הנדסאי אלקטרוניקה או הנדסאי תוכנה - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנדסאי אלקטרוניקה או הנדסאי תוכנה

emoky
 Share

Recommended Posts

אהלן כבר כתבתי פה פעם למי שזוכר אותי רק שהפעם הדיון הוא קצת שונה. כמו שכבר ציינתי בעבר אני רוצה לנסות ללכת לתחום טכנולוגי שאשתחרר מהצבא כי מאז ותמיד הייתי במחשב (אמנם לא עשיתי דברים מועילים מדי עד עכשיו) אבל בתקופה האחרונה התחלתי קצת ללמוד על Arduino וגם שיעורים בסיסיים על Java

ממה שהבנתי בגדול, אלא אם כן עושים תואר במדעי מחשב אז קשה להיכנס לתחום אלא אם כן יש לך הרבה ניסיון בלי קשר לתואר אקדמי. קראתי באינטנרט שאנשים מתקשים למצוא עבודה אפילו!!! עם תואר ביד, אז מה לגבי הנדסאים או קורסיסטים למיניהם?

ראיתי שאצל רוב האנשים זה מסתכם בזה בזה שהם למדו קצת לתכנת ונאצלו להתעסק בכלל בתחום אחר כפרנסה. מה יותר ריאלי להיכנס לעבוד כחייל משוחרר ובלי תואר אקדמי, יש לי בתוכי מן קריצה לתחום התוכנה אבל לא יודע אם זה סתם הסרטים שאני חי בהם. החיים בתור מתכנת באמת כאלה מעניינים? כל היום להתעסק עם קוד ולדעת דברים מועילים כמו שפות תכנות וכו.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקשים כי לא ברמה מספיק לתחום , במקרה הטוב ימצאו איזה משרה זוטרת או ניהולית .
בפרט אם ללכת להנדסאי  , הוא יצטרך במיוחד להוכיח ידע  ,  שלא ידחו אותו .
בגלל זה חזרתי לא פעם ההצלחה תלויה בלמידה עצמית בתור הרגל לכל חייו .

תחום אתרים ,  חלק ממנו ,  לא עם דרישות גבוהות כדי להשתלב בו .
לכן אולי כדאי לשקול אותו ,  אם לא עושים תואר ראשון . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yehudaa

מתקשים כי לא ברמה מספיק לתחום , במקרה הטוב ימצאו איזה משרה זוטרת או ניהולית .
בפרט אם ללכת להנדסאי  , הוא יצטרך במיוחד להוכיח ידע  ,  שלא ידחו אותו .
בגלל זה חזרתי לא פעם ההצלחה תלויה בלמידה עצמית בתור הרגל לכל חייו .

תחום פיתוח אתרים ,  חלק ממנו ,  לא עם דרישות גבוהות כדי להשתלב בו .
לכן אולי כדאי לשקול אותו ,  אם לא עושים תואר ראשון . 

הבנתי תודה רבה לך, דווקא שהסתכלתי לגבי משרות של הנדסאי אלקטרוניקה ראיתי שהדרישות לא מטורפות מדי, ראיתי שיש תחום שנקרא בדיקות סופיות ודווקא קיימות הרבה משרות לתפקיד הזה, יצא לך לשמוע על זה?

בקשר לפיתוח אתרים אם נגיד אעשה קורס או שתיים של אתרים אוכל אולי להתשלב בזה בתור עבודה או שהשוק מפוצץ כבר בטיפוסים כמוני שמנסים להיות ערמומיים ולא לעשות תואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בדיקות סופיות" קשור למפעלי אלקטרוניקה. לא בטוח שתאהב להיות במפעל, וגם תצטרך להוכיח ידע להתקבל למשרה.

ציטוט של emoky

בקשר לפיתוח אתרים אם נגיד אעשה קורס או שתיים של פיתוח אתרים אוכל אולי להתשלב בזה בתור עבודה

לא. רוצים תואר.

עצה שלי, אם אתה מתכוון לעשות יג' יד' הנדסאי, אל תעשה. תתגייס כצעיר לצבא ואחרי הצבא תלמד לתואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

"בדיקות סופיות" קשור למפעלי אלקטרוניקה. לא בטוח שתאהב להיות במפעל, וגם תצטרך להוכיח ידע להתקבל למשרה.

