תקלה עם כרטיס sd חדש, גלקסי s9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה עם כרטיס sd חדש, גלקסי s9

naki
 Share

Recommended Posts

התחדשתי בsd הכי חדש שהמכשיר שלי יכול לנצל. העברתי את תוכן המכשיר לכרטיס (20 gb) הפעולה עברה בהצלחה. הגדרתי את הכרטיס כזיכרון למצלמה.

אחרי חצי שעה קפצה לי הודעת מערכת שיש תקלה עם הכרטיס והוא על מצב קריאה בלבד... כיבוי הדלקה וזה הסתדר, ואחרי חצי שעה חזר על עצמו למשך יומיים..

ניסיתי לפרמט את הכרטיס ולא הצליח להתפרמט, ניסיתי שוב וקיבלתי הודעה שהכרטיס תקול..

הכנסתי sd ישן שלי, הסדרה האפורה עם 32 gb והכל עובד חלק..

יכול להיות שהמכשיר שלי לא תואם לכרטיס הזה?

קניתי בעליקספרס ושילמתי דרך פייפל.. לפנות אליהם או שחסר טעם?

איזה כרטיס אני יכול לקנות עם נפח איחסון ומהירות גבוהה שיעבוד חלק עם המכשיר שלי?

תודה

sd.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ.. קנית בעלי אקספרס? בעצם אמרת הכול.

עדיף לקנות כרטיסי מערוצים אחרים, ורצוי עם הרבה עדויות של קונים כולל ובדיקות מהירות ואמינות. (אפשר להריץ בדיקה של כתיבה קריאה מלאה של הכרטיס ויש כאלה שעושים זאת וגם מפרסמים) - בדרך כלל אפשר למצוא כאלה באמזון.

נתקלתי בלא מעט כרטיסי מזויפים באתרי מכירות סיניים. גם בעלי אקספרס (אם כי האמת פחות) אבל בעיקר באתרים כגון BANGOOD, GEARBEST, או GEEKBUYING.  גם כאן מדובר בכרטיס מדבקה מיצרן סיני. אני לא מכניס כאלה לטלפון (אפשר להשתמש בהם במכשירים אחרים שלא דורשים סף מהירות ואמינות כמו טלפון), אבל לטלפון עדיף יצרן איכותי ומוכר כמו סמסונג, או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...