מפרט מחשב ממוקד פרודוקטיביות - דרושה חוות דעת - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ממוקד פרודוקטיביות - דרושה חוות דעת

Black_Citadel
 Share

Recommended Posts

הרבה זמן לא התעסקתי במסכים אז לא יודע אם אוכל לתת המלצות טובות במיוחד, תנסה בפורום מסכים.
4K של 40 אינץ' לא ייתן לך יותר מקום עבודה מ4K על 27 וקריאה של טקסט ארוך על מסך מאונך היא משמעותית יותר נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

הרבה זמן לא התעסקתי במסכים אז לא יודע אם אוכל לתת המלצות טובות במיוחד, תנסה בפורום מסכים.
4K של 40 אינץ' לא ייתן לך יותר מקום עבודה מ4K על 27 וקריאה של טקסט ארוך על מסך מאונך היא משמעותית יותר נוחה.

תיאורטית אותו מקום... אבל אמיתי יהיה כל כך קטן על 27״ שתהיה חייב לעשות scaling לפונטים ולUI כדי שתוכל לקרוא כמו שצריך. בלינוקס ובווינדוס (פעם אחרונה שבדקתי), אתה חייב scaling של מכפלה שלמה כדי שהטקסט לא יהיה ״מטושטש״, משמע 200%. מה שאומר שמסך על 200% ייתן לך שטח עבודה זהה ל-1920x1080, רק עם טקסט הרבה יותר חד (סטייל retina של אפל) :) 

נערך על-ידי Black_Citadel
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kukishin

יש לי 31.5 אינץ' עם 2K. לא כדאי. 1. 2K לא מספיק ל 31.5,  2. לא נוח לעבוד עם 31.5 אתה לא תופס את כל המסך עם המבט שלך ואתה שובר את הצוואר. 27 2K זה אופטימאלי לדעתי לעבודה כמו שלך.

אתה בן 15-20 במקרה שהראייה שלך כל כך טובה? :) היה לי לא מזמן 27" iMac 5K (שעושה סקיילינג 200% ובפועל מוצג 2560x1440 - 2k) וזה הרגיש לי טיפה קטן מדי, בגלל זה הלכתי על 31.5.

חשבתי לחלופין ללכת על שני מסכים 24" FHD ולהניח אותם אנכיים אחד ליד השני - כמו פה רק עם שניים:

xEeHc.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Black_Citadel

אתה בן 15-20 במקרה שהראייה שלך כל כך טובה?

היכולת לעבוד עם מסכים עם רזולוציה גבוהה וגודל נקודה קטן לא קשורה לגיל. :) זה שילוב של מספר מרכיבים - גנטיקה (ללא ספק), התרגלות, מרחק ישיבה מתאים, הגדרות נכונות של המסך. אני למשל עובד יופי על מסך "32 בscaling של 125% בWin10. מידי פעם אני מגדיל קצת פונטים באתרים כאלה או אחרים. יכול לעבוד גם על 100% אבל זה כבר פחות נעים לי. כל אחד ומה שנוח לו.

ציטוט של Kukishin

לא נוח לעבוד עם 31.5 אתה לא תופס את כל המסך עם המבט שלך ואתה שובר את הצוואר.

אתה כנראה יושב קרוב מידי למסך. אני יושב בערך 75 ס"מ מה"32 שלי והצוואר שלי לא צריך לזוז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

היכולת לעבוד עם מסכים עם רזולוציה גבוהה וגודל נקודה קטן לא קשורה לגיל. :) זה שילוב של מספר מרכיבים - גנטיקה (ללא ספק), התרגלות, מרחק ישיבה מתאים, הגדרות נכונות של המסך. אני למשל עובד יופי על מסך "32 4k בscaling של 125% בWin10. מידי פעם אני מגדיל קצת פונטים באתרים כאלה או אחרים. יכול לעבוד גם על 100% אבל זה כבר פחות נעים לי. כל אחד ומה שנוח לו.

אתה כנראה יושב קרוב מידי למסך. אני יושב בערך 75 ס"מ מה"32 שלי והצוואר שלי לא צריך לזוז בכלל.

חדשות מסעירות: Our vision deteriorates with age and virtually every measure of visual function shows declining performance with increasing age 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...