מחשב גיימינג- מעבד וכרטיס מסך - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג- מעבד וכרטיס מסך

yaela10
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Yael Banai

הבן ביקש 27, אני לא ממש יודעת מה עדיף. 

בחנות חמשבים אמרו שהוא מצוין ויעבוד עם המפרט. 

הילד משחק FIFA פורטנייט, וכל מיני שטויות אחרות 

הוא לא גיימר מטורף, לגמרי ממוצע. 

מסך 27 1440P רזולוציה, מצריך כרטיס מהיר יותר, עדיף מסך 1080P הילדים שלי מסתדרים מצויין עם מסך 24" במיוחד אם מדובר בחדר קטן.

ועוד פרט חשוב, מציע להגדיל את נפח ה- ל1 טרה על מנת שהילד יתקין את המשחקים על SSD  ולהנות ממהירות גישה/טעינה טובה יותר מאשר דיסק מכני רגיל.

נערך על-ידי urib
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 27 1440P רזולוציה, מצריך כרטיס מהיר יותר, עדיף מסך 1080P הילדים שלי מסתדרים מצויין עם מסך 24" במיוחד אם מדובר בחדר קטן.

ועוד פרט חשוב, מציע להגדיל את נפח ה-SSD ל1 טרה על מנת שהילד יתקין את המשחקים על SSD  ולהנות ממהירות גישה/טעינה טובה יותר מאשר דיסק מכני רגיל.

- לא כל כך הבנתי לגבי המסך .. :) 

ושידרגנו ל- 1T SSD 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 27" ברזולוציה של FHD 1080P לא נותן שום יתרון על מסך 24", מפני שהפיקסלים פשוט גדולים יותר באותה הצפיפות שך מסך 24".

אבל... שמדובר במסך 27" ברזולוציה 2K 1440P יש יותר פרטים בהשוואה למסך 24"/27" שהם ברזולוציה FHD, לא סתם מסכי 1440P 27 יותר יקרים משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yael Banai

ועוד פרט חשוב, מציע להגדיל את נפח ה-SSD ל1 טרה על מנת שהילד יתקין את המשחקים על SSD  ולהנות ממהירות גישה/טעינה טובה יותר מאשר דיסק מכני רגיל.

- לא כל כך הבנתי לגבי המסך .. :) 

ושידרגנו ל- 1T SSD 

ככל שהמסך גדול יותר, הוא נראה פחות טוב על רזולוציה רגילה (FHD) לכן צריך רזולוציה חדה יותר (QHD) ובנוסף לכך גם 144HZ בשביל גיימינג, כל אלו דורשים המון כח מהכרטיס מסך. בתגובה הקודמת ציינת שהוא משחק בעיקר פיפא, להגיד לך את האמת אפשר גם להרכיב מחשב ב4,000 ש"ח.
בשביל להריץ היום פיפא אפשר גם להשתמש במחשב מלפני 7 שנים. הכל תלוי בדרישות שלו לעתיד ובמה את מעדיפה להוציא.
ד"א כשאת מדברת על שדרוגים מאיזה חנות את קונה? אני שמתי לך 2060 כי היה נחמד בTMS, חבל שתבזבזי על זה הרבה מחנות אחרת. כמו שאמרתי, גם כרטיס זול יותר יעבוד לפיפא וגם עומדים לצאת חדשים שיורידו את המחירים של 2060 אני מניח (עוד כמה חודשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yael Banai

מתי יצאו כרטיס מסך חדשים? לא בטוחה שאנחנו רוצים לחכות.. 

עזבי... את לא תצאי מזה ככה.

אם המחשב מיועד לגיימינג קל/בינוני בלבד, אז באמת את יכולה להסתפק במעבד 3600 עם כרטיס 1660 ומסך 24", וחסכת פה הרבה כסף.

אבל... אם בא לך לפנק את הילד וזכית בלוטו לא ממזמן, אז אפשר להרכיב מחשב גיימינג עם מסך 27" 1440P 144HZ וכרטיס 2070 סופר, מעבד 8 ליבות.

יכול להיות שאחרי שרכשת את המחשב, הילד יגיד לך שהוא רוצה בכלל 5 שיוצא בעוד כמה חודשים... או שהוא יכול להסתפק בקונסולה מהדור הנוכחי, השאלה למה הילד מתחבר יותר, מחשב גיימינג או קונסולה? או שבכלל חשבת לרכוש מחשב חזק לעבודה וגם לגיימינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אורי 

הבנתי אותך לגמרי!! חחח לא זכיתי בלוטו ממש לא! פשוט מעדיפה לפעמים לקנות טיפה יותר ולא להחליף. 

אבל האמת שלי היה מחשב של מאד ממוצע שמחזיק לי מעמד מעל 7 שנים ועובד מדהים !!  אז יש הפתעות 

תודה רבה רבה לכל העונים בפורום ממש עזרתם לי כולכם !! 

סופ"ש נעים 

יעל 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yael Banai

היי אורי 

הבנתי אותך לגמרי!! חחח

אני כמוך, ילד רוצה קונסולה והילד הגדול רוצה מחשב גיימינג.

פשוט צריך לבדוק ממש טוב מהם רוצים באמת, אני בכללי בעד מחשב גיימינג.

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...