עזרה בבחירת כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך

dok1230
 Share

Recommended Posts

התבלבלתי בפורום...אפשר להעביר את הפוסט לפורום הנכון?

אהלן, אני ככל הנראה מחר מזמין חלקים למחשב מTMS אילת בשעה טובה ועברתי שוב על המפרט שעזרו לי פה בבנייה שלו לפני כמה ימים ושמתי לב שיש שני כרטיסי מסך 

שיש להם מחיר דומה אבל הם שונים בכמה דברים:

-https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18201

Gigabyte 2080 GV-N2080TURBO-8GC

-https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=19450

Gigabyte 2070 GV-N207SGAMINGOC WHITE-8GD

ה2080 אמנם ישן יותר אבל חזק יותר ב6 אחוז בערך. השאלה היא לגבי אמינות, האם שווה להשקיע ב2080 הזה, הוא יחזיק לי מעמד יותר שנים? או שכדאי לקחת את ה2070S בגלל שהוא חדש יותר? 

מה לגבי , האם ל2080 יש אופציה לOC גמיש יותר? מה לגבי טמפרטורה ורעש בזמן עומס? והאם מאוורר אחד שמעיף הכל לכיוון מסוים(2080) עדיף על שלושה מאווררים של ה2070S? 

לצערי לא מצאתי תשובות באינטרנט על השאלות האלו, 

אשמח לעזרה 🙂

תודה, 

דורון. 

נערך על-ידי dok1230
התבלבלתי בפורום
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול ה2080 יותר טוב, האם זה שווה את ההפרש? לא בטוח. מבחינת מאווררים זה אחד הדברים שבקושי משנים אלא אם רעש ממש ממש מפריע לך.

השאלה היותר חשובה היא כמה דחוף לך לקנות עכשיו את הכרטיס מסך? עוד כחודשיים אמור לצאת הדור הבא של נוידיה שאמור לתת כ30% שיפור בביצועים באותו המחיר(כל זה לפי שמועות בינתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

בגדול ה2080 יותר טוב, האם זה שווה את ההפרש? לא בטוח. מבחינת מאווררים זה אחד הדברים שבקושי משנים אלא אם רעש ממש ממש מפריע לך.

השאלה היותר חשובה היא כמה דחוף לך לקנות עכשיו את הכרטיס מסך? עוד כחודשיים אמור לצאת הדור הבא של נוידיה שאמור לתת כ30% שיפור בביצועים באותו המחיר(כל זה לפי שמועות בינתיים).

חשבתי על לדחות את הקנייה, הבנתי גם אמורים לצאת מעבדים חדשים של אז בכלל אולי שווה לחכות...קיצר התלבטות...תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...