זקוק להערכת שווי מחשב גיימינג שמוצע למכירה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להערכת שווי מחשב גיימינג שמוצע למכירה

Pavel Yasko
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש ברשותי מחשב גיימינג בן 3 שנים שלרוב שימש לצפייה בסרטים וגלישה באינטרנט עם מעט מאוד שעות משחק, אני חושב למכור אותו כקומפלט ואין לי מושג מה השווי שלו נכון להיום. אם יש אפשרות שמישהו יעריך את השווי אודה לו מאוד!!

להלן המפרט:

QuadCore Intel i7-6700K, 4033 MHz מעבד
arctic freezer xtreme rev. 2 קירור למעבד
Asus Z170 Pro Gaming (3 PCI-E x1, 3 PCI-E x16, 1 M.2, 4 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN לוח אם
Kingston HyperX 8GB RAM 2400mhz x2 זיכרון
Gigabyte 1070 GTX G1 8GB כרטיס מסך
Samsung 850 EVO 250GB (250 GB, SATA-III דיסק קשיח
WESTERN DIGITAL WD10EZEX-00WN4A0 (1 TB, 7200 RPM, SATA-III דיסק קשיח
Optiarc RW AD-7200S כונן אופטי
Antec VP600P (600W) ספק כוח
Corsair 300R windowed עם 3 מאווררים (2 מקדימה 1 מאחורה עם אפשרות לעוד 4 מאווררים בנוסף ל3 הקיימים) מארז

תודה!!!

נערך על-ידי Pavel Yasko
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

מחשב פחות או יותר מקביל בביצועים יעלה היום 3500-3700 שקלים.

חושב שהייתי משלם על מחשב כזה יד שניה 1500-1700 שקל.

הזוי איך המחירים נחתכים עם הזמן, למרות שבניתי מפרט זהה בTMS ויצא 5500 בערך עם אותם החלקים פחות או יותר.

האמתי שחשבתי להציע אותו למכירה בסביבות ה3000 ש"ח אחרי שהשקעתי בו בזמנו 7500 ורק בחודשיים האחרונים התחלתי לשחק בWARZONE, כל שאר הזמן הוא שומש נטו לסרטים ועבודה משרדית.

תודה על המענה.

נערך על-ידי Pavel Yasko
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך בנית ויצא לך 5500.

גם אין שום טעם לבנות מפרט זהה עם חלקים ישנים , בונים מחשב שמקביל פחות או יותר בביצועים עם חלקים חדשים ועדכנים ולוקחים בחשבון את גם קהל היעד שלך שמחפש מחשב ביד 2.

למשל , נכון שבמפרט שלך יש arctic freezer xtreme rev. 2 שעלה 200 שקל אבל בשביל מי שמחפש מחשב יד שניה ב 100 שקל או פחות עושה אותה עבודה.

חלקים כמו כונן אופטי,כונן קשיח , קטן ביד 2 לא שווים כמעט כלום למרות שאם תקנה חדש תשלם כמה מאות שקלים.

מעבד 4 ליבות ו 4 נימים של אינטל או עולה היום בסביבות 500 בלבד. אז נכון שאצלך זה מעבד K ועם OC הוא יתן ביצועים קצת יותר טובים אבל בתור מי שקונה מחשב ביד 2 זה לא ממש מעניין אותי.

נצרף לו לוח סביר שגם עולה כ 500 שקל.

כרטיס מסך שחזק משלך ב 10% - 1500 שקל.

זיכרון - 300 שקל.

ספק סביר - 200 שקל.

מארז סביר - 250 שקל.

קשיחים - 400 שקל

סוגרים את זה איפה בסביבות ה 3700 פלוס מינוס שקל למחשב חדש תלוי כמה מתפשרים בקצוות.

אם תמכור בחלקים אז תוכל לקבל יותר  כי בדיוק יבוא אליך הבחור שנשרף לו הלוח אם Z170 וחדש יעלה המון כסף או זה שמחפש לשדרג את ה i5 שלו כדי להשאיר את המחשב שלו רלוונטי לעוד שנה - שנתיים.

אם אתה רוצה למכור מחשב קומפלט אז המחירים יותר נמוכים , אני באופן אישי הייתי משלם מה שאמרתי לך 1500-1700

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

לא יודע איך בנית ויצא לך 5500.

גם אין שום טעם לבנות מפרט זהה עם חלקים ישנים , בונים מחשב שמקביל פחות או יותר בביצועים עם חלקים חדשים ועדכנים ולוקחים בחשבון את גם קהל היעד שלך שמחפש מחשב ביד 2.

למשל , נכון שבמפרט שלך יש arctic freezer xtreme rev. 2 שעלה 200 שקל אבל בשביל מי שמחפש מחשב יד שניה קירור ב 100 שקל או פחות עושה אותה עבודה.

חלקים כמו כונן אופטי,כונן קשיח , SSD קטן ביד 2 לא שווים כמעט כלום למרות שאם תקנה חדש תשלם כמה מאות שקלים.

מעבד 4 ליבות ו 4 נימים של אינטל או AMD עולה היום בסביבות 500 בלבד. אז נכון שאצלך זה מעבד K ועם OC הוא יתן ביצועים קצת יותר טובים אבל בתור מי שקונה מחשב ביד 2 זה לא ממש מעניין אותי.

נצרף לו לוח סביר שגם עולה כ 500 שקל.

כרטיס מסך שחזק משלך ב 10% - 1500 שקל.

זיכרון - 300 שקל.

ספק סביר - 200 שקל.

מארז סביר - 250 שקל.

קשיחים - 400 שקל

סוגרים את זה איפה בסביבות ה 3700 פלוס מינוס שקל למחשב חדש תלוי כמה מתפשרים בקצוות.

אם תמכור בחלקים אז תוכל לקבל יותר  כי בדיוק יבוא אליך הבחור שנשרף לו הלוח אם Z170 וחדש יעלה המון כסף או זה שמחפש לשדרג את ה i5 שלו כדי להשאיר את המחשב שלו רלוונטי לעוד שנה - שנתיים.

אם אתה רוצה למכור מחשב קומפלט אז המחירים יותר נמוכים , אני באופן אישי הייתי משלם מה שאמרתי לך 1500-1700

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...