שאלה על טלויזיה שרכשתי Samaung tu7100 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על טלויזיה שרכשתי Samaung tu7100

di9876
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

רכשתי את הטלויזיה הנל מחברה מוכרת,

בגודל 65 אינץ, המחיר ששילמתי הוא 3K כולל התקנה(Samsung tu7100)

מה שמוזר לי ולא נותן לי שקט שאני כמעט ולא מוצא פרטים/ביקורות על הדגם הזה אולי באיזה אתר או 2 (המוכרת ציינה שזה דגם מאוד חדש), בדרך כלל דבר ראשון זה חיפוש בזאפ והשוואות אבל הוא אשכרה לא קיים.

עכשיו יש מצב שזה איזה דגם חדש אבל מאוד חלש ולא איכותי?

מאוד חשובה לי העזרה שלכם, כי במידה ועשיתי טעות אני יכול עוד לבטל(נשארו לי 5 ימים לביטול) ואספוג את ה100 שקל.

אודה מאוד לכל מי שיעזור לי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דגם של 2020 אבל כמו שחשדת זו הסדרה הכי נמוכה של טלויזיות . אישית אני חושב שעדיף היה לקנות דגם איכותי יותר של שנה קודמת (QE65Q60R למשל) בכמה מאות שקלים יותר אבל השאלה האם זה בכלל מפריע לך, איכות התמונה לא מספיק טובה בעיניך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

זה דגם של 2020 אבל כמו שחשדת זו הסדרה הכי נמוכה של טלויזיות סמסונג. אישית אני חושב שעדיף היה לקנות דגם איכותי יותר של שנה קודמת (QE65Q60R למשל) בכמה מאות שקלים יותר אבל השאלה האם זה בכלל מפריע לך, איכות התמונה לא מספיק טובה בעיניך?

עדיין לא פתחתי אותה, בחנות היא הייתה נראית לי אחלה.

פחות קריטי לי ענין האיכות (לפעמים נשחק איתה בסוני 4 לא פרו) העניין שאני פשוט לא רוצה לצאת פרייאר שקנה שאין לי אינדיקציה להשוואת מחיר איתה באינטרנט ושמא היא תכף תמכר בחצי מחיר.

בוא נשאל ככה האם יש איכותית יותר באותו מחיר שקניתי? (עד 3000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא תימכר בחצי מחיר אבל היא תרד בכמה מאות שקלים כשהדגם קצת יתיישן. אם נשאר בסמסונג אז לדעתי ה-RU8000 של שנה שעבר יותר מוצלחת באותו מחיר ואם אתה בענייני גיימינג היא גם תומכת ב-120Hz ו- שאולי לא רלוונטיים ל- אבל יכולים להיות שימושיים בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

זה דגם של 2020 אבל כמו שחשדת זו הסדרה הכי נמוכה של טלויזיות סמסונג. אישית אני חושב שעדיף היה לקנות דגם איכותי יותר של שנה קודמת (QE65Q60R למשל) בכמה מאות שקלים יותר אבל השאלה האם זה בכלל מפריע לך, איכות התמונה לא מספיק טובה בעיניך?

למה אני לא מוצא אף חנות שמכרת את הדגם הזה?

והדגם שציינת עולה ב1000 שקל יותר

אני באמת שןאל אם הטלויזיה טובה למחיר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...