התחממות יתר במארז (NODE 202) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחממות יתר במארז (NODE 202)

kkirill8
 Share

Recommended Posts

אהלן חברים בניתי מחשב HTPC ואחרי כמה זמן החלטתי לשדרג אותו שיהיה מתאים גם למשחקים על או לפחות על 1440P. צפיתי שהחלקים יהיו חמים יותר מאשר במארז מרווח ומאוורר אבל לא חשבתי שעד כדי כך.
הבעיה העיקרית זה כמובן מעבד וכרטיס מסך. הכרטיס מבחינת הטמפרטורה בסדר, הבעיה שהוא פולט לתוך המארז אוויר רותח מה שגורים לשאר הדברים לרתוח ובעיקר למעבד.
לפני זה השדרוג היה לי 1650 והטמפרוטות היו סבירות (מעבד 30 במנוחה ו80 85 במאמץ בSTRESS TEST, כרטיס 35 במנוחה ו85 90 במאמץ)
אחרי השדרוג המעבד עלה ב10 במעלות במנוחה שזה כבר 40 ו90-95 במאמץ וגם מתחילה ירידת תדרים (THROTTLE) ואני לא אוהב את זה ולא בריא לחומרה והכרטיס במפתיע אותו דבר כמו הכרטיס הקודם למרות שחזק ממנו לא במעט.
מעבד 10400F וכרטיס מסך 2070 SUPER
הקירור של המעבד זה L9I, זה הכי טוב שמצאתי בישראל LOW PROFILE, ומתחת לכרטיס מסך יש 2 מאווררים של 120 גם של שלושת המאווררים על טורבו בביוס. מבחינת סידור חוטים לזרימה טובה יותר זה ההכי טוב שאני יכול וגם זה לקח שעתיים
צירפתי תמונה של המארז פתוח.

יש לכם איזה רעיונות או שמישהו התעסק עם המארז הזה?
האם תעלה כזאת יכולה לעזור? שהמאוורר של המעבד ישאב את האוויר שמחוץ למארז מאשר את האוויר החם שמסתובב בתוך המארז?

https://www.thingiverse.com/thing:342086
https://www.thingiverse.com/thing:3363564

EasKZSM.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמאווררים של המארז מכניסים אוויר.

אתה יכול לנסות שהם יוציאו אוויר, מארז עומד.

באופן עקרוני במארז כזה עדיף כרטיס מסך עם מפוח שמוציא את רוב האוויר החם

החוצה.

נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

המשתמש הזה ב Pcpartpicker בנה מחשב עם מפרט יחסית קרוב לשלך באותו המארז.

נראה שמה שעשה את העבודה מבחינתו זה הוספה של הרבה מאווררים קטנים, מעבר לתמונות הוא הוסיף הרבה מידע מילולי. אני מקווה שזה יעזור לך לפתור את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...