כרטיס קול למחשב - רלוונטי לבעלי מכשירי שמיעה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול למחשב - רלוונטי לבעלי מכשירי שמיעה

dfearless
 Share

Recommended Posts

שלום רב

יש  לי שאלה בתחום כרטיסי קול למחשבים. 

אני בעל לקות שמיעה וביומיום מסתובב עם מכשירי שמיעה. אני חושב בעתיד הקרוב לקנות מחשב חדש, ואני מתלבט האם להתקין שם גם כרטיס קול, האם ישנם כרטיסי קול שבאפשרותם לעשות את היכולות הקיימות במכשירי שמיעה? לדוגמא טכנאי המכשירי שמיעה שלי מכוונן אותם פעם בכמה זמן בהתאם לתוצאות שהוא מקבל מבדיקת השמיעה שלי.

או שבכלל עדיף להשתמש בבקר השמיעה של לוח האם ולקנות יותר מתוחכמות.

כמובן הכוונה כאן היא ברגע שאשחק או אראה סרט או אצור תוכן וידיאו עם במחשב החדש, אוריד את מכשירי השמיעה ואשתמש ברמקולים או יותר נכון באוזניות.

תודה 

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המחשבים הנמכרים היום מגיעים עם כרטיס קול מובנה ככה שאין צורך לחשוב על התקנת כרטיס קול אלא אם מדובר במשהו מיוחד מאוד. למרות שתאורטית זה אפשרי אני לא מכיר פתרונות למחשב שנועדו להחליף מכשירי שמיעה, מה שאני מכיר זה מכשירי שמיעה שמתחברים למחשב ישירות בבלוטוס ועוקפים את הצורך באוזניות או נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

כל המחשבים הנמכרים היום מגיעים עם כרטיס קול מובנה ככה שאין צורך לחשוב על התקנת כרטיס קול אלא אם מדובר במשהו מיוחד מאוד. למרות שתאורטית זה אפשרי אני לא מכיר פתרונות למחשב שנועדו להחליף מכשירי שמיעה, מה שאני מכיר זה מכשירי שמיעה שמתחברים למחשב ישירות בבלוטוס ועוקפים את הצורך באוזניות או רמקולים נוספים.

תודה על התשובה.

מכשירי השמיעה שלי כרגע לא כוללים בלוטות', וכשאני יושב על המחשב אני משתמש באוזניות רגילות (וכמובן בבקר השמע שעל לוח האם), ואני מרגיש הרבה פעמים צורך להגביר את הוליום וכדומה כדי לשמוע טוב יותר, במיוחד את הניואנסים של הסאונד.

האם אתה מציע לקנות איכותיות יותר שכוללות איזה שהוא שליטה נרחבת יותר על מאפייני (כמו מיקסר או שליטה נפרדת על ערוצים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שידוע לי היכולות של כרטיסי קול ומכשירי שמיעה זה לא בדיוק אותו דבר.

הייתי מתייעצת עם מומחה מכשירי שמיעה אולי מרותי לוינסון יש להם שירות ייעוץ טלפוני. חכה שתקבל תשובה ודאית לפני שאתה מוציא כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...