משחקים קורסים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים קורסים

ik3
 Share

Recommended Posts

היי אשמח לעזרה כי אני כבר ממש אובד עצות.

עשיתי לאחרונה שדרוג למחשב שיוכל להתמודד עם המשחקים המודרניים בהצלחה.

כחלק מהשדרוג עשיתי פירמוט לדיסקים והתקנתי את הוונדוס מחדש, התקנתי את כל העדכונים של , את הדריבר של הכרטיס מסך, ואפילו את הדריברים מאתר של הלוח אם.

לפני כן אפילו פעם אחת לא זכור לי שאי פעם מחשק קרס לי על המחשב- כלומר לא כל משחק הייתי שם על הגדרות גבוההות אבל את הכל הוא הריץ.

לאחר השדרוג משום מה משחקים רבים קורסים חלק אחרי פרק זמן מסויים (5-10) דק וחלק בכלל לא מגיע לשלב המשחק אלא קורס עוד לפני.

ניסיתי גם להיעזר בתמיכה הטכנית של (ספציפית עבור משחק שלהם) אבל לא נראה שמשהו עוזר.

החלקים ששודרגו:

מעבד: I5 9600KF

כרטיס מסך: 2060 SUPER

רם:  2*8 Crucial Ballistix Sport LT 3200 MHz DDR4 

M.2: WD_Black SN750 500GB

לוח אם: UD

ובנוסף מעבד, מאוורירים נוספים ומארז אבל הם לא אמורים להשפיע על הנושא.

מה יכולה להיות הבעיה? לא הצלחתי להתקל במקרים כאלו באינטרנט

אציין שהמשחקים קורסים לשולחן עבודה וללא error

משחקים שקורסים:

fallout 4

assassin's creed odyssey

call of dute MW וגם WZ

fallout 76

far cry 5

חשוב לציין שאת כל המשחקים הללו המחשב אמור להיות מסוגל להריץ על אולטרה אולי חוץ מAC שאותו על very high 

חשוב לציין ששודרג גם המסך אז יש משתנים נוספים שעלולים להשפיע: 1440P ו165HZ.

ידוע לי ש fallout 4 יכול לעשות בעיות עם המסך מעל 60HZ אז אני שם הגבלה ל 60 HZ, על 165 הוא קורס כמעט מיד כלומר לא יותר מ2 דק במשחק, עם 60HZ הוא קורס לפעמים אחרי 10 דק לפעמים פחות ולפעמים יותר.

אגב fallout 4 שיחקתי גם לפני השדרוג והוא לא קרס לי אז אפילו פעם אחת.

נערך על-ידי ik3
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה מריח כמו ישן שעבר למחשב חדש, אני טועה?

אפשר קצת יותר פרטים עליו?

וכמובן שהגבלת HZ תיתן לך יותר חיי "מחשב" לפני שהוא קורס מהסיבה שה-SYNC מגביל את ה-FPS לרמת ההרץ שנקבעה.
כלומר המערכת פחות מתאמצת ומן הסתם תשאר יותר באוויר לפני קריסה

למה המערכת קורסת? יכול להיות טמפרטורה בעקבות התקנה לקווייה, יכול להיות היעדר משחה טרמית, יכול להיות משחה טרמית שהתקשתה, יכול להיות מדבקה על המעבד שלא הוסרה, יכול להיות חלש מדי, יכול להיות פגום, יכול להיות זיכרונות או לוח

זה יכול להיות המון דברים, הייתי מתחיל לסנן, מה הטמפרטורות של המעבד והכרטיס מסך במאמץ?

בדיקה טיפשה שיכולה לתת אינדיקציה לטמפרטורה היא האם החדר ע"י מזגן משפיע על אורך חיי המחשב לפני קריסה?

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הספק כוח- אכן הוא רכיב שנשאר מלפני השדרוג, אבל הוא לגמרי מתאים בדרישות לדרישות המערכת.

הדגם שלו הוא- corsair vs550
רק אציין שמדובר בדגם הקודם(עם כיתוב של הVS בצבע כתום ולא לבן כמו בחדש יותר)

אבל מדובר עדין בספק של חברה איכותית והוא לגמרי בטווח של השימוש, מחישוב של השימוש בכוח נראה שהמחשב דורש קצת מתחת ל400W, כך שה 550W לגמרי אמור להיות מתאים.

לגבי טמפרטורה- אז באופן כללי בתוך המארז אפשר ממש להגיד שקר בפנים- שמתי שלושה מאווררים של noctua , אחד למעלה אחד מקדימה ואחד מאחורה

NF-A14 industrialPPC-2000

בקשר למעבד לא חושב שראיתי אותו עולה מעל 50 מעלות, לרוב הוא נמצא באיזור ה30- 40, גם עליו הלבשתי מאסיבי למדי של noctua

nh-u14s

לגבי המשחה טרמית שמתי את המשחה שמגיעה עם הקירור מעבד  ולא נראה שזו הבעיה, המדבקה של המעבד מעולם לא הודבקה עליו.

לגבי הכרטיס מסך עשיתי הרצה עם farmarks לרזולוציה שלי ואני מקבל פיק טמפרטורה של 63 מעלות.

לא חושב שיש איזשהי השפעה של חדר עם מזגן או בלי כי בכמ בתוך הקייס הטמפרטורה קרירה למדי.

עדכון נוסף לאחר חשש שאכן הספק כוח לא היה מספיק(המוניטור הראה 95% power usage ברגע הקריסה), קניתי היום ספק חדש cx650 בהספק 650W.

לאחר בדיקה חוזרת הקריסות ממשיכות.

כמובן שהספק החדש נותן לי מרווח בטחון גדול מאוד מבחיחנת ההספק שהמחשב עלול לדרוש.

נערך על-ידי ik3
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...