המאוורר במחשב הנייד שלי לא עובד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאוורר במחשב הנייד שלי לא עובד

Gur Arie Leviav
 Share

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד של והוא ממש טוב ועובד חלק, אבל בתקופה האחרונה הוא התחיל לעשות רעשים מהמאוורר בהתחלה התעלמתי כי חשבתי שככה זה, אבל בשבוע האחרון הוא התחיל לעשות רעשים ממש חזקים והיום הוא אפילו נתקע פשוט כמה פעמים והמחשב נהיה כל כך חם שהייתי חייב לכבות אותו.

אני חייב תשובה בדחיפות כי בלי המאוורר אני לא מצליח להפעיל את המחשב ( הוא עובד עד שהוא מתחמם מדי ונכבה לבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

בלי דגם של הנייד, קשה לומר מה אפשר וכדאי לעשות.

בכל מקרה, זה אכן קורה, שהמאוורר מסיים את חייב, או 

בלוק דורש טיפול.

לא תמיד ניתן לטפל בזה לבד.

תצתרך לקחת את הנייד למעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר napoleon45 - המאוורר הוא אחד הרכיבים המכאניים הנוטים להתבלות במחשב .

אתה יכול לנסות, לפי דגם מדויק של המחשב הנייד - לאתר מדריך תחזוקה רשמי, או למצוא מדריכים ברשת לגבי אופן פירוק המחשב והגעה למאוורר. לפעמים זה פשוט, לפעמים מורכב.

בחלק מדגמי הניידים לעיתים אפשר לפתוח את ראש המאוורר, לטפטף מעט חומר סיכה (שמן מיוחד או אפילו WD-40, למרות שלעיתים לא ממליצים עליו) וכך לפתור בעיות מסוג זה שתיארת. לפעמים זה עוזר לזמן קצר, לפעמים לזמן ארוך, לפעמים לא עוזר בכלל.

לחילופין, אפשר להחליף את גוף הקירור. בחלק מהניידים אפשר להחליף מאוורר בלבד, וזה עשוי להיות יותר מורכב או פחות מורכב מהחלפת הגוף עצמו. כמובן, צריך גם להשיג חלק תואם במיוחד לדגם הספציפי - הם שונים בין לנייד.

או שאתה יכול לא לשבור את הראש ולתת את המחשב למעבדה, כפי שהמליץ napoleon45. ייתכן שיעלה לך קצת יותר, אבל יחסוך כאב ראש ותקבל גם אחריות מסוימת על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...