שדרוג מחשב בן 7 לגיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב בן 7 לגיימינג

Gilady
 Share

Recommended Posts

הנה המפרט הקיים וכמה הערות/שאלות:

1. Intel i5 3470 / 1555 

2. Zalman CNPS-7000V-AL 

3. GA-B75M-D3H

4. Seasonic 500W

5. Hynix 4GB 1600 (שני סטיקים של 4 = סה"כ 8 GB)

6. SSD evo 960

7. ATI 7950 3g

8. Define R3

9.  U2412M מסך 24 אינץ' FULL HD

אני לא מקצועי, אין לי "עין" שיש לאחרים שמחפשים את הכי טוב, ובהחלט עד היום הסתפקתי בחלק מהמשחקים הכבדים ביותר בהגדרות HIGH בלבד (לא ULTRA ולא MAX). אני מרגיש שהמפרט הקיים עושה את זה עד היום ולא מאכזב, אבל אני חושב קדימה ורוצה להיפתח לאפשרות של 4K, וגם ליהנות מהיכולת להציג גרפיקה באיכות גבוהה ומקסימלית אם כבר אני מחליט לשדרג. בהינתן זה:

1. זיכרונות - יש המלצה מבין כל החברות? , , Crosair, Kingston? על מה אתם ממליצים 2 סטיקים של 8 כ"א או אחד של 16 ? 
2. מעבד - הבנתי שיש הבדלים ב-i5 בין סדרות. מבחינה פרקטית, שדרוג של המעבד יורגש בהשוואה למעבד הקיים, או כל עוד אין בעיות עם המעבד להישאר איתו?
3. ספק - צריך להחליף גם או שהוא יכול לסחוב?
4. כרטיסי מסך - לא הבנתי משהו, הכרטיסים הגרפיים החדשים (של השנים האחרונות, לא בהכרח ההיי אנד) מציגים כאפשרות מובנית, כלומר יש תמיכה, או שצריכים לחפש ספציפית שזה רשום בדסקריפשן של המוצר?
5. האם יש המלצה למסך או פשוט, כל מה שיש, הזול ביותר שיש בזאפ יעשה את העבודה?

6. האם יש דרישות נוספות מעבר למסך וכרטיס כדי להציג שאני לא מודע אליהם? נגיד, פתאום תגידו שהלוח אם צריך חיבור מסוים שאם אין אותו אז החלק של ה- בכרטיס מסך לא יתחבר אליו-סתם דוגמה שהמצאתי, אולי יש בה היגיון מסוים.

7. האם יש להוסיף קירור? לכרטיס מסך יש שני מאווררים ויש גם את המאוורר של Zalman . המחשב מונח באזור פתוח .

תודה למייעצים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר כדי לשחק ב4K בהגדרות יותר גבוהות מהמינימום ועם FPS יותר גבוה מ30 תצטרך מחשב חדש לחלוטין וכדי להריץ משחקים ב4K באיכות גבוהה גם תצטרך להשקיע אלפים רבים.
אם אתה רוצה רק "לכבות שריפות" ולעשות שמה שיש לך ייסחוב קצת יותר אז הייתי מחפש עוד ומשדרג כרטיס מסך(לא הייתי משקיע יותר מ700 שקל ביד שנייה על הכרטיס מסך משהו בסגנון הRX480/580).
משהו כזה ייתן לך שיפור רציני בביצועים https://www.yad2.co.il/item/nge3bc
(לא מכיר את המוכר או משהו סתם חיפשתי ביד2)

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום חברים, תודה לכם על התגובות ! מעריך את ההשתתפות !

ירדתי מעניין ה- לאחר שעברתי פה על דיונים אחרונים בנושא שדרוג מחשב גיימינג והגעתי למסקנה שאין לי את התקציב בזמן הזה. היתה לי תקווה שזה לא ידרוש שדרוג מלא, אבל התבדתי.

בהמשך למה שרשמתם, רק לחדד את זה, אם הכוונה שלי היא באמת לכבות שריפות, מה שנקרא להשמיש את המחשב שימשיך להריץ את המשחקים החדשים, גם אם לא באיכות גבוהה, אז שוב פעם, מה הייתם מייעצים לשדרג? כרטיס מסך (ככה חשבתי-למרות שאני מעדיף להשקיע בכרטיס חדש) וזכרונות? זהו? לא תהיה בעיה עם המעבד, , חיבורים לחומרה החדשה לדעתכם? זכרונות לקנות 2 סטיקים של 8 , כן?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...