שאלה ובקשה בנוגע למסך שטוח וקעור - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה ובקשה בנוגע למסך שטוח וקעור

rico
 Share

Recommended Posts

שלום חברים,

1) שאלה:

למשחקים איזה סוג מסך מומלץ יותר שטוח או קעור ?

2) בקשה:

אפשר המלצה למסך 27" לשימוש משחקים עד 3.5K רזולוציה 2560x1440 .

מכיוון שיש לי כרטיס מסך של Nvidia , טוב שיהיה עם .

מעדיף ללא מובנים.

מטלבת בין המסכים מ - ksp אשמח לעזרה בבחירה, אם יש אחד שיותר מומלץ מהשני משם (מכיוון שיש גם מסך קעור וקמור).

מסך מחשב גיימינג PG279QE 27'' LED - שטוח

מסך מחשב גיימינג VG27BQ 27'' LED - שטוח

מסך מחשב גיימינג ללא רמקולים Lenovo Legion Y27gq-20 165Hz Nvidia - שטוח

מסך מחשב גיימינג קעור Samsung Odyssey G7 C27G75TQSM HDR 26.9'' QLED VA - קעור

תודה רבה מראש.

נערך על-ידי rico
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

לא ידעתי שיש מושג כזה מסך קמור, יש מסך סטנדרטי שהוא שטוח.

איזה כרטיס יש לך ובמה אתה משחק?

שלום, תודה על התיקון.

כרטיס מסך GTX 1080, משחקים: company of heroes 2 , cod warzone לרוב אסטרטגיה וגוף ראשון.

ולשימוש ב twitch stream לפעמים.

תודה רבה לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהפריטים שהצגת (תוך התעלמות מתמחור) הייתי הולך על האסוס הראשון, פאנל , למרות שהוא לא תומך בHDR, הוא תומך בGSYNC והיות ויש לך כרטיס של זה שידוך עדיף.

הלונובו והאסוס השני הם פאנל TN, רד מהם.

הסמסונג הוא פאנל VA, שהוא בין לTN מצד דיוק צבעים וזויות צפיה.

יש מסכים אחרים שהם גם QHD 165HZ IPS GSYNC וגם .

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה הראשונה שהתפספסה לי, מסכים קעורים נפוצים ויעילים יותר בגודל 32-4" וצפונה, מסיבה ברורה, כדי שהעיניים יקלטו את מירב הפרטים מהמסך בלי לסובב את הצוואר כמו ממטרה.

27" קעור לדעתי מיותר, אני עובד ומשחק עם מסך 27" ואם היו מקמרים לי אותו הייתי מתבאס, הגודל לא מצריך כיווץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את:

https://ksp.co.il/mob/item/70202/מסך-מחשב-גיימינג-lenovo-legion-y27q-20-27-inch-led-ips-כולל

זה גרסת הips למסך שno one ציין קודם כTN..

משיטוט ברדיט עושה רושם של אופציה טובה מאוד...הפאנל שלו הוא של ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

בקשר לשאלה הראשונה שהתפספסה לי, מסכים קעורים נפוצים ויעילים יותר בגודל 32-4" וצפונה, מסיבה ברורה, כדי שהעיניים יקלטו את מירב הפרטים מהמסך בלי לסובב את הצוואר כמו ממטרה.

27" קעור לדעתי מיותר, אני עובד ומשחק עם מסך 27" ואם היו מקמרים לי אותו הייתי מתבאס, הגודל לא מצריך כיווץ.

תודה רבה.

חבר המליץ לי שאלך על מסך בגלל הכרטיסים החדשים שבדרך לצאת מ של הדור החדש 3000+ אך בגלל המקום שדורש גודל המסך לא מתאים.

רק הסבר קטן, תקן אותי אם אפשר, לפני שאבחר מסך חדש:

יש לי מסך של תומך בגודל 23" אך עם רזולוציה של 2560x1440 -> יכול להזיז אותו לצד שישמש למסך מס' 2 והחדש יהיה מס' 1, יותר נוח למשחקים ושימוש ב- stream \ צפיה.

כמו שרשמתי עד 27" יותר גדול מהמסך הנוכחי, ראיתי שיש גם 27" עם רזולוציה של 1920x1080 (קטן יותר מהרזולוציה של הנוכחי).

שאלות:

-> תקן אותי אם עדיף שאקח 27" עם רזולוציה של 2560x1440 , כדי שיהיה יותר נוח כמו המסך הנוכחי של ? (רק קטן באינצ' ")

-> למשחקים מסך- 4 ms זה מומלץ או שכדאי פחות ms?

-> אין בעיה בסוג החברה של המסך ואם ה- ms שונה מהמסך הנוכחי שיש לי?

+סבבה, אבחר במסך עם פאנל IPS העיקר שתומך ב- אם אין .

תודה רבה אם תוכל רק לכוון אותי דרך השאלות בבקשה.

שבוע טוב!  :)

עריכה:

@amit14 תודה אך ראיתי את המסך והוא עם רמקולים מובנים, קניתי זוג רמקולים של עובדים סבבה. מעדיף מסך בלי ^^

נערך על-ידי rico
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לא ממש הבנתי את השאלה, לא יודע מה אמור להיות נוח כמו מה, מסך 27" QHD זו רזולוציה אידיאלית. ב23" QHD אמורים לראות אובייקטים במסך בצורה קטנה יחסית, זו לא רזולוציה אידיאלית לגודל כזה, אלא ל23" מתאים FHD.

27" אם רזולוציה FHD, לא להתקרב.

