מסכים כחולים וקריסות במשחקים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים וקריסות במשחקים

HeDesXs
 Share

Recommended Posts

שלום.

לאחרונה אני מקבל מסכים כחולים כמעט בכל יום. זה בדרך כלל קורה שאני משחק Rainbow Six Siege או לאחר שאני משחק בו. 

הError שאני מקבל מהBSOD משתנה, אבל נראה שכולם קשורים ל"ntoskrnl.exe". 

בשאר הפעמים אני פשוט מקבל קריסות לשולחן העבודה, בלי Error מסוים.

בהתחלה חשבתי שאולי זה קשור למשחק, אז מחקתי והתקנתי מחדש על 2 הכוננים שיש לי, ועדיין לא עזר. התקנתי גם את הדריברים של הכרטיס מחדש ולא עזר.

היום פרמטתי את המחשב, חצי שעה אחרי ההתקנה המשחק קרס, כשחזרתי למשחק, אחרי חמש דקות אני מקבל שגיאות של Memory could not be read או משהו כזה.

ממה שקראתי נראה שntoskrnl.exe קשור לבעיית זיכרון, אז הרצתי את הבדיקת זיכרון של ולא מצאתי כלום. מתכוון להריץ Memtest בהמשך השבוע.

המחשב הוא חדש יחסית (פחות משנה), כל החלקים חדשים חוץ מהכרטיס מסך.

האם אני יכול להפעיל את האחריות על הזכרונות למרות שאין לי יותר מדי הוכחה שהם הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נשמע כמו בעיית (אבל יש מצב שזה מהכרטיס מסך גם). 

אני חושב שאם תנסה להפעיל ביטוח אז הם בעצמם יריצו memtest בשביל לוודא שבאמת יש בעיה.

אז ממליץ לך להריץ בדיקה בעצמך לפני שאתה מנסה להפעיל ביטוח. ואם הבדיקה עוברת בהצלחה אז תנסה להריץ בדיקות לכרטיס מסך. 

נערך על-ידי TheCrow34
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה כזה ועוד מקרה כזה לבן דוד שלי. הבעיה בכרטיס מסך ב 99%. אם אתה רוצה ממש להבין מאיפה התקלה--> תוציא כל פעם סטיק אחר של ותראה אם זה קורס. אם זה עדיין קורס תוריד בהגדרות של הכרטיס מסך ותבדוק טמפ' שלו בזמן מאמץ. (תוכנת HWZONE למשל, אבל יש עוד כמה טובות). אבל מניסיון זה רוב הסיכויים שזה כרטיס מסך. 

נערך על-ידי mMmSaK
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן.

כמו שזה נראה הבעיה היא עם הXMP. ברגע שביטלתי את הXMP לזכרונות, והמהירות שלהם ירדה, הפסיקו המסכים הכחולים והקריסות (ביומיים האחרונים לפחות).

האם זה אומר שזאת בעיה עם הזכרונות ואני יכול להפעיל אחריות או שXMP פשוט לא יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא עדכון לא מזמן.

*קח בחשבון שתמיד יש סיכון בעדכון.

תעדכן, תקרא לפני זה את הערות של גרסא 40.

תחזיר ערכים לברירת מחדל.

תעדכן תוכנה של ערכת שבבים.

תראה שאין בעיות.

במידה ואין תשים xmp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

תעדכן תוכנה של ערכת שבבים.

הבעיה שכחלק מהתהליך זה מעביר את הביוס לצ'יפ הגיבוי, שם נמצא ביוס ישן שלא תומך ברייזן החדש. עריכה: התכוונתי ל-EC FW Update Tool

אל תעשה עדכון ביוס. בהחלט יכול להיות שהזיכרון לא עובד במהירות המוצהרת. בצע בדיקת MEMTEST. אם כושל הפעל אחריות.

נערך על-ידי Jabberwock
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...