מסך לקונסולה Xbox one X - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לקונסולה Xbox one X

yochai123
 Share

Recommended Posts

אהלן חבר'ה! יש לי שאלה יחסית פשוטה אבל ממש הסתבכתי איתה בזמן האחרון.

אני רוצה לקנות עמדת גיימינג מאפס והבנתי שהכי זול יהיה קונסולה וטלוויזיה. התקציב שלי הוא באיזור ה3000 ומאוד כדאי פחות.

שמעתי שהאקס בוקס וואן איקס מטורף בהשוואה למחיר שלו(1500 כיום) ונותן לפי הבנתי תמיכה לחלק מהמשחקים היום ב4k ובאלה שלא אפשר לשחק על Hz גבוה כמו 100 ו120.

איזה טלוויזיה תיתן לי תמיכה בדברים האלה(120 פריימים, איכות וHDR( במחיר נורמלי של עד 1500 שקל? הרבה אנשים כתבו שהקונסולה לא תומכת באמת בפור קיי (אז מייקרוסופט משקרים?) ויש כאלה שאמרו שכן.

ובקשר לפריימים לשנייה, חלק אמרו שיש תמיכה ב120 הרץ וחלק אמרו מקסימום 60.

אפשר בבקשה שמישהו יעשה לי סדר בראש? ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב וכאלה ועדיין מבולבל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

קח בחשבון שהדור הנוכחי של הקונסולת ממש בסופו.

המשחק RESIDENT EVIL VILLAGE 8, קפקום כבר הודיעה שהמשחק יעבוד רק על הדור הבא של הקונסולות.

אני חושב שאין טעם כבר להשקיע על Xbox / PS4.

יש להבנתי לפחות חצי שנה עד יציאת הדור הבא, והדור הקודם מספיק חזק בשביל להריץ המון משחקים על גרפיקה ואיכות טובות אז למה לא? 

בקשר ל4קיי ו120 הרץ, אתה יודע על זה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל תהליך בניית התמונה בתוך ה-xbox הוא ברזולוציה נמוכה יותר (2K בערך) ואז מריצים עליה פילטרים ומגדילים אותה ל- ולכן אנשים אומרים שזה לא "אמיתי", עדיין האיכות טובה מאוד ובזמן משחק לא בטוח שהיית שם לב להבדל.

לגבי קצב הרענון, ה-xbox x מוגבל ב- ל-60Hz בגלל חיבור ה- 2.0 שלו ובכל מקרה כרטיס המסך שלו לא חזק מספיק כדי לתת יותר מזה, הוא כן תומך ב-120Hz ברזולוציות נמוכות יותר 1440 ו-FHD.

טלוויזיות שמסוגלות לקבל ב-120Hz הן הרבה מעל התקציב שלך ובמחיר הזה גם ה- שתקבל הוא על הנייר בלבד. הטלוויזה הכי טובה שאני מכיר שמתקרבת למחיר שאתה רוצה זו ה- UE55RU8000 שאפשר למצוא בקצת פחות מאלפיים (אל תיקח את דגם ה-49 אינץ הוא מוגבל ל-60Hz).

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

בפועל תהליך בניית התמונה בתוך ה-xbox הוא ברזולוציה נמוכה יותר (2K בערך) ואז מריצים עליה פילטרים ומגדילים אותה ל-4k ולכן אנשים אומרים שזה לא 4k "אמיתי", עדיין האיכות טובה מאוד ובזמן משחק לא בטוח שהיית שם לב להבדל.

לגבי קצב הרענון, ה-xbox x מוגבל ב-4k ל-60Hz בגלל חיבור ה-HDMI 2.0 שלו ובכל מקרה כרטיס המסך שלו לא חזק מספיק כדי לתת יותר מזה, הוא כן תומך ב-120Hz ברזולוציות נמוכות יותר 1440 ו-FHD.

טלוויזיות שמסוגלות לקבל 4K ב-120Hz הן הרבה מעל התקציב שלך ובמחיר הזה גם ה-HDR שתקבל הוא על הנייר בלבד. הטלוויזה הכי טובה שאני מכיר שמתקרבת למחיר שאתה רוצה זו ה-Samsung UE55RU8000 שאפשר למצוא בקצת פחות מאלפיים (אל תיקח את דגם ה-49 אינץ הוא מוגבל ל-60Hz)

אוקיי הבנתי תודה רבה 

זה מה שאעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...