפרט בסדר מבחינת תאימות הרכיבים, וגם הספק כוח שבחרת יעשה את העבודה.

למה דווקא Intel? מערכת AMD תתן לך ביצועים טובים יותר באותו מחיר.

לפי מה שידוע לי למעבדי יש אורך חיים יותר ארוך ופחות בעיות התחממות לעומת מעבדי AMD

נערך על-ידי Leroy Le
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נראה לי מעלה הכרזות בלי שבדקת אותן. תשווה מול כל האתרים המוכרים למכירת מחשבים - אין סיבה להינעל על חנות אחת. קודם חשבתי שיש לך סיבה מיוחדת לקנות ב-KSP, ועכשיו אני מבין שסתם זה מה שהכרת. דבר נוסף, אתה לא צריך צורב בשביל להתקין מערכת הפעלה, בטח שבטח לא לקנות במיוחד. משתמשים ב-.

איזה מסך יש לך?

הנה משהו ראשוני שנראה לי יעשה את העבודה. הוספתי לך שעליו תתקין את מערכת ההפעלה, ואתה תוסיף את האחסון של 1TB כבר יש לך ליתר הדברים. שמתי לך גם מארז, אבל הוא נמצא שם רק כ"ממלא מקום". תבחר מארז שמתאים לצרכים שלך.

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD Ryzen 5 3600 AM4 Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 824
לוחות אם:
Gigabyte B450M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 332
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G 3200 CL16 Vengeance RGB PRO CMW16GX4M1Z3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 360
מארזים:
NZXT H510 Matte Black
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 377
ספקי כוח:
Corsair CX550M 550W PSU 80+ Bronze Modular
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 308
כונני SSD:
A-DATA SSD 512GB XPG GAMMIX S5 NVMe M.2 2280
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 352
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC GV-N2060OC-6GD 2.0
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1551
סה"כ: ₪ 4105
מחיר באילת: ₪ 3508

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/139494

נערך על-ידי Tokadon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מפרט שייתן לך מקסימום ביצועים לתקציב שלך הייתי הולך על משהו כזה:

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD Ryzen 5 3600 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 758
קירור למעבדים:
AMD Wraith PRISM RGB Cooler
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 25
לוחות אם:
Gigabyte B450M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 332
זכרונות RAM:
DDR 4 16G (8GX2) 3200 CL16 DARK Za TEAM
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 318
מארזים:
Antec Case GX202 White Led + Gigabyte 700W
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 415
כונני SSD:
HP SSD EX900 Pro NVMe 2280 M.2 512GB
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 317
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce  RTX 2070 GV-N2070WF2-8GD 3.0
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 2062
סה"כ: ₪ 4227
מחיר באילת: ₪ 3613

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/139516

( @Tokadon הקירור שמגיע עם ה3600 בקופסא הוא הwraith stealth שהוא בינוני ומטה, בTMS אתה יכול בזול יותר לקחת את המעבד tray עם הקירור של ה3700X שייתן לך ביצועים טובים יותר ובזול יותר)

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להוסיף עוד הערה חשובה ששכחתי, עוד בערך כחודש חודשיים יצא הדור החדש של כרטיסי המסך של נוידיה וקצת אחר כך כנראה שיצא גם הדור הבא של , במידה והקנייה לא קריטית הייתי מחכה כי תקבל כנראה כ30% יותר ביצועים באותו התקציב.
אה וכמובן שאין צורב כי אנחנו לא ב2005, תתקין וינדאוס מדיסק און קי

