התלבטות בהתאמת מסך לכרטיס מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בהתאמת מסך לכרטיס מסך

mMmSaK
 Share

Recommended Posts

ציטוט של urib

לגבי המסך, תבדוק בכלל שהמסך נתמך ע"י NVIDIA כי אם לא תרכוש 5700XT וזהו.

אני לא מתכוון לקנות ל 2070S ולא 5700XT ובטח שלא 2080S שלא שווה את הפער בינו לבין 2070S

אני מחכה לסדרה הבאה. יש לך לינק לרשימה הניתמכת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mMmSaK

עדיין לא הבנתי. שווה לקנות מסך של 100HZ אם המחשב יתן תפוקה של 80FPS נגיד? (נניח שיש G-SYNC או FREESYNC).

מבדיקה שעשיתי בעבר עם מסך של 144HZ יש הבדל חיובי גם אם תקבל 90FPS.

בקשר ל- לא ראיתי הבדל אם הוא מופעל או לא, וזאת כנראה ביגלל פיקסלים איטיים על פאנל למרות שקצב הרענון היה 144HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעליו המרוצה של LG 34GK950F- מסך בעל רזולוציה כזו עם פאנל IPS ו144hz. עלה קנס מכובד. יש גם אבל הפוקנציה לא שווה במיוחד ובעיקר שורפת את העיניים. המסך תומך בFreesync2. המחשב החדש בשביל להריץ עליו משחקים בצורה סבירה כבר בדרך אבל נכון לרגע זה גם דום ברזולוציה נטיבית בין 50 ל70 פריימים לשניה בסטינגז בינוניים זה תענוג, אין יותר חיתוכים בתנועה מהירה, קשה להסביר כמה הכל חלק כולל הממשק המעאפן של וינדוס 10.

יתרונות- סבבה של מסך. חסרונות- רזולוציה גבוהה בשביל המחשב פח הנוכחי. רזולוציה לא סטדנרטית=שטחים ריקים באתרי או שחורים בתוכן 16:9. המסך כל כך גדול שלהגיע לכל השקעים מאחור זה סיפור. ¯\_(ツ)_/¯

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במסך סופר זול מאמזון מחברה בקושי מוכרת והfreesync עובד מצוין עם ה1060 שלי.
מה שאני מנסה להגיד זה שכמעט כל מסך יעבוד בסדר גמור עם נוידיה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dr.Shawarma

אני בעליו המרוצה של LG 34GK950F- מסך בעל רזולוציה כזו עם פאנל IPS ו144hz. עלה קנס מכובד. יש גם HDR אבל הפוקנציה לא שווה במיוחד ובעיקר שורפת את העיניים. המסך תומך בFreesync2. המחשב החדש בשביל להריץ עליו משחקים בצורה סבירה כבר בדרך אבל נכון לרגע זה גם דום ברזולוציה נטיבית בין 50 ל70 פריימים לשניה בסטינגז בינוניים זה תענוג, אין יותר חיתוכים בתנועה מהירה, קשה להסביר כמה הכל חלק כולל הממשק המעאפן של וינדוס 10.

יתרונות- סבבה של מסך. חסרונות- רזולוציה גבוהה בשביל המחשב פח הנוכחי. רזולוציה לא סטדנרטית=שטחים ריקים באתרי אינטרנט או שחורים בתוכן 16:9. המסך כל כך גדול שלהגיע לכל השקעים מאחור זה סיפור. ¯\_(ツ)_/¯

תודה רבה על ההתייחסות. זה מסך יקר מאוד ואני לא מתכוון להגיע לסכומים האלה. יש לציין שבשביל ניהול שוטף שהוא לא גיימינג אני אשאר עם ה 25'' 2K 16:9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...