מה קורה לאינטל בשנים האחרונות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה לאינטל בשנים האחרונות?

huber
 Share

Recommended Posts

כשאפילו ערוץ PRO INTEL כמו לינוס שלא מזמן הוציא סרטון אהבה לאינטל מבין שיש בעיה - יש בעיה. מודה שבחיים לא האמנתי שלינוס (שלקח לו ה מ ו ן זמן להודות של יש מוצר טוב יותר משל כיום) יוציא כזה וידאו, מראה רק כמה המצב של רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין באינטל. יש להם המון מזומנים לפיתוח והשקעה ואני די בטוח שהם ייתנו פייט חזרה ל .

AMD עשו עבודה טובה ואתה יכול לראות אפילו בכתבה פה באתר שהם מתחילים "לנוח" אחרי הפריצת דרך שהם עשו.

לדעתי, לא יהיה ל קל להתחרות באינטל, אינטל זה מותג, אם אני צריך להזמין מעבדים לשרת, אני די בטוח שאזמין אינטל גם אם יעלה קצת יותר... בכל מקרה אני בכלל לא בטוח שאינטל במצב כזה רע... נכון שהם מאחרי  אבל מוקדם להספיד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של ב MAINSTREAM

דווקא בסדר

אז במקום לקבל ביצועים בתוכנות כבדות מקבלים יותר ביצועים במשחקים כן לא הרבה....

אבל לא מכיר מישהו שירצה לקנות מעבד 6 ליבות בשביל רינדורים שאפשר לקנות 8 ליבות מהדור הקודם במחיר טוב יותר

אינטל תחרותית אבל מאוד אגרסיבית

זה בטח יפגע בהם בזמן הקרוב בגלל הפיתוחים של CPU QC

אם היו מנסים לפתח חזקים יותר במחירים נוחים לא היה צורך בחברות אחרות שייפתחו

אבל הם ירו לעצמם ברגל

עשו טריליוניים ובסוף יראו איך חברות אחרות לוקחות להם את הכתר

כי איפה שיש "צמא" למשהו אנשים ילכו ויפתחו

אפחד לא ייחכה לרחמים מאינטל

נערך על-ידי aviv00
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורנקו נייד

...אם אני צריך להזמין מעבדים לשרת, אני די בטוח שאזמין גם אם יעלה קצת יותר...

חחחחח אתה ממש לבד בקטע הזה כי הרבה מאד חוות עוברות לאפיק עכשיו ואולי אז שוב תחזיר משאבים לפיתוח שבבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

חחחחח אתה ממש לבד בקטע הזה כי הרבה מאד חוות עוברות לאפיק עכשיו ואולי אז אינטל שוב תחזיר משאבים לפיתוח שבבים.

לצערי הוא לא לבד. השוק מקובע ושמרני עד רמה של טימטום. גם אצלנו בחברה שניסיתי להכניס מעבדי בשרתים נתקלתי בהתנגדות עזה מאוד מצד ההנהלה ללא שום ביסוס בעובדות או מציאות. זה בדיוק החוזק של , הם נשענים על תהילת העבר ויש לא מעט אנשים שלא טורחים להתעדכן גם שנים אחרי שהמוצרים שלהם כמעט לא רלוונטיים, וחבל, פודע בנו מאוד כצרכנים האטימות הזו לתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

לצערי הוא לא לבד. השוק מקובע ושמרני עד רמה של טימטום. גם אצלנו בחברה שניסיתי להכניס מעבדי EPYC בשרתים נתקלתי בהתנגדות עזה מאוד מצד ההנהלה ללא שום ביסוס בעובדות או מציאות. זה בדיוק החוזק של אינטל, הם נשענים על תהילת העבר ויש לא מעט אנשים שלא טורחים להתעדכן גם שנים אחרי שהמוצרים שלהם כמעט לא רלוונטיים, וחבל, פודע בנו מאוד כצרכנים האטימות הזו לתחרות.

אין לי ספק שיש אנשים טיפשים בעמדות מפתח שמקובעים מחשבתית, אבל שאתה רואה שגם עוברת לאפיק סביר להניח שזה יחלחל עמוק גם לדגים היותר קטנים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. גם אני חשבתי כך. והבאתי את אמזון כדוגמא להנהלה. אבל אתה רואה את התגובה של הבחור פה בת'רד ואת התגובה של ההנהלה אצלנו, ואני די בטוח שזו תגובה די נפוצה, אחרת אין הסבר למה אנשים משלמים יותר ומקבלים פחות בשרתי (אינטל עדיין מחזיק בנתח הארי במכירות בשוק השרתים משום מה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך. לי הוא כבר הוכיח שלרב הוא יודע על מה הוא מדבר והוא חזה לא מעט מהשינויים שאנו רואים בשנים האחרונות. לפני זמן מה הוא ציין שהוא רכש מניות של כהשקעה עתידית, דבר שדי גרם לי לגחך בזמנו, היום המניה של שווה יותר מזו של .

בבקשה:

https://www.pcgamer.com/amds-share-price-overtakes-intels-for-the-first-time-ever/

נערך על-ידי huber
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...