חסר מקום בכונן להתרנת משחק אבל יש מקום - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסר מקום בכונן להתרנת משחק אבל יש מקום

גיא ספיחה
 Share

Recommended Posts

ציטוט של גיא ספיחה

אגב עשיתי לו עדכון של מיקרוסופט והמשחקים שכן עובדים לו מתרסקים נתקעים, ולמרות שהסרתי את העדכונים זה עדיין קורה, הרסתי לו....

טוב הקריסה נפלה כי הקצתי מעט כרטיס 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Red Siskin

המשחקים החדשים שומרים מקום גם לעידכונים עתידיים.

אם מה שאתה אומר נכון אז אני יכול להבין איפה המקום שבוזבז ללא סיבה נראית לעין השאלה אם זה העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Red Siskin

אתה גם יכול להוריד את זה https://tunecom.ru/free-download-wise-care-365-pro.html זה מגיע עם רישיון לשנה חינם ומנקה את המחשב\ עוגיות\ קבצים זמניים\ מציג קבצים גדולים כמו בתוכנה למעלה רק הרבה יותר אפשרויות.

רק שים לב שאתה מסיר את הסימון ממחיקה של סיסמאות בדפדפן שלא תקלל אותי כל החיים אחר כך.

המקור זה פורום תוכנות רוסי שנותן הטבות למשתמשים שלו (אולי מישהו פה יבין את הרמז חחח)

לא הבנתי את הרמז....:-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גיא ספיחה

אם מה שאתה אומר נכון אז אני יכול להבין איפה המקום שבוזבז ללא סיבה נראית לעין השאלה אם זה העניין?

לא יכול להיות. או שהוא מקצה קבצים פיקטיביים בWINDOWS ואז הם יופיעו בהגדרות (תחת "אחר - קבצים גדולים אחרים"), או שהוא לא ואז שום דבר לא מונע ממך להשתמש בנפח שהוא "שומר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...