שני מסכים או מסך אחד קעור? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני מסכים או מסך אחד קעור?

Moshep
 Share

Recommended Posts

היי חברים

בדרך לקניית מחשב חדש וממש מתלבט בין 2 האופציות

המחשב ישמש לעבודה (פיתוח \ שרטוט אדריכלי) ובין היתר ישמש גם לגיימינג 

מצד אחד, לעבודה ברור ששני מסכים יהיו יעילים יותר מאחר וגם בפיתוח (קוד מול תוצאה) וגם בשרטוט והדמיות (מסך אחד לפני רינדור ומסך שני תוצאה סופית) זה יותר נוח

מצד שני, כמה זה פוגם בחווית משחק לשחק ב-2 מסכים מפוצלים גם אם המסגרת מינימלית ככל האפשר?

עוד נקודה היא שמשחקים דורשים 144 הרץ ו1 MS בעוד גרפיקה דורשת מסך עם ייעוד שונה, האם אפשר למצוא את המכנה המשותף לשניהם ולבחור מסך שישמש ל2 המטרות?

מצרף 3 דגמים שעל הפרק, אבל תרגישו חופשי ללכת לכיוונים אחרים לגמרי

https://www.tms.co.il/HMM2410

או בתצורה של 2:

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18965

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18966

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להכיל את ההוצאה הייתי מציע מסך 27 אינץ' 2560X1440 כדי לקבל שטח עבודה גדול יחסית, שהוא (כדי לקבל דיוק צבעים ביחד לפאנל TN)  ו165HZ, כך תהנה מהכל:

המחירים מתחילים מזה:

https://www.tms.co.il/XG2703-GS 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לכעוס חבר

אם היו לי פתרונות הרי לא הייתי מתייעץ כאן, לא?

אין לי מושג איך אפשר לשחק עם 2 מסכים, אבל אני צריך 2 מסכים לעבודה השוטפת עם המחשב.

לכן שאלתי איזה פתרון אפשר למצוא שיאזן בין שני הדברים האלה? הרי ברור שמסך פלאט 27 לא מקדם אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תקנה שני מסכים ושאתה משחק תשתמש רק באחד, מה הבעיה בדיוק?

אין שום בעיה, זה בדיוק מה שרציתי להתייעץ לגביו

המסך 27 שהומלץ לי יהיה גדול מדי במידה ואחליט לקנות שניים ממנו, מה גם ששניים ממנו הופכים את העסק ליקר

יש מסך שמשתווה אליו ביכולות בגודל 24"?

כמו שציינתי אני פתוח לכל הצעה, אבל חוץ מלתקוף אותי לא נתתם פתרונות חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמצלה למסך 27 היתה כדי לעבוד במסך אחד ברזולוציה גבוהה, ובכך להנות מגיימינג ועבודה במקום לעבוד על 2 מסכים.

אם אתה צריך 2 דווקא אז ברור שלא 2 מסכים 165HZ שלא יתנו לך יותר פדוקטיביות בעבודה אלא סתם חור בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moshep

אין צורך לכעוס חבר

אם היו לי פתרונות הרי לא הייתי מתייעץ כאן, לא?

אין לי מושג איך אפשר לשחק עם 2 מסכים, אבל אני צריך 2 מסכים לעבודה השוטפת עם המחשב.

לכן שאלתי איזה פתרון אפשר למצוא שיאזן בין שני הדברים האלה? הרי ברור שמסך פלאט 27 לא מקדם אותי

התחושה שלך שהגבתי בכעס היא דמיונית. 

אי אפשר לשחק עם שני מסכים כי ללא מסך מרכזי לא תוכל לראות את הדמות\מרכז המסך. 

מניסיון שני מסכי 27 או 32 אולטרה wide בתצורה של אחד מעל השני זה הפתרון המקצועי האולטימטיבי. אין דבר נוח מזה לעבודה מהבית. גם פותר את בעיית המקום וגם לא תצטרך לשבור את הצוואר. 

מה שזה כן דורש זה כסא עם משענת גבוהה שמאפשר לך לשבת במצב נוח מול שני המסכים. 

אם אתה חייב מסך מהיר לגיימינג תחרותי, תקנה אחד כזה, ואחד מקצועי כדוגמת ששם דגש על עבודה מקצועית, או אחד פשוט אם אין צורך. 

רק תוודא שלשניהם יש התקן VESA באותה המידה שתתאים לזרוע כפולה. 

ומסך כעור בהחלט שמיש וישפר פלאים את חווית השימוש, במידה והתקציב מאפשר. 

לא הייתי הולך על 24 בשום אופן, זה קטן מידי גם לגיימינג וגם לעבודה. 

אם אין לך תקציב תתחיל עם אחד ותקנה אחד נוסף בהמשך. מסך זה הדבר האחרון שמתפשרים עליו לשימושים שציינת. 

נערך על-ידי Roy.T
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moshep,

לא הגדרת מה התקציב, אבל לפי האפשרויות שהעלית בדיון הראשון אני מתאר לעצמי שאתה מדבר על 1000-1500 גג לכל הסיפור.

בתקציב הזה, הפתרון המושלם לא נמצא בהישג יד. צריך להתפשר.

באפשרותך לבחור בין מסך אחד "24 144HZ, שזה טוב לגיימינג תחרותי במיוחד, או זוג מסכי "24 60HZ סטנדרטיים - שזה יותר טוב לעבודה, אבל זה אומר שכשתשחק תצטרך לבחור אחד מהם, כי משחקים ללא מסך מרכזי זה משהו שלרוב לא מרגיש טוב. זה גם אומר שהסידור של עמדת העבודה צריך להיות כזה שתוכל מידי פעם להחליף מיקום כדי להיות או מול אחד המסכים (למשחקים) או בין שניהם (לעבודה).

בכל מקרה, בגודל "24 מסך קעור הוא לא יתרון אלא חסרון. זה פשוט קטן מידי. על מסך קעור לא הייתי חושב מתחת ל"30 Ultra-wide.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...