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה דיי ברור שאתה לא מבין יותר מדי במחשבים ואתה לא מעודכן, לא רוצה TMS? אין בעיה. אייבורי מזעזעים בכל צורה ודרך, דבר ראשון אין להם כמעט מבחר של חלקים, דבר שני המחירים בשמיים ודבר שלישי גם למוכרים שם יש ידע אפסי.
הספק כוח יכול להיות ברונז וזה לא משנה שום דבר, ההבדל בצריכת חשמל בין גולד לברונז הוא כמה אגורות בשנה לרוב השימושים.
קירור לא מוסיף כמעט כלום מבחינת ביצועים ויכול לעלות הרבה ובגדול זה פשוט ביזבוז כסף ב99.9% מהזמן.
אם תגיד לנו איפה אתה גר נוכל לתת לך מפרט מחנות שקרובה אליך והיא לא מזעזעת כמו אייבורי.
ובנוגע ל"מחכים חודשיים" נשמע לי כמו הנפצה מוחלטת בהתחשב שמלא אנשים בפורום קונים משם וממש ברגעים אלו יש דיון על חוות דעת על TMS שבו פותח הדיון כבר קנה וקיבל את המחשב אחריי שהוא שאל עליהם(למרות שאני בטוח שיש עומס מאד רציני).

בכל מקרה אתן לך מפרט מPlonter בתור חנות מומלצת אחרת, במידה ולא מתאים לך מוזמן לנסות להרכיב באייבורי.
https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=R3DaUra-RX5700
בבקשה מחשב מוכן בפלונטר, בשארית התקציב תוכל להגדיל את האיחסון.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף ספק שהוא לא Group regulated למערכת כזאת.

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=19995#.XzYgyqJDznI.link

זה DC-DC לפחות בסוף, לא סגור מה הטופולוגיה לפני.

אישית הייתי משקיע קצת יותר.

בגדול אני לא חסיד של רשימות של ספק, צריך לראות את ההקשר וכו'.

הדרוג הוא להמחשה.

עדיין, מצורף לפי מה מדרגים באתר של לינוס, כל מה שGroup regulated אוטמטית בדרגה D, עדיין זה יכול להיות ספק באיכות רכיבים טובה עם הגנות וכו', זה גם לא אומר שבהכרח יהיו בעיות.

https://linustechtips.com/main/topic/1116640-psucultists-psu-tier-list/

קישור לגליון למעלה.

Tier A and above - required to have ZVS (LLC or phase shift resonant topology), have ripple below 50mV under all load situations including 110% overload, <3% 12v voltage deviation from nominal. Have fan with =>50k hours MTBF fan (generally non-plain-sleeve bearing) or be fanless. Have all 105°C capacitors.
Tier B and above - required to have OTP (just claimed is enough), be based on ACRF or ZVS primary, DC-DC secondary topology, and have APFC with full VAC input range; voltage regulation and ripple should be in spec under 110% overload; 12V ripple below 100mV under 110% overload; should be rated for continuous operation at at least 40°C ambient
Tier C and above - required to have independent regulation; voltage regulation should be in specs on all rails and ripple on 12V rail should be below 100mV under crossload and high combined load situations and up-to 100% load.
Tier D and above - required to have OPP; requires OCP on minor rails, SCP, UVP, OVP on all rails, ripple should be in specs; units failing any single of aforementioned requirements are moved to low priority subtier, if issues are multiple or severe then it's moved to tier E
Tier E - heavily malfunctioning protections or widespread QC issues

Low priority subtiers - Units with not enough information or known issues (see sheet with notes).
In tier A units should have detailed reviews on the this or other units using this platform in similiar configuration to be in normal priority subtier.

Detailed reviews are defined as having : 10-110% load, crossload voltage regulation tests, ripple measurement for all voltage regulation test points
נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הפטיש שיש פה לאנשים מספקי כוח אבל ממה שאני קראתי הספק הזה הוא overkill מטורף למערכת כזאת
https://www.hardwaretimes.com/gigabyte-b700-80-plus-bronze-power-supply-review/
והנה ביקורת קצת יותר רצינית אבל עם טרנסלייט
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fru.gecid.com%2Fpower%2Fgigabyte_gp-b700h%2F%3Fs%3Dall

עריכה: הספק שקישרת הוא בכלל לא הספק במפרט.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...