U2719D הורס לי את העיניים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U2719D הורס לי את העיניים

Bypass
 Share

Recommended Posts

שלום,

רכשתי לפני כמה ימים את המסך הנ"ל, להחליף את ה U2412M המצויין שהיה לי עד כה ושאגב עובד עדיין ללא דופי.

לעומת ה 24 האיכות של ה 27 נראית מאוד ירודה : יש זליגת אור, לא קריטית ובתנאים רגילים כמעט שלא מורגשת, אבל הדבר שהכי מפריע לי, זה איזשהו בוהק של המסך שגורם לעייפות ויזואלית מהירה, אצלי על כל פנים.

אם מסתכלים על מסך שחור מהצד, הוא בכלל מקבל גוון אפור כמעט בהיר, מה שאין ב הקודם שלי,

שינו את המעטה, או אני לא עודע מה, אבל זה לא נראה טוב.

חשבתי בהתחלה שמדובר ב , ולכן קניתי בראש שקט, אבל מתברר שמדובר למעשה ב  "PLS", ואולי כאן נעוץ השוני העיקרי?

האם לבעלי המסך הזה יש התרשמות דומה?

קיצור, שוקל ברצינות לזרוק אותו מהחלון ולקנות אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפסיק לשחק עם ההגדרות... אגב, גם עם ההגדרות של כרטיס המסך, שבכל הפעלה מחדש של המחשב משום מה מתבטלות...

טוב, הורדתי את הבהירות ל 17 ובחירה אישית של .

יותר טוב.

אולי צריך גם להתרגל לגודל ולרזולוציה: האמת שלמרות שההבדל בין 24 ל 27 על הנייר לא כל כך משמעותי, פרקטית זה אכן נראה הרבה יותר גדול, בעיקר בגלל השוליים הדקידות של המסך.

אולי בסופו של דבר לא אזרוק אותו...

נראה שזה מסוג PLS

Specifications

The monitor uses a 27” Samsung PLS (Plane to Line Switching) -type panel with a 60Hz refresh rate and support for true 8-bit colour. A 5ms grey to grey response time is specified, but as usual you shouldn’t put too much weight on this figure. Some of the key ‘talking points’ of the monitor have been highlighted in blue below.

נערך על-ידי bypass
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני בדיוק בימים אלה שם עין על הרבה מסכים, אין לי הרבה איך לעזור לפוסט שלך ומקווה שתצליח למצוא פתרון, אבל חד משמעית המסך הזה הוא PLS וזו הסיבה שלא קניתי אותו, מדובר בטכנולוגיה שזהה בעיקרון לIPS ששייכת ל- ופיליפס. ואילו ה-PLS זה פאנלים של , אני הבנתי שהפאנלים האלה קצת פחות טובים מבחינת דיוק בצבעים בהשוואה ל-PLS אבל יותר טובים בקונטרסט למי שמחפש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...