המחיר הנמוך ביותר עבור FIFA 20: מבצעים חדשים בחנות של EA Games - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחיר הנמוך ביותר עבור FIFA 20: מבצעים חדשים בחנות של EA Games

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

לעזאזל עם החנות של , אי אפשר לשחק אופליין אז מה זה שוה?? אני משחק רק בלאפטופ שלי ורוב הזמן הוא לא מחובר לרשת. כמעט אף משחק שלהם לא ניתן לשחק באופליין לגמרי, צריך תמיד להתחבר קודם לפני שמפעילים את המשחק בכל פעם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, ב-, בשביל לשחק באופליין אתה צריך להיות קודם כל להיות מחובר אונליין להפעיל את המשחק ורק אז לעבור למצב אופליין, ולא רק בפעם הראשונה שמפעילים אתת המשחק אלא בכל פעם ופעם שאתה רוצה לשחק!!! בדקתי את זה עם התמיכה שלהם והם אישרו לי את זה במפורש שברוב ככל המשחקים שלהם זה ככה. תאמינו לי זה עילה לתביעה ייצוגית!! הם כתבו במפורש למשל ב- BATTLEFRONT 2 שיש "offline solo mode" ובסוף מתברר שאתה חייב כל פעם להתחיל את המשחק מחובר לרשת כל פעם מחדש, בגלל זה נמנע ממני לשחק במשחק הזה אחרי שהורדתי אותו בעמל רב (90gb בחיבור לפי שימוש... ) פשוט הוציא אותי מהכלים עד שמחקתי אותו מהמחשב !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...