איך נעלם ביום בהיר עכבר הדגל של LOGITECH מארצנו - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נעלם ביום בהיר עכבר הדגל של LOGITECH מארצנו

No-One
 Share

Recommended Posts

g pro wireless

https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=1005972

שבוע שעבר עדיין נמכר בכל הרשתות הגדולות, וביום אחד התנדף מכל האתרים בתיאום מושלם.

למישהו יש ידיעה בנושא היבוא לארץ או הסבר מסתבר?

תודה

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,אני לא FANBOY של RAZAR, וחלק מהסטאפ שלי הוא לוגיטק, ואתה בטוח מכיר כמה זה כיף לעבוד עם 3-4 תוכונת בכדי לקבל תמיכה לכל מוצר.

יש גם את הדגם החדש הזה של קורסיאר שיש לו חיישן מעולה שהושק קצת לפני הקורונה ששמתי עין עליו ורגליו לא דרכו בארץ עדיין, וגם מאמאזון א"א לשלוח לארץ:

https://www.amazon.com/Corsair-Wireless-Slipstream-Technology-Certified/dp/B082LVNHW9/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=corsair%2Bdark%2Bpro%2Brgb&qid=1592495304&s=electronics&sr=1-2&th=1

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

יש גם את הדגם החדש הזה של קורסיאר שיש לו חיישן מעולה שהושק קצת לפני הקורונה ששמתי עין עליו ורגליו לא דרכו בארץ עדיין, וגם מאמאזון א"א לשלוח לארץ:

https://www.techpowerup.com/review/corsair-dark-core-rgb-pro/5.html

ציטוט

Finally, I'm taking a look at the optional 2000 Hz mode. By default, the Dark Pro runs at a polling rate of 1000 Hz, but it can be set to run at 2000 Hz within iCUE. As you can see, polling gets absolutely wrecked. I've also measured several other ill effects pertaining to CPI accuracy and overall tracking. To sum it up, the 2000 Hz mode is barely usable and should be avoided.

• תודה! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששש חידשת לי!

הייתי בטוח שזה שיש לקורסאיר LATANCY 0 בקליק עדיף על הלוגיטק פרו שהוא 1MS.  

כנראה שיש עוד דברים בגו

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, לפחות זאת לא בעיה בארץ, חצי נחמה.

במשמע שהמוצר עבר מן העולם כדי להתחלף באחר, או שזה פשוט בעיית אספקה עולמית?

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה.

חדש שם עולה 150$, 860 שקל משוערים כולל מיסים ומשלוח, יחסית ל680 שקל+- בארץ.

אני בהתכתבות עם לוגיטק בנושא, מחכה לתשובה.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום וכלום:

"Thank you for writing back.

I comoletely understand your concerns but currently We could not give the exact timescales but our team is working hard to get the fulfilment centres in stock with most of the products and i want to thank you in showing interest in our products. I would request you to wait for another 2-3 weeks and check back again. 

Will truly appreciate your understanding on this."
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מי מספיק מטורף לקנות דברים כאלה בארץ....שאני קניתי את הלוגיטק G403 WIRELESS רצו בארץ 600 שקל ואני קניתי ב-200 באיביי אנגליה.

לצערי בשבוע האחרון מת אחרי שנתיים וחצי.😰

לצערי משנה לשנה במדינת היהודים גונבים יותר ויותר ולאף אחד לא מספיק הרווח וכולם מאשימים את כולם חוץ מאת עצמם תוך שהם שוכחים שיש מדינות עם 21% מעמ ועדיין יותר זולים מישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן רעיוני אני מסכים איתך, אבל באמאזון העכבר הזה יוצא 685 ש"ח כולל מיסים ושילוח, שזה בדיוק המחיר הסטנדרטי בארץ...

רק בגלל שיש לו בעיה לא שכיחה של דאבל קליק רציתי לקנות בארץ. 

יש גם באלי אקספרס ב450 שקל והמון אנשים כתבו שהם מרוצים, רק שקצת מפחיד אותי לקנות ולקבל חיישן של עכבר ששווה 10 שקל במקום HERO.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אתמול G305 ב-140 באתר GEEKBUYING ולא קניתי למרות שהיה שווה לקנות ולמכור, הסיכוי שזה מזוייף גבוה, יש הרבה חיקויים של לוגיטק.

חכה שיהיה משלוח חינם ואיזה חג. אני ראיתי אותו ב-80 דולר אתמול אבל המשלוח יקר.

נחכה שג'ף בזוס יציל אותנו מהיהודים הגנבים ויחזיר את המשלוח חינם מעל 50$.

נערך על-ידי Red Siskin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...