חסר מקום בכונן להתרנת משחק אבל יש מקום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסר מקום בכונן להתרנת משחק אבל יש מקום

גיא ספיחה
 Share

Recommended Posts

שלום אני מנסה להתקין משחק בוינדוס 10 אבל מראה שחסר מקום, אני מנסה ללכת להסרת משחקים אבל כמעט ואין שם כלום כדי  לרוקן שיהיה מקום.

נאמר לי על משהו אבל גם אותם אני לא רואה, ניסיתי לעשות פתור בעיות לפי המלצת האתר של אבל לא עוזר.

מה תופס לי מקום בכונן(יש לי 222 משהו כזה) ניסיתי גם לבדוק שטח איכסון לבדוק אולי יש כמה משתמשים שלכל אחד מוגבל עבורו שטח אבל לא ראיתי כזה דבר.

מה ממליצים לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה 

אני מעלה תמונות

בכל התמונות אני מראה שאין יותר מידי משחקים שאמורים לתפוס מקום, משום מה תפוס הרבה מקום אבל יש רק שני משחקים שלא תופסים הרבה מקום, אני מעוניין להתקין משחק ששוקל יותר ממה שנותר ולכן לא יכול להתקינו- חייב לפנות מקום אבל לא יודע מה למחוק כי אני לא רואה דברים שניתן להסיר ולא מבין איך לפנות מה שאני לא רואה 🙂

2020-08-04_19h27_01.png

2020-08-04_19h32_17.png

2020-08-04_19h33_49.png

2020-08-04_19h34_18.png

2020-08-04_19h35_28.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל: קבצים זמניים תסמן את כל התיבות (חוץ מהורדות אם אתה רוצה לשמור אותן) ותלחץ מחק. אלו לא קבצים חשובים, ופינית 10GB.

אם אתה מוכן להוריד את מיינקראפט אז גם 1.5GB.

עכשיו לעבודה הקשה: תעבור אחד אחד על כל התוכניות ברשימה בהגדרות ותמחק כל מה שאתה לא צריך. אם אתה לא יודע מה זה, אל תמחק! תעלה לכאן רשימה של כל התוכנות שאתה לא מכיר.

כמה מקום אתה צריך למשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

קודם כל: קבצים זמניים תסמן את כל התיבות (חוץ מהורדות אם אתה רוצה לשמור אותן) ותלחץ מחק. אלו לא קבצים חשובים, ופינית 10GB.

אם אתה מוכן להוריד את מיינקראפט אז גם 1.5GB.

עכשיו לעבודה הקשה: תעבור אחד אחד על כל התוכניות ברשימה בהגדרות ותמחק כל מה שאתה לא צריך. אם אתה לא יודע מה זה, אל תמחק! תעלה לכאן רשימה של כל התוכנות שאתה לא מכיר.

כמה מקום אתה צריך למשחק?

תודה על המענה אבל אני חושב שמה שהצעת לא פותר את הבעיה מכיוו שאין כלום על המחשב למעט משחק או שניים - קבצים זמניים זה אולי קצת יותר מגיגה ולא 10 איך ספרת 10?

דבר שני מה תופס מקום של 141 גיגה לעזאזל.? 🙂 אם כלום כמעט לא מותקן - כמה שוקלת מערכת ההפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גיא ספיחה

קבצים זמניים זה אולי קצת יותר מגיגה ולא 10 איך ספרת 10?

לא יודע כנראה עיניי מטעות אותי, חשבתי שבתמונה ששלחת היה רשום "קבצים זמניים: 10.9GB". 😉

ציטוט של גיא ספיחה

דבר שני מה תופס מקום של 141 גיגה לעזאזל.? 🙂 אם כלום כמעט לא מותקן - כמה שוקלת מערכת ההפעלה

WINDOWS לא כלול ב141GB של "אפליקציות ותכונות", יש לו קטגוריה נפרדת (ומכובדת) בשם "מערכת ושמורים" עם 23.3GB. תוכנות שבאות מותקנות עם מערכת ההפעלה דווקא כן, אבל כמה מקום כבר תופס PAINT? 😄

אז אני אחזור שוב: תסיר כל תוכנה ברשימה שאתה לא צריך, ומה שאתה לא מכיר תשאל.

ולא ענית לי כמה מקום אתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היא שלמרות שכתוב 10G אם תספור את מה שיש ברשימה זה מגיע ל1 גיגה בערך לכן אני לא מבין איפה ה10 תכלס, כך גם עם שאר הרשימות - ה141 שאני נכנס אני לא באמת רואה רשימה עם 141  וזה מה שלא מובן לי (אני מנסה להתקין 89 גיגה - יותר נכון אני מנסה לעזור לאחיין שלי)

תסתכל על הרשימות סידרתי לפי ממה ששוקל הכי הרבה לפחות, תספור אתה מצליח להגיע לגיגות?

נערך על-ידי גיא ספיחה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס להתחל תרשום הפעלה\הפעל או run, בפנים תרשום %temp%

אמורה להיפתח לך תיקיה, תמחק את כל מה שנמצא בתוכה ותעדכן אם התפנה לך מקום פנוי

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להוריד את זה https://tunecom.ru/free-download-wise-care-365-pro.html זה מגיע עם רישיון לשנה חינם ומנקה את המחשב\ עוגיות\ קבצים זמניים\ מציג קבצים גדולים כמו בתוכנה למעלה רק הרבה יותר אפשרויות.

רק שים לב שאתה מסיר את הסימון ממחיקה של סיסמאות בדפדפן שלא תקלל אותי כל החיים אחר כך.

המקור זה פורום תוכנות רוסי שנותן הטבות למשתמשים שלו (אולי מישהו פה יבין את הרמז חחח)

נערך על-ידי Red Siskin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...