לא. רוצים תואר.

עצה שלי, אם אתה מתכוון לעשות יג' יד' הנדסאי, אל תעשה. תתגייס כצעיר לצבא ואחרי הצבא תלמד לתואר.

את האמת שאני כבר מגוייס ומשתחרר עוד תקופה. הבעיה שאני מאוד לא רואה את עצמי וגם לא יכול מבחינת הבגרות שלי להתקבל לעשות תואר, יש לי תשוקה לתחום אבל לא ברמה של מהנדס שמבין כל ס"מ בתיאוריה של התחום. אני מבין גם שבסופו של דבר כדי להתקבל לעבודה במשהו אתה צריך להיות מספיק מקצועי ומבין בתחום שיהיה שווה למישהו לשלם לך משכורת. בגלל זה חשבתי יותר לכיוון של הנדסאי או קורסים מסויימים. מה זאת אומרת עבודה במפעל, ממש פס ייצור כמו בסרטים? מצטער על הבורות שלי אני פשוט חסר ידע כלפי העולם האמיתי בקשר לשוק העבודה.

בכל מקרה תודה רבה לך העזרה מעריך את זה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

לא. רוצים תואר.

אהלן זה שוב אני, יכול להיות שתוכל אולי לפרט קצת יותר לעומק מה הכוונה להוכיח ידע? כאילו ההנדסאי אלקטרוניקה לא יספיק להתקבל למשרה? צריך להפגין ידע הרבה מעל מעבר מה שלומדים? וגם יכול להיות שאתה יכול קצת לפרט מה הכוונה לעבוד במפעל? 

אני מצטער על הבורות שלי. תודה רבה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של emoky

יכול להיות שתוכל אולי לפרט קצת יותר לעומק מה הכוונה להוכיח ידע?

בדיקות סופיות - הנדסאי אלקטרוניקה. זה לבדוק את המוצר בסוף פס הייצור. תרשום בגוגל.

להוכיח ידע זה שישאלו אותך שאלות טכניות לראות שאתה מבין את החומר.

ציטוט של emoky

גם יכול להיות שאתה יכול קצת לפרט מה הכוונה לעבוד במפעל?

כמו שאתה חושב, פס ייצור. חפש מפעל SMT בגוגל.

ציטוט של emoky

בגלל זה חשבתי יותר לכיוון של הנדסאי או קורסים מסויימים.

אוקיי אז שווה לעשות הנדסאי כדי שלפחות יהיה לך משהו בידיים. לדעתי מגיע בחינם לחיילים משוחררים.

אומנם לא בטוח שאלקטרוניקה תהיה הבחירה החכמה. אולי חשמל או תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

בדיקות סופיות - הנדסאי אלקטרוניקה. זה לבדוק את המוצר בסוף פס הייצור. תרשום בגוגל.

להוכיח ידע זה שישאלו אותך שאלות טכניות לראות שאתה מבין את החומר.

כמו שאתה חושב, פס ייצור. חפש מפעל SMT בגוגל.

אוקיי אז שווה לעשות הנדסאי כדי שלפחות יהיה לך משהו בידיים. לדעתי מגיע בחינם לחיילים משוחררים.

אומנם לא בטוח שאלקטרוניקה תהיה הבחירה החכמה. אולי חשמל או תוכנה

לדעתך אלקטרוניקה זה לא תחום מומלץ? דווקא ראיתי שקיימות הרבה משרות שדורשות הנדסאי אלקטרוניקה בהשוואה לתוכנה וחשמל שמעט ולא מצאתי. ממה שאמרת אז בגדול עבודה במפעל הוא מאוד שוחק וחוזר על עצמו לא? יש לך אולי ניסיון שתחום שתוכל לשתף עליו?

תודה רבה שוב על כל העזרה. יום נעים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

קראתי כבר בעבר אבל תודה קראתי שוב עכשיו. ידוע לי שהנדסאי זה לא תואר או מקצוע בכלל קיים בחול אבל אני חושב שזה הכי מתאים לי מבחינת יכולות אקדמאיות והישגים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...