האם לקנות את ה Razerblade 15 Advanced? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לקנות את ה Razerblade 15 Advanced?

ptX
 Share

Recommended Posts

היי פורום!

אני תקוע כרגע בארה"ב ואני חייב לקנות מחשב חדש. (הדיבור הוא על לפטופים בלבד)

עשיתי סקר שוק די משמעותי, אני מחפש סוס עבודה לגיימינג וגם לעבודה שדורשת עיבוד כבד.

מכל המחשבים שראיתי, זה שנראה האיכותי, אמין וחזק ביותר הוא ה Razerblade 15 Advanced החדש, עם 2080 .

אני די משוכנע כבר, הבעיה היא כזאת: .

אין עדיין לפטופים של רייזן עם כרטיסי 2070 או 2080 בכלל. הבעיה שאני לא מצליח להביא את עצמי להיות בטוח בקנייה הזאת, במחשבה שאולי עוד שבוע, שבועיים, חודש, יכריזו על לפטופים חדשים עם GPUs High Shelf עם מעבדי רייזן, ואני אפספס 10%-20% ביצועים (אולי אני טועה) על קנייה שלא בזמן.

מה דעתכם? אשמח לדעת, בעיקרון אני מתכנן להזמין את המחשב כבר הלילה, אלא אם כן אשוכנע אחרת...

תודה

לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה עד כמה המחשבים האלה אמינים, והאם אפשר להתבסס על נתונים יבשים של מפרט. אני מכיר טוב את העניין שאיכות בנייה של לפטופ קובעת איך הוא עובד בטווח הארוך, ובמקרה של לפטופים הרבה פעמים ההבדל במחיר שווה את השקט הנפשי.

אתה מכיר את הלפטופים האלה? יכול להעיד שהם מספקים את מה שהם מבטיחים? (מעבר לזה שיש לציין שהם גדולים, עבים ומכוערים - ואני לא יודע איך השילדה שלהם לעומת הCNC אלומיניום של רייזר עם הקירור המעולה שלהם)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים האלו יציעו לך ביצועים מקסימליים מכיוון שהם מחשב נייח בתחפושת, המעבדים האלו הם שולחניים ואם אתה מתכנן לקחת את המחשב הזה ולעבוד על סוללה אז זה לא הכיוון, אבל אם אתה רק צריך שהמחשב יהיה ותוכל להזיז אותו משקע לשקע לא תמצא תחרות לביצועים שלהם.
מבחינת איכות בנייה אני חושב שלינוס עשה עליהם כמה סרטונים והם היו סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...