בקשה להחזרת napoleon45 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה להחזרת napoleon45

none77
 Share

Recommended Posts

מחזק, כמות האנשים שהוא היה מיעץ להם ביום, במיוחד בתחום של לפטופים, עולה על כל חברי הפורום.

בסופו של דבר הוא תרם כאן מאוד, ויש המון דיונים שפותחים התיאשו מהם מחוסר עניין ותגובה של חברי הפורום וכאן.

נשמח אם ישקלו להשיב אותו (תוך הסברה\הבהרה או אי אילו תנאים שנראים לאחראים כאן). תודה

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , כמו שיש אנשים בעד תיהיו בטוחים שיש אנשים נגד ואם הם יתחילו להגיב פה זה סתם יהפוך לדיון שימניג מכוער.

בסה"כ לא מדובר פה באיזה תופעה אלא משתמש אחד ספיציפי וזה לא נראה לי לעניין שכל אחד יגיד פה מה הדעה שלו על המשתמש נפוליאון.

לדעתי בו נעצור פה כשעוד לא נאמרו דברים מכוערים ע"י אף אחד ומי שיש לו מה להגיד בנושא יפנה למנהל בפרטי.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שמי שהגיב למעלה כתב מה שכתב חרף הידיעה שיש אופוזיציה בלתי מבוטלת בנושא.

אם כל אחד יפנה למהנל בפרטי בלי ידיעת שאר החברים לא תתגבש דעה קבוצתית, אלא טפטופים של טסקט חסר מענה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אני מאמין שמי שהגיב למעלה כתב מה שכתב חרף הידיעה שיש אופוזיציה בלתי מבוטלת בנושא.

אם כל אחד יפנה למהנל בפרטי בלי ידיעת שאר החברים לא תתגבש דעה קבוצתית, אלא טפטופים של טסקט חסר מענה. 

אותי יותר למעניין שזה לא יהפוך לפוסט של רפש , כי זה באמת יוציא את החשק מהפורום.

בנתיים החברים שלא חושבים כמוכם גילו הרבה בגרות ולא הגיבו פה וזה לזכותם.

אני גם לא חושב שזה עניין לדעה קבוצתית.

הבן אדם שמנהל את הפורום הוא זה שמשקיע הכי הרבה זמן פה , זה לא פעם ריאשונה ,לא שניה ולא שלישית שזה קורה.

אני לא יודע מה הסיבה להרחקה הפעם אבל אני מניח שפשוט נמאס למנהלים לבזבז את הזמן שלהם עם הבעיות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

בטח כמות ההודעות בפורום ירדה ב50%, מישהו יכול להגיד לי מה בדיוק קרה? רב עם nec והפמלייה שלו שוב?

התכתשות מיותרת בינו לבין משתמש אחר תוך דירוג שלילי הדדי, לאו דווקא להודועת שהופנו אחד כלפי חברו, אלא סתם מין חיסול חשבון מוזר...(שאין לי מושג מה על מה ולמה) MULTICORE החליט שנאפוליון השתמש באפשרות לדרג לרעה בצורה שיטתית לרעת המשתמשים. 

וזה המסמר האחרון בארון המתים.

(זה לא פרוטוקול משפטי, אלא ההתרשמות שזכורה לי שקיבלתי)

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

@napoleon45 הידוע בכינויו הקודם @askme ולפני זה @KAKADU999 כבר היה הרבה זמן על הכוונת. הסיבה להרחקה שלו היא מוצדקת ולא ניתונת לשיקולה של משתמשי הפורום. אני כמובן לא פוסל את הדיון הזה, אבל היה חשוב להסביר את ההחלטה.

כמו שניתן להבין מהמשפט הראשון, מדובר בבאן השלישי שלו מהפורום.

כל פעם הוא הצליח לחצות את הקווים שהם מעבר רק להצפת הפורום בתוכן חסר משמעות (לרובו) שהוא היה יוצר על הדרך.

אני חבר בפורום מאז 2007 ומעולם לא יצא לי לראות פרופיל מתמש שיכול לעצבן כל כך הרבה אנשים, כולל אותי.

אם הוא ירצה לחזור לפורום בגילגול רביעי, זאת כבר החלטתו האישית.

בכל אחד מהפעמים שהוא חזר, לא הרחקנו אותו ישר כשהתגלה, כמו שהיינו עושים להרבה טרולים בעבר. תמיד יש מקום להשתפר, אם רוצים ויכולים.

נערך על-ידי multicore
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...