מחשב נייח לשרטוט CAD ותכנות PLC עד 9000 ש"ח - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לשרטוט CAD ותכנות PLC עד 9000 ש"ח

UriD
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Moon-Mage

יש לך צורך ספציפי בלוח יקר כל כך?
והאם אתה מתכנן להמהיר את המעבד? כי אחרת אין באמת סיבה להשקיע כל כך בקירור שלו.
סטיקים של 32 מאד יקרים, הייתי מתחיל משני סטיקים של 16 ורואה אם זה מספק אותך ומקסימום מוסיף עוד מאוחר יותר.
מבחינת כרטיס מסך אם אתה חושב שזה מספיק אז לך על זה, אבל יש עכשיו סדרה חדשה אם תרצה לבדוק את הביצועים שלה.
ווינדאוס בארץ יקר מאד, אפשר לקנות ממדינה אחרת בשבריר מהמחיר.

אני מתכנן שהמחשב ישרת אותי מספר שנים טובות, ולכן מעדיף לקנות את הדור האחרון של לוחות האם שיאפשר לי להשתדרג בעתיד. אם יש לך המלצות ללוח אם אחר? למשל זה UD

אני לא מתכנן להמהיר את המעבד, אבל ממה שהבנתי הקרור של ה-5600 לא מספיק טוב, אשמח להמלצות, או שלפי טענתך אין צורך?

אני יודע שיש כרטיסים חדשים, אבל לפי מה שאני מבין המחירים שלהם לא יתקרבו בקרוב ל-2000 ש"ח ויקח עוד הרבה זמן עד שאפשר יהיה לקנות אותם, תקן אותי אם אני טועה. 

אני אבדוק לגבי החלונות והזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של UriD

אני מתכנן שהמחשב ישרת אותי מספר שנים טובות, ולכן מעדיף לקנות את הדור האחרון של לוחות האם שיאפשר לי להשתדרג בעתיד. אם יש לך המלצות ללוח אם אחר? הלוחות הנוכחיים לא יתמכו בשום מעבד עתידי(ובכל מקרה הB550 והX570 יתמכו בדיוק באותם מעבדים).
וכנראה שכבר בדור המעבדים הבא נעבור לDDR5 אז לא תוכל לשדרג כלום :\.

אני לא מתכנן להמהיר את המעבד, אבל ממה שהבנתי הקרור של ה-5600 לא מספיק טוב, אשמח להמלצות, או שלפי טענתך אין צורך? לשימוש רגיל אין צורך בקירור יותר רציני ממה שמגיע בקופסא, אבל אם אתה רוצה להשקיע נראה לי ש100 ש"ח על משהו בסגנון הזה הם יותר ממה שתצטרך.

אני יודע שיש כרטיסים חדשים, אבל לפי מה שאני מבין המחירים שלהם לא יתקרבו בקרוב ל-2000 ש"ח ויקח עוד הרבה זמן עד שאפשר יהיה לקנות אותם, תקן אותי אם אני טועה. צודק, הכרטיסים הראשונים שיעלו 2000 עוד לא הוכרזו בכלל.

אני אבדוק לגבי החלונות והזכרונות.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של UriD

אז עדיף לוח אם כזה?

Gigabyte B550M DS3H

אני רוצה שתהיה לי את האופציה לחבר שני מסכים עד שארכוש מאוחר יותר את הכרטיס מסך.

אתה חייב בכל מקרה כרטיס מסך כי ברייזן 5600 אין כרטיס גרפי מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כרטיס GT9500 ישן שיש לי יהיה מספיק טוב באופן זמני (ללא שרטוט וללא עריכת סרטים), או שכדאי לקנות כרטיס פשוט אחר בינתיים?

כמו זה למשל Nvidia GT720 1G DDR5 DPx2 Bulk

אם יש כרטיס אחר בסדר גודל של כ-1000 ש"ח שיהיה מספיק טוב ליישומים שלי כמו 1660 , אשמח לרכוש אותו ולא לחכות ששוק כרטיסי המסך יתייצב.

נערך על-ידי UriD
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך על המפרט הזה:

image.thumb.png.e426d4eedeee7c4491e427585ea6a2fb.png

בחרתי את הלוח אם הזה Asus PRIME B550-PLUS, כי יש לו 6 חיבורי SATA ויש לי כמה כוננים ישנים שאני רוצה לחבר אליו ולא להיות מוגבל.

הוספתי גם אל פסק בסיסי.

בשלב ראשון אני אשתמש בכרטיס מסך ישן GT9500 שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של UriD

אני הולך על המפרט הזה:

image.thumb.png.e426d4eedeee7c4491e427585ea6a2fb.png

בחרתי את הלוח אם הזה Asus PRIME B550-PLUS, כי יש לו 6 חיבורי SATA ויש לי כמה כוננים ישנים שאני רוצה לחבר אליו ולא להיות מוגבל.

הוספתי גם אל פסק בסיסי.

בשלב ראשון אני אשתמש בכרטיס מסך ישן GT9500 שיש לי.

*2 M2_2 shares bandwidth with SATA6G_56. When M.2_2 is populated, SATA6G_56 will be disabled.
https://www.asus.com/Motherboards-Components/Motherboards/PRIME/PRIME-B550-PLUS/techspec

אם אתה מחבר כונן M.2 בסלוט 2 אתה מאבד שני סלוטים של sata אז לא הייתי מתרשם יותר מדי שיש שם שישה 😕(אם אתה תשתמש רק באחד זה סבבה)

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...