i-Menu של AOC, איך בוחרים את המסך הנשלט? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i-Menu של AOC, איך בוחרים את המסך הנשלט?

ha
 Share

Recommended Posts

רכשתי Q3279WG5B לפני מספר חודשים. בגדול, מסך נסבל במחיר זול, אבל מספר דברים מרגיזים אותי שם.

-במדריך המשתמש (שהורדתי מהרשת...) כתוב כי ישנו CD הכולל את מדריך למשתמש, דרייוורים ואת i-Menu. משום מה ה CD לא היה בקופסה...

-אני מריץ WIN10 ואחרי התקנת i-Menu (שגם הורדתי מהרשת) אני רואה וורסיה שלא מופיעה במדריך למשתמש, מה שהורדתי ממש מכוער לי והייתי מעדיף את הוורסייה המופיעה במדריך למשתמש. איפה אני מוצא אותה? באתר הדפוק ברמות של כדי להוריד משהו צריך להכניס את דגם המסך ומשום מה Q3279WG5B לא מופיע כחוקי ולא נמצא בשום מקום...😥

-למערכת שלי מחוברים שני מוניטורים Q3279WG5B ודל  U2715. כשאני מפעיל את ה i-Menu הוא מתחבר לדל ואני לא מוצא שום דרך להעביר אותו ל . רעיונות?

-כשאני מנתק את הדל ומפעיל את ה i-Menu אני רואה כי חלק מהאופציות המופיעות שם (מיקום אופקי/אנכי, תדר וכו') לא פעילות אע"פ שהן קיימות במוניטור וניתנות לביצוע דרך התפריט (בלחיצת כפתורים), מה הסיפור שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

קנו Q3279WG5B בעבודה שלי אחרי שגילו כי הוא המסך הגדול הזול ביותר שניתן (להזכירכם, אלפיייה למסך 31"...). הרכבתי אותו היום ושם כן התגלה בקופסה ה CD שכולל את ה i-Menu כפי שמופיע במדריך המשתמש.

התקנתי, הרצתי על מערכת שכוללת שני מוניטורים והוא כן זיהה את Q3279WG5B, בכל מקרה האופציות בתוכנה (מיקום אופקי/אנכי, תדר) לא פעילות גם שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...