איך נעלם ביום בהיר עכבר הדגל של LOGITECH מארצנו - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נעלם ביום בהיר עכבר הדגל של LOGITECH מארצנו

No-One
 Share

Recommended Posts

אני קונה לוג'יטק שנים אבל כרגע ממליץ להתרחק. עכבר הדגל שלהם נדפק לי אחרי שנה ומשהו. לקח להם 8 ימים(!) להגיב ראשונית לטיקט שפתחתי.

אחרי עוד 5 ימים הם קלטו שאני מישראל והמערכת ניתבה את הטיקט לארה"ב. העבירו אותו לEMEA.

אני כבר 14 יום עם עכבר מקרטע ובלי תשובה. פשוט הזוי. בפעמים הקודמות היו שולחים לי חילופי תוך מספר שעות והיה מגיע אחרי יומיים וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח יוטיוב תראה אמינות...האמת שקניתי ב עכבר AZZOR והוא פשוט קטלני נטען וזרקתי אותו עכשיו אחרי5 שנים כי הבטריה שלו פשוט התפוצצה כל הגזים יצאו, אחד העכברים הכי טובים שהיו לי.

לגבי הלוגיטק שמת לי זה היה בגלל דאבל קליק אבל לא מהסוויצים מהלוח עצמו בדיוק התחילו הבעיות שנגמר השנתיים אחריות לדעתי לעכבר הזה פשוט היה KILL SWITCH שאחרי האחריות הורג אותו בכוונה זו שיטה ידועה.

אז השמדתי אותו הוצאתי את הבטריה, ואת המשקולת עם מישהו רוצה.

spacer.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

יהודים לא גנבים...מדינת ישראל חנקה את היהודים במיסים.

גנבים, גונבים עוד מימי בית המקדש תלמד היסטוריה עם לא היו גונבים גם בבית מקדש הנצרות לא הייתה קיימת כי ישו צבר את רוב המאמינים אחרי שהפך שם שולחנות ויצא עליהם שגונבים את העולים לרגל.

תקרא מה רשמתי למעלה יש מדינות שהמיסים בהן הרבה יותר יקרים עם 21% מע"מ ועדיין יותר זולים מישראל.

• אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרבה שנים לומד היסטוריה, בפרט של העם היהודי, והרבה יותר שעות מאדם ממוצע, את הגירסה הנוצרית המטורללת להקמת הדת שלהם אני מכיר, כמו גם את רעיון ביסוס ה"דת" שלהם, שהוא הרבה יותר מופרך מאגדות האחים גרין.

יש"ו היה ממזר, אמא שלו מרים (ספרית נשים במקצועה) זינתה תחת בעלה פפוס בן יהודה (שהיה צדיק) ויצא הממזר המדובר, אתה מוזמן ללמוד היסטוריה גם במסכת גיטין,שבת,חגיגה בתלמוד בבלי ועוד.

הייתי מתבייש במקומך לדבר על יוצאי דת שלמה בהכללה, בטח שהם הרוב המכריע במדינה הזו. 

אם אתה מאזור ירושלים אתה מוזמן להצטרף לציבור בכיכר בלפור ולהפגין יחד איתם ולהשמיע את טענותיך. 

(מאחל לך שלא תפגוש את "הפאמילייה".)

המחיר של העכבר הזה הוא 150$+- בארה"ב, כולל משלוח ומיסים יוצא 680 +- שקלים, שזה המחיר בחנויוצ בארץ, ואפשר גם למצוא ב630 בארץ, אז אני באמת לא מבין על מה הקמת מהומה.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אני הרבה שנים לומד היסטוריה, בפרט של העם היהודי, והרבה יותר שעות מאדם ממוצע, את הגירסה הנוצרית המטורללת להקמת הדת שלהם אני מכיר, כמו גם את רעיון ביסוס ה"דת" שלהם, שהוא הרבה יותר מופרך מאגדות האחים גרין.

יש"ו היה ממזר, אמא שלו מרים (ספרית נשים במקצועה) זינתה תחת בעלה פפוס בן יהודה (שהיה צדיק) ויצא הממזר המדובר, אתה מוזמן ללמוד היסטוריה גם במסכת גיטין,שבת,חגיגה בתלמוד בבלי ועוד.

הייתי מתבייש במקומך לדבר על יוצאי דת שלמה בהכללה, בטח שהם הרוב המכריע במדינה הזו. 

אם אתה מאזור ירושלים אתה מוזמן להצטרף לציבור בכיכר בלפור ולהפגין יחד איתם ולהשמיע את טענותיך. 

(מאחל לך שלא תפגוש את "הפאמילייה".)

המחיר של העכבר הזה הוא 150$+- בארה"ב, כולל משלוח ומיסים יוצא 680 +- שקלים, שזה המחיר בחנויוצ בארץ, ואפשר גם למצוא ב630 בארץ, אז אני באמת לא מבין על מה הקמת מהומה.

נחמד שאתה לומד היסטוריה (מעשיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maxth

נחמד שאתה לומד היסטוריה (מעשיות)

נחמד לדעת שכשיש 2 גירסאות (לפחות, מבלי להכנס לחילוקי הגירסאות בפרשנות הנוצרית) חלוקות, הגירסא הנוצרית נקראת היסטוריה והיהודית מעשיות.

ובהיפוך הדברים בצד היהודי, שהגירסא היהודית נחשבת להיסטוריה, והגירסא הנוצרית למעשיות.

לא שמעתי שמישהו חזר בזמן ודאג לאמת את הדברים, ישנן 2 מסורות חלוקות (לפחות) והבוחר  יבחר...

רק שאני לא טענתי בפומבי שכל הנוצרים גנבים, או הלבשתי אותם באיצטלה שלילית כזו או אחרת.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

אני קונה לוג'יטק שנים אבל כרגע ממליץ להתרחק. עכבר הדגל שלהם נדפק לי אחרי שנה ומשהו. לקח להם 8 ימים(!) להגיב ראשונית לטיקט שפתחתי.

אחרי עוד 5 ימים הם קלטו שאני מישראל והמערכת ניתבה את הטיקט לארה"ב. העבירו אותו לEMEA.

אני כבר 14 יום עם עכבר מקרטע ובלי תשובה. פשוט הזוי. בפעמים הקודמות היו שולחים לי חילופי תוך מספר שעות והיה מגיע אחרי יומיים וחצי.

היום הגיע סוף סוף עכבר חילופי עד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...