בעיה שכנראה קשורה לרשת - ווינדוס 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה שכנראה קשורה לרשת - ווינדוס 10

choochee
 Share

Recommended Posts

שלום. לאחרונה אחרי כמה עדכונים של , ראיתי שהמחשב (עמדת העבודה שלי) כולו מתעכב יותר במעבר בין תיקיות בסגנון שמוכר לי בתור נסיון של למצוא נתיבי רשת ישנים/מנותקים/לא זמינים. בטח מכירים את זה, לוחצים על איזו תיקיה ופתאום המחשב נתקע לאיזה עשר שניות ואז משתחרר וממשיך כאילו כלום. (גם הקלקה בתיבת החיפוש תוקעת אותו לכמה שניות טובות אבל לא בטוח שזה קשור לרשת אלא יותר נראה לי קשור לעדכון לא מוצלח כרגיל של שייקח שנה עד שייסדרו כל שטות שלהם). קיצר בעזרת תוכנה קטנה שבוקדת מה מחובר כולל חיבורים "סמויים" גיליתי שבמקום של מחשב העבודה שלי שאליו אמור להיות מחובר רק מחשב העזר שלו ואינטרנט כמובן, מסומן לי שגם האקסבוקס מחובר אליו אבל לא נגיש, וגם מחשב הבית, וגם עוד מכשיר לא מזוהה (התוכנה מציינת חיבורי IP פעילים שמתקשרים יחד). יש דרך להגיד למחשב להמנע לחלוטין מיחסים לא רצויים ולדבוק במחשב עזר בלבד ובאינטרנט ???? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

כל התיקיות או תיקיות ספציפיות? במאפייני תיקיה - > התאמה אישית מה מוגדר במיטוב התיקיה?

כל התיקיות. לא משנה איפה - המחשב קופא לכמה שניות שמאפיינות חיפוש נתיב לא זמין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר וזה לא קורה כל הזמן אלא רק מדי פעם קשה למצוא את הרגע בטסק מנג'ר. באיוונט ויור מצאתי בעיקר את זה די הרבה מהיום למשל:

1.0.1.620: Connection error: The remote name could not be resolved: 'api.intelsa.intel.com'
 Network available: True

ואת זה

A logon was attempted using explicit credentials.

Subject:
    Security ID:        SYSTEM
    Account Name:        D*****FF$
    Account Domain:        WORKGROUP
    Logon ID:        0x3E7
    Logon GUID:        {00000000-0000-0000-0000-000000000000}

Account Whose Credentials Were Used:
    Account Name:        Yossi
    Account Domain:        D*****F
    Logon GUID:        {00000000-0000-0000-0000-000000000000}

Target Server:
    Target Server Name:    localhost
    Additional Information:    localhost

Process Information:
    Process ID:        0x884
    Process Name:        C:\Windows\System32\svchost.exe

Network Information:
    Network Address:    -
    Port:            -

This event is generated when a process attempts to log on an account by explicitly specifying that account’s credentials.  This most commonly occurs in batch-type configurations such as scheduled tasks, or when using the RUNAS command.

קיצרתי את שם המחשב עם כוכביות :) וגםהיו עוד כמה אבל אני לא מתמצא מספיק בשביל להבין מה רלנטי ומה סתם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שחלונות מבצעת אינדקס חדש לכל המחשב שלך, זאת פעולה שלוקחת זמן וגורמת ללאגים במחשב.

תבדוק גם אם יש לך דיסק מכני ישן מחובר למחשב, יש להם נטייה לשגע את המערכת לפני סיום חייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי עוד כמה ימים של בדיקה הדבר היחיד שבולט בזמן "התקעות" כזו זה שבחלון של הטסק מנג'ר החלונית של הרשת קופץ בשגעון למאה אחוז והסביבה ואחרי העשר-עשרים שניות שזה משתחרר גם הגרף שמה יורד חזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...