2.זה בסדר גמור, אא"כ יש דגם אחר שהוא 1MS שעדיף מצד אספקט אחר, בקצב רענון גבוה זה לא משנה.

3.מה הכוונה בעיה? את לא מתכוונת לשחק בריבוי מסכים מפוצלים. אלא על מסך אחד אם הבנתי נכון.

אסוס וגיגהבייט הם יצרנים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של rico

תודה רבה.

חבר המליץ לי שאלך על מסך 4K בגלל הכרטיסים החדשים שבדרך לצאת מ NVIDIA של הדור החדש 3000+ אך בגלל המקום שדורש גודל המסך לא מתאים.

רק הסבר קטן, תקן אותי אם אפשר, לפני שאבחר מסך חדש:

יש לי מסך של Dell תומך G-SYNC בגודל 23" אך עם רזולוציה של 2560x1440 -> יכול להזיז אותו לצד שישמש למסך מס' 2 והחדש יהיה מס' 1, יותר נוח למשחקים ושימוש ב- stream \ צפיה.

כמו שרשמתי עד 27" יותר גדול מהמסך הנוכחי, ראיתי שיש גם 27" עם רזולוציה של 1920x1080 (קטן יותר מהרזולוציה של הנוכחי).

שאלות:

-> תקן אותי אם עדיף שאקח 27" עם רזולוציה של 2560x1440 , כדי שיהיה יותר נוח כמו המסך הנוכחי של Dell ? (רק קטן באינצ' ")

-> למשחקים מסך- 4 ms זה מומלץ או שכדאי פחות ms?

-> אין בעיה בסוג החברה של המסך ואם ה- ms שונה מהמסך הנוכחי שיש לי?

+סבבה, אבחר במסך עם פאנל IPS העיקר שתומך ב- G-SYNC אם אין HDR.

תודה רבה אם תוכל רק לכוון אותי דרך השאלות בבקשה.

שבוע טוב!  :)

עריכה:

@amit14 תודה אך ראיתי את המסך והוא עם רמקולים מובנים, קניתי זוג רמקולים של Logitech עובדים סבבה. מעדיף מסך בלי רמקולים ^^

אני חושב שיש לו גם גרסה בלי .

ואגב,

הodyssy g7 גם אמור להיות מסך מאוד מעניין..

אבל הביקורות עליו חצויות..מצד אחד זמן תגובה מהיר ממש כמו ואפילו קרוב לTN ועם ניקודיות גבוה כיאה לפאנל ..מצד שני-הקעירות שלו ממש עמוקה ולא מתאימה לכל אחד..וכרגע יש הרבה דיווחים על ריצודים כאשר adaptive sync פועל..

אם יש לך קצת זמן לחכות אולי שווה לראות אם הבעיות האלה יפתרו תוכנתית..או עם באץ' שני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של No-One

1.לא ממש הבנתי את השאלה, לא יודע מה אמור להיות נוח כמו מה, מסך 27" QHD זו רזולוציה אידיאלית. ב23" QHD אמורים לראות אובייקטים במסך בצורה קטנה יחסית, זו לא רזולוציה אידיאלית לגודל כזה, אלא ל23" מתאים FHD.

27" אם רזולוציה FHD, לא להתקרב.

2.זה בסדר גמור, אא"כ יש דגם אחר שהוא 1MS שעדיף מצד אספקט אחר, בקצב רענון גבוה זה לא משנה.

3.מה הכוונה בעיה? את לא מתכוונת לשחק בריבוי מסכים מפוצלים. אלא על מסך אחד אם הבנתי נכון.

אסוס וגיגהבייט הם יצרנים מעולים.

התכוונתי שיש לי מסך גיימינג עם 23.8" אשר תומך ב 2550x1440 (כמו 27" רק קטן יותר).

העדפתי ללכת על הראשון, אחרי קריאת ביקורות, המלצות ובמקרה ראיתי streamer שרשם את שם המסך במפרט שלו ובנוסף גם היה קצת הנחת קיץ ב ksp .

וכן העדפה למסך משחק אחד, האחר לצפיה במשהו אחר וכדומה.

השם PG279QE, לא ממש התענינתי בשם אך מה ההבדל בין PG279Q לבין PG279QE ? יש רק E ביניהם.

בקופסת המסך רשום PG279Q ובאינטרנט רשום לפעמים PG279QE .

עוד שאלה להתענינות, ככול שהרזולוציה של המסך גדולה יותר הפריטים שעל המסך יהיו קטנים יותר אם משתמשים בהגדרות המומלצות של המסך? Recommended .

תודה רבה על עזרתכם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של rico

השם ASUS PG279QE, לא ממש התענינתי בשם אך מה ההבדל בין PG279Q לבין PG279QE ? יש רק E ביניהם.

בקופסת המסך רשום PG279Q ובאינטרנט רשום לפעמים PG279QE .

אותו פאנל בדיוק,  הדגם עם סיומת E חדש יותר, ההדבל היחידי הוא הסטנד של המסך, אם תדקדק תבחין בהבדל.

ציטוט של rico

עוד שאלה להתענינות, ככול שהרזולוציה של המסך גדולה יותר הפריטים שעל המסך יהיו קטנים יותר אם משתמשים בהגדרות המומלצות של המסך? Recommended

בדיוק, רק ש23" היא רזולוציה מומלצת לFHD ולא לQHD, מה שיש לך הוא סוג של כלאים פחות נפוץ ופחות מומלץ.

האידאל לQHD הוא 27"+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...