בעיה עם בורג שחוק בקירור של מחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם בורג שחוק בקירור של מחשב נייד

Moon-Mage
 Share

Recommended Posts

טוב אז עם בוא הקיץ התחילו כמובן בעיות הקירור בנייד של בת הזוג שלי אז אמרתי לעצמי טוב נפתח ננקה ונחליף משחה טרמית, אבל כמובן שאחד הברגים שם(אחריי העשרה שכבר הוצאתי) סירב לצאת ותוך חצי סיבוב כבר הבנתי שבהברגה הוא לא יצא, השאלה היא האם יש לזה פיתרון סביר? יש לכם אילושהן הצעות לפיתרון?
בינתיים בכל מקרה נראה שהניקוי עזר והמחשב כבר לא קורס בבדיקת מאמץ לפחות(הוא עושה את האמא של האמא של thermal throttling, אבל נראה לי שגם שהוא היה חדש זה היה קורה).

12.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבורג במצב סביר לחלוטין , אתה צריך מברג אחר וזה ילך חלק 

כמובן שצריך להפעיל לחץ כהלכה תוך כדי סיבוב. 

בהתאם לרגישות הטכנית שלך , אפשר עם פלאייר קטן אבל תדע שאם הוא מחליק לך אז יש פוטנציאל לנזק היקפי מהותי . 

חימום קל  יכול לעזור  כדי לשחרר את הדבק שמחזיק את הבורג ( רלוונטי אם ראית סימנים כחולים על הרבגים האחרים שהוצאת ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבו כאן הבורג נראה במצב סביר. לדעתי אין צורך במברג שטוח וכדו'

תיקח מברג קצר יחסית בגודל מתאים, תפעיל כח כלפי מטה (לוח האם),תעביר מעט מהכח לצד היותר שלם של הבורג ותסובב בעדינות.

הכל ברגש בידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתמונה עושה לו יותר צדק מאשר המציאות, מברג פיליפס בגודל המתאים לא תופס אותו בכלל, יש שם שקע באמצע והמברג פשוט מסתובב על ריק(מעבר לזה שכל ניסיון לסובב רק ישחק יותר) בינתיים אני נותן לו להשאר ואם יהיו עוד בעיות אנסה שוב עם השיטה של המברג השטוח.
תודה על הטיפים בכל מקרה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...