לאיזו מהירות בטורנטים אני אמור לצפות מ200 מגה? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזו מהירות בטורנטים אני אמור לצפות מ200 מגה?

demultiplexer
 Share

Recommended Posts

200 מגה, זה 204,800 חלקי 8, מהירות מקסימלית של 25.6MB\s. כמובן שלא יתנו לך מהירות הורדה מלאה, בחוזה מצויין מהירות הורדה בין 0.1 מגה עד ל-200 מגה.

הייתי מנסה לבדוק את העיניין בחיבור פיזי לראוטר לאחר שהוא מנותק ל-2\3 דקות מהחשמל ולאחר-מכן להדליקו ולעשות בדיקת הורדה.

במידה והמהירות לא תקינה יש מס' הסתברויות לנעשה.
*התדר של הראוטר או חזק או חלש מדי.

*הראוטר חוסם פורטים (דבר שסבלתי ממנו במודם משולב ראוטר מגרסה 2 וכך הלאה)
*המחשב חוסם פורטים (פחות סביר)

*הספקית חוסמת פורטים

*עומס על הרכזת או עומס על השרתים

*החברות עושות הכל אבל הכל בשביל שלא תקבל תמורה לכסף שלך.

מה כן ניתן לעשות? להפוך את הראוטר למודם ולהביא ראוטר חיצוני או לחבר פיזית למחשב ולוותר על העיניין האלחוטי.

פיתרון זה לרוב כן פותר את עיניין המהירויות, הפינגים וחסימת הפורטים. *דגש, הוטבוקס גירסה 4 אי אפשר בתפריט ניהול להגדיר כ-bridge ויש לפנות לשירות הלקוחות שיעשו זאת אצלהם.

עיניין נוסף הוא לחפש ספקית אחרת, הוטנט\ITC - אתה תסבול.
או לעבור לתשתית אחרת

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@demultiplexerחברה כולכם שוכחים דבר חשוב ופשוט אני נמצא בהוט + נט 500 מגה ואני מוריד בטורנטים במהירות 45 מגהבייט ואני עם הוטבוקס 4

אבל כשהייתי מוריד עם ההוטבוקס טורנטים בקושי עברתי את ה8 ימים טובים היה 12 והפינג היה קופץ לשמיים משהו כמו 150 בתוך הארץ ואז גיליתי שהקופסא שלהם לא שווה אגורה היא לא עומדת בכמות החיבורים ופשוט מתחממת לתנור

******ברגע שהפכתי את ההוט בוקס למודם בלבד ושמתי אותו בברידג מוד שמתי ראוטר שינהל הכל (חשוב שיהיה 10/100/1000 בקווי ע"מ שתקבל יותר מ100) אני מקבל את המהירות המקסימלית והאינטרנט רץ אין נפילות פינג כל ההורדות מהירות ובטראקרים פרטיים אני מגיע לכמעט למקסימום************

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

שים-לב! להוט יש מידיניות של Data Cap, אם אתה עובר את המגבלה שלהם...

אתה מתחיל לחוות ניתוקים וירידה בתעבורה של הטורנטים.

ממליץ בחום לרכוש VPN.

עברתי 7 מדורי גיהנום עם הוט, בעניין הזה.

בבהחלט יכול להסביר את הניסיון שלי כשהייתי עם ... עד שעברתי לסיב אופטי ומאז החיים תותים... לפחות בתחום הזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...