התיעצות בנוגע למסך דל U2719D - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות בנוגע למסך דל U2719D

davidreznic
 Share

Recommended Posts

אני מתכנן לרכוש מסך חדש למחשב, שמתי עין על הדגם הנ"ל ועלו לי כמה שאלות לגביו:

1. ראיתי שיש דגם דומה עם חיבור  TYPE C. זה רלוונטי למשהו חוץ מחיבור מכשירים ישירות למסך? בכל מקרה אני לא משתמש ביציאות הUSB.

2. ראיתי שיש יציאת אודיו 3.5 ממ. זה אומר שאפשר לחבר ישירות למסך כשהם ינגנו את מה שמגיע בכניסת HDMI/DP?

3. בעבר הרחוק כשהייתי יותר מעורה בתחום זכורה לי תופעה של מסכים שמגיעים עם פיקסל או שניים שרופים והדבר לא מכוסה באחריות כל עוד יש פחות ממספר מסוים של פיקסלים כאלה. זה עדיין המצב או שאפשר לצפות למסך תקין ב100%?

אם למישהו יש הצעה לדגמים נוספים שכדאי לשקול באותה תקציב (1500 פלוס מינוס) אשמח לשמוע. המסך מיועד בעיקר לעבודה משרדית וסרטים, ומדי פעם עריכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של davidreznic

1. ראיתי שיש דגם דומה עם חיבור  USB TYPE C. זה רלוונטי למשהו חוץ מחיבור מכשירים ישירות למסך? בכל מקרה אני לא משתמש ביציאות הUSB.

חיבור הUSB-C בU2719DC מעביר גם וגם DP על אותו כבל. זה טוב אם יש לך יציאה מתאימה במחשב, אבל זה אומר שחיבורי הUSB (שממילא אתה לא משתמש בהם) לא יעבדו בלי הכבל הזה מחובר, גם אתה רוצה להעביר על כבל אחר.

ציטוט של davidreznic

2. ראיתי שיש יציאת אודיו 3.5 ממ. זה אומר שאפשר לחבר רמקולים ישירות למסך כשהם ינגנו את מה שמגיע בכניסת HDMI/DP?

כן. קח בחשבון שבHDMI יש מצב שהאודיו לא יתנגן אם המסך בStandby (מגבלה כללית של , לא של מסך מסוים). בDP הוידאו והאודיו עוברים בנפרד.

ציטוט של davidreznic

3. בעבר הרחוק כשהייתי יותר מעורה בתחום זכורה לי תופעה של מסכים שמגיעים עם פיקסל או שניים שרופים והדבר לא מכוסה באחריות כל עוד יש פחות ממספר מסוים של פיקסלים כאלה. זה עדיין המצב או שאפשר לצפות למסך תקין ב100%?

במסכי Ultrasharp לרוב היו מחליפים לך גם על פיקסל בודד. בכלל האחריות של בארץ על מסכי Ultrasharp טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, האמת שכבר רכשתי את המסך ובנתיים נהנה ממנו.

לגבי האחריות על הפיקסלים - התקשרתי למוקד של בארץ והם הפנו אותי למדיניות בארה"ב שתואמת את זו שבארץ. 

https://www.dell.com/support/article/en-us/sln130145/dell-display-pixel-guidelines?lang=en

מסתבר שההחלפה על פיקסל אחד אם מדובר בפיקסל בהיר, וב-6 פיקסלים אם מדובר בפיקסלים כהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עכשיו כשאתה אומר זו באמת המדיניות, והאמת היא שהיא הגיונית. פיקסל כהה כמעט ולא ניתן להבחנה אם לא ממש מחפשים אותו. בטח לא בגודל הנקודה המדובר. פיקסל בהיר יכול להיות הרבה יותר בולט.

תהנה מהמסך ומאחל שישרת אותך שנים רבות. :) 

נערך על-ידי QttP
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...