מעוניין לרכוש מנוי לשירותי גיבוי בענן. בארץ 450שח, בארה"ב $99.99 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש מנוי לשירותי גיבוי בענן. בארץ 450שח, בארה"ב $99.99

LazyCat
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם, 

לא הייתי בטוח באיזה פורום לפרסם את זה... 

אני מעוניין לרכוש מנוי לגיבוי ענן של מיקרוסופט, המנוי בא עם 365. המחיר הוא $99.99 לשנה, אבל אם אני בוחר בישראל במקום ארה"ב המחיר קופץ ל- 449.99שח.

האם תהיה לי בעיה, אם אבחר בארה"ב (אצטרך להכניס כתובת פיקטיבית או אפשרי של שירות משלוחים לארץ)? יכול להיות שלא יתנו לי להשתמש בגרסה העברית של האופיס או תהיה בעיה כלשהי בגיבוי קבצים מישראל? 

תודה

נערך על-ידי LazyCat
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה מגבלות על השפה, אבל אני בספק שאתה תוכל לקנות דרך החנות לשוק בארה'ב. כשתגיע למועד התשלום תועבר כנראה לחנות בישראל בכל מקרה לפי כתובת ה-IP שלך.

אני מניח שההפרש במחיר נובע בחלקו גם מעניין המע"מ.

אני לא יודע איזו גרסה של אופיס 365 אתה מחפש, אבל הייתי בודק אצל משווקים בארץ כמו סנטיק. לפעמים המחירים שם נמוכים מהמחיר בחנות של מיקרסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מעניין אותי האופיס, יותר מעניין אותי הגיבוי. 6 משתמשים, 1TB לכל משתמש. 

אני יכול להשתמש ב- וחשבון פייפל אמריקאי (הם מקבלים פייפל). 

נערך על-ידי LazyCat
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בארה"ב מוצגים בדרך כלל ללא מיסים נלווים (כי הם משתנים בהתאם למדינה). הייתי מוסיף לסל ומגיע עד לשלב התשלום, בודק כמה מיסים מתווספים, אם בכלל, ומשווה את המחיר הסופי למחיר בארץ כדי להחליט אם זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדכן... לא ניתן היה לעשות בלי מס מינימלי של 6.25%. בכל זאת יצא כ- 360שח, בלי בעיות ועם הגדרת ועברית (רכשתי בסוף דרך אמזון). 

60שח למשתמש לשנה כולל 1TB על הענן ואופיס 365 פרימיום, אחלה עסקה. 

נערך על-ידי LazyCat
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחסון הקבצים ב-365 זה בענן, לא גיבוי .
גיבוי הוא חד כיווני, ומנהל גרסאות לאחור (מעבר לקובץ בודד) כלומר ניתן לשחזר תיקייה שלמה או את כלל המידע.
יש מקרים רבים של פריצה לחשבונות בענן ומחיקת מידע ללא יכולת שיקום. חשוב מאוד להקשיח את רמת האבטחה בשירות.

אחסון ענן (OneDrive, Google Drive, ..)  = זמינות למידע מכל מקום

גיבוי = שרידות המידע במקרה של פגיעה

https://redx.co.il/blog/five-common-mistakes-in-maintaining-files-in-the-cloud

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...