כונן חיצוני תקול - איפה לתקן? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן חיצוני תקול - איפה לתקן?

steve didko
 Share

Recommended Posts

היי,

יש ברשותי כונן חיצוני שהפסיק לעבוד. החלק של הפלסטיק באזור של חיבור החשמל נמס, והוא מכסה את הכניסה. אי אפשר יותר להכניס את כבל החשמל כי הכניסה חסומה. כנראה שגם אם הייתי מצליח להכניס, משהו נשרף שם.

האם יש סיכוי להציל את המידע? אם כן, איפה מומלץ לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה המידע שם שווה לך? בדרך כלל במקרים כאלה לוקחים כונן מאותו סוג חדש ומחליפים בין הלוחות של החדש והישן וזה סיפור לא זול במיוחד
זה תלוי גם במארז של הכונן, אם אפשר לפרק את הכונן מהמארז בקלות ולחבר אותו למחשב זאת פחות בעיה כמובן.
בכל מקרה קשה לדעת בלי לבדוק לעומק

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שיש לי גם כונן פנימי במחשב שהפסיק לעבוד. ואני לא זוכר מה היה איפה. מלבדם יש לי עוד מספר כוננים פנימיים וחיצוניים.

לצערי לא הכול מגובה.

יש כמה מסמכים חשובים שנעלמו לי, אני לא יודע אם זה בכונן הפנימי, שהמחשב פתאום הפסיק לזהות אותו, או שזה בכונן החיצוני.

יש אפשרות לשחזר רק חלק מהקבצים במחיר זול יותר או משהו כזה?

יש אפשרות לבדוק רק מה היה שם? (שמות של תיקיות למשל)

ובכל מקרה, איזו חברת שחזור קבצים נחשבת מומלצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באיזה חיצוני מדובר?, חברה, דגם?...

עקרונית יש דגמים שמגיעים עם מארז שבתוכו שני חלקים: כונן קשיח פנימי רגיל, ומתאם לכניסת . יכול מאוד להיות שהחלפת המתאם או חיבור ישיר לכונן יפתור את הבעיה, קצת קשה מבלי לדעת את הדגם.

אם בכל זאת תרצה לפנות לחברות לשחזור נתונים יש מספר חברות מוכרות בארץ: (לפי סדר העדיפות)

tictac ( עלות של 100 שקל לבדיקת הכונן ללא התחייבות, לא נותנים הרבה פרטים בעיקר הצעת מחיר והסיכויים לשחזור המידע, בדרך כלל אצלם שליפת המידע סביב ה1000 +, אבל החברה מאוד מקצועית )

mitsy

chip שיחזור מידע (getmydata)

recoverylab

תוכל למצוא נותני שירות שיעשו את זה ב400-800 שקל אבל בהתאם רמת המקצועיות. הכול תלוי עד כמה המידע שבתוך הכונן חשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...