ווינדוס 10 לא עולה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 10 לא עולה

Shlomi Liber
 Share

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד עשיתי שחזור מערכת של הווינדוס מנקודת שחזור ליום אחד לפני וזה איפס לי לחלוטין את כל הווינדוס מהתחלה. הגעתי לתפריטים של בחירת השפה ורשת האלחוטית ואז זה נתן שגיאה ושלח אותי למסך כחול ומאז אין אפשרות לעלות את הווינודס. עברתי שעות על מדריכים ברשת ואין פיתרון בנושא. מישהו יודע מה הבעיה שלו?

106552296_10223474644522595_2028478415690820976_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=1480c5&_nc_oc=AQlrEDyHGwD5bymWbBxCCwb7sGCb5WxNl-tKSvvY2jaz5PSDmSLjQDOJKS9-3aCcYTk&_nc_ht=scontent.fsdv3-1.fna&_nc_tp=7&oh=e47a6c59427d10f535022a3fe8ad6453&oe=5F247B9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך התקנה מלאה של Win10 על כונן , תמיד אפשר להפעיל משם ולבצע התקנת תיקון. אין כזה דבר לא ניתן. במקרה הכי גרוע - עושים התקנה נקייה כולל איפוס כל הנתונים וההגדרות, אבל לפעמים אפשר להימנע מזה ולעשות התקנת תיקון במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לעשות התקנה נקיה זה גם ככה מחשב חדש אין עליו חומר אישי. אבל כשנכנתי בחלונות הכחוולים להגדרה של שחזור מערכת הפעלה מכונן זה כתב לי באנגלית שלא ניתן לבצע את הפעולה. מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כונן חיצוני עם התקנת Win10 עליו? הכנסת אותו והפעלת את המחשב ממנו? אם לא, איך אתה מצפה לשחזר?

אם זה מחשב חדש, שעדיין באחריות, ייתכן שאפשר להוריד התקנת כזו עבור כונן מאתר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מחשב בן חודש. יש לי כונן דיסקאון קי של 16 גיגה זה יספיק? איך אני מתקין עליו את הווינדוס 10? ומה אני אמור לעשות אחר כך? המחשב ממש חדש לא מבין איך זה הגיע למצב הזה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לקרוא כאן:

https://support.lenovo.com/us/en/solutions/ht103653

יש שם קישור בפנים איך לפי המספר הסידורי של המחשב אתה יכול לקבל הורדה דיגיטלית של התקנת חלונות, ובהמשך קישור לכלי שבאמצעותו מתקינים את זה על כונן + הוראות. כן, 16 גיגה צריכים להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי רציתי להודות לך מכל הלב על העזרה. עשיתי בדיוק מה שאמרת והצלת אותי ואת המחשב. הצלחתי להעלות את הווינדוס אחרי המון כשלונות במדריכים ברשת ורק הפתרון שלך עזר! אז שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...