מחירי זכרונות ram יקרים באייבורי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי זכרונות ram יקרים באייבורי

bobibob
 Share

Recommended Posts

מישהו הצליח להבין למה ב ivory מחירי זכרונות ה כפולים מבשאר המקומות?

בשאר הדברים יש להם אחלה מבחר ומחירים, אבל אם במקומות אחרים יש מודולים של 2x8GB בכ 350₪, שם זה מתחיל מ 625₪ וגם המבחר ממש מצומצם וגם מודולים בודדים, עולים כפול.

מבאס, רציתי להזמין מהם כי הייתי מרוצה בפעם הקודמת ויש כמה פריטים ספציפים שמצאתי שיש רק אצלם במלאי. אבל אני לא הולך לשלם כפול על הזכרון למחשב.

נערך על-ידי bobibob
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמה הזכרון הזה עולה כפול.

HyperX FURY Black 8GB 2666MHz CL16.

מעצבן. כי רק להם יש במלאי ספק ומארז שרציתי, אבל אין כמעט מבחר של ומה שיש עולה כפול, ואין סיכוי שאני אשלם על הזכרון פי 2 או שאני אקח משהו יותר גרוע רק בשביל להישאר בתקציב של המחשב.

מצורפת השוואה של אותו דגם של הזכרון בתמונות למטה.

ksp ram.jpg

ivory ram.jpg

נערך על-ידי bobibob
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול לנחש שהמחירים של כל כך נמוכים ומתח רווחים מאד נמוך ככה שהם לא רוצים למכור אותם אלא כחלק מבנית מחשב חדש.

תלך לחנות ותשב עם נציג שלהם ותראה איזה מחיר הוא נותן לך על מערכת שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מוזר. בכל שאר החנויות אין בעיה עם זה?

גם זה סתם מבריח לקוחות שמנסים להרכיב מחשב באינטרנט.

אני לא אבזבז זמן פנוי שאין לי בלבדוק אולי יתנו לי בחנות אחרי משחק מיותר של התמקחות את אותו הדגם בחצי מחיר שהוא המחיר הנורמלי בשאר החנויות. ואני גם לא אהיה מוכן לקבל נחות בלי heatshield במחיר של דגם יותר טוב במקום אחר.

נערך על-ידי bobibob
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קהל הלקוחות של איבורי זה לא אנשים שמרכיבים מחשב לבד באינטרנט.

למיטב זכרוני ההצעות מחיר שלהם גם לא מפרטות מחיר על כל רכיב בנפרד אלא מחיר למערכת שלמה.

תנסה להרכיב מפרט שלם באיבורי ובחנות אחרת ותראה מה הפערים במחיר בסוף.

בכל מקרה זה מה יש ,תקנה איפה שמתאים לך , לא חסרות חניות מחשבים.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מעולם לא הבנתי את המחיר הזה באייבורי,ואת ההיגיון הכלכלי בתימחור הזה,לא הגיוני ששאר החנויות מפסידים בתימחור שלהם,

כלכלית לדעתי הם גורמים לעצמם בריחה של מאות לקוחות בשנה במקרה הטוב,

יש להם מערכת בניית מפרטים טובה ונעימה,הקטע הזה של המחיר הלא סביר גורם להם לנזק.

מקווה לטובתם ולטובתינו שזה ישתנה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של אייבורי לא פחות נוח ושונה מהאתר של שאר החנויות וגם המבחר לא רע. המערכת של הרכבת המפרטים דומה למה שיש במקומות אחרים וגם יש פירוט מחירים של כל החלקים והם לא שונים יותר מידי ממה שיש בחנויות אחרות.

הבעיה היא שברגע שמגיעים לשלב של הוספת הראם אין בכלל מבחר ומה שיש עולה פי 2 מאותו הדגם בדיוק במקומות אחרים.

אז בהנחה שמי שמרכיב מחשב באתר בודק לפחות בעוד מקום אחד, אני לא מבין את ההגיון הזה.זה להבריח את הקונים בגלל תמחור שערוריייתי של חלק אחד בלבד.

אותי אישית זה מבאס כי יש ספק כוח ומארז שמצאתי רק ב ivory במלאי וגם הייתי מאוד מרוצה ממחשב שרכשתי אצלם לפני כ 10 שנים, אבל אני לא עומד לשלם פי 2 על זכרון , או לקחת משהו נחות ללא heatshield .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי לבנות מפרט ללקוח ושמתי לב לזה.

הייתי בטוח שזאת טעות וגם פניתי אליהם לשירות לקוחות - הגיבו שזה המחיר וזהו.

הפסידו לקוח בגלל זה ואני בטוח שעוד רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העניין הוא להרכיב מערכת שלמה במקום אחד ע"מ לקבל אחריות על כלל המערכת באופן שאם ישנה תקלה אתה מניח שם את המחשב קומפלט ונותן להם לאתר את התקלה ובשביל זה כל הבאזזז, לא חסרות חנויות עם שירות לקוחות סביר\טוב.

ואם העניין הוא הזיכרונות גרידא, תזמין מאמזון או מחנות אחרת בארץ, זה רכיב החומרה שהכי קל להתקין בעצמך, לא הייתי טורח לעשות מזה עניין...

אני מאמין שרוב נתח השוק של המחשבים הגדולות הם אנשים שאין להם ממש יד ורגל בחומרה, ובגדול רוצים מחשב שעובד מעולה למטרה כזו ואחרת ל"כמה שיותר שנים" במחיר שיראה להם רציונאלי.

לא חושב שהם מייסדים את מערכת בניית המפרטים עבור כאלה שיודעים מה מחיר השוק של כל רכיב בנפרד...

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...