המחשב מפעיל את עצמו מחדש שוב ושוב. לרוב ללא תצוגה - בעיית bios? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מפעיל את עצמו מחדש שוב ושוב. לרוב ללא תצוגה - בעיית bios?

Lior Lower
 Share

Recommended Posts

מחשב שלא הפעלתי כמה שבועות לא נדלק משום מה.

כשאני מדליק אותו נשמעים כמה צפצופים, וההארד דיסקים מתחילים להסתובב, אבל ב80% מהמקרים לא מוצג כלום על המסך עד שהמחשב מופעל מחדש.

ב20% הנותרים של המקרים, אני ראיתי שכן נדלק המסך וקיבלתי הודעה על כך שהBIOS הושחת.

Dual BIOS

The main BIOS  is corrupted. The system will be recovered from the backup .

Please  DO NOT turn off power or reset the system.

This may take a few minutes

Updating the main ...11%

(האחוזים עלו מ0 ל11 ואז המחשב קרס. לט בטוח דהוא תמיד נתקע דווקא ב11. נראה לי שזה אקראי)

ואז המחשב הפעיל את עצמו מחדש.

יש לכם השערה מה הבעיה ואיך אפשר לטפל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב לך שBIOS הושחט איך שהוא
אבל יש לך Dual , מה שזה אומר שיש לך שני גרסאות של ללוח אם שאתה יכול להלךיף בינהם (בדרך כלל זה יכולת ללוחות אם שמיועדיום לאוברקלוק ) . ברגע שהמחשב לא הצליח לעלות מספר פעמים הוא מנסה את הBIOS החלופי ועולה איתו

מה שאתה יכול לעשות זה :
1.להחליף שהביוס החלופי יהיה הביוס העיקרי (צריך את הסוג כדי לראות איך עושים את זה)

2. לעדכון את הביוס המושחט: 

שאת זה מורידים לUSB מאתר החברה ובזמן שעולה המחשב את העדכון / החלפה (גם פה זה משתנה מלוח ללוח)
ואז לנסות להפעיל דרך הביוס הראשי ולראות שזה עובד 
(ואם לא אז אתה תמיד יכול להישאר עם הביוס המשני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע קצת יותר מבעיה בביוס הראשי, הביוס המשני אמור להכנס לפעולה "מאחורי הקלעים" לאחר נסיון\נסיונות הפעלה כושל מבלי לתת הודעה שהוא מעדכן משהו, ולרוב מבלי להציג הודעה שהוא מופעל.

איה לוח יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lior Lower

האחוזים עלו מ0 ל11 ואז המחשב קרס. לט בטוח דהוא תמיד נתקע דווקא ב11. נראה לי שזה אקראי)

ואז המחשב הפעיל את עצמו מחדש.

יש לכם השערה מה הבעיה ואיך אפשר לטפל בזה?

אחרי שהמחשב קרס הוא, והפעיל את עצמו הצלחת להיכנס למערכת הפעלה / ביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפצופים שאתה מתאר נשמעים כמו בעיה ב הייתי מתחיל מלהשאיר רק סלוט אחד מחובר או למצוא סלוט תקין לבדיקה.

לחלופין יכול להיות שזה גם סתם בעיית מגע תנסה להוציא ולהכניס לדעתי הביוס רושם את ההודעה הזאת בגלל ה

לגבי עניין האחוזים אין לי מושג, אם אכן הבעיה היא ביוס אני מתאר לעצמי שזה יכל להיגרם מקריסה של המחשב באמצע תהליך עדכון.

האם מדובר על נייח או על לפטופ?

נערך על-ידי Vegetto32